Догляд за шкірою після 50
Більшість жінок важко пристосовуються до вікових змін шкіри. Разом зі змінами в організмі, старіння шкіри нерідко стає психологічною проблемою. Але ж кожна жінка повинна навчитися відчувати себе комфортно і впевнено в своєму віці.
Турбота про здоров'я і власної зовнішності допоможе виглядати на всі 100% в будь-якому випадку. Під час догляду за шкірою після 50 вже «не звільнишся» щоденним очищенням і регулярним зволоженням шкіри. Вона (шкіра) вимагає повноцінного догляду, витрат часу і зусиль, тому як ніякі зміни шкіри вже не зникнуть безслідно.
Що відбувається зі шкірою після 50-ти?
Старіє організм, старіє і шкіра. У клітинах шкіри істотно знижується інтенсивність обміну речовин і циркуляції крові, погіршується самостійне харчування шкіри і сповільнюється природне відновлення шкірного покриву, еластичність шкіри невблаганно падає, що призводить до її провисання і в'ялості.
Шар жирової клітковини, який виконує захисну функцію, стає все тоншою, захисний бар'єр шкіри слабшає, в більшості випадків тип шкіри починає змінюватися на сухий.
Найбільш частими проявами цих змін стають темні круги і мішки під очима, зморшки в області чола і навколо очей, друге підборіддя і відвисання шкіри. На жаль, зупинити процеси старіння людині не під силу. А ось уповільнити вікові зміни шкіри і на довше зберегти її молодість можливість є. Що для цього потрібно, розповість Комора Краси.
Концепція догляду за шкірою після 50-ти.
Головне завдання для збереження здоров'я і краси зрілої шкіри полягає у відновленні ліпідного обміну і захисту шкіри від агресивних факторів зовнішнього впливу. На цьому і побудована програма догляду за шкірою після 50, яка включає очищення, тонізація, повноцінне щоденне харчування і зволоження шкіри, інтенсивне харчування і омолодження шкіри (2-3 процедури в тиждень), регулярна захист шкірного покриву від факторів навколишнього середовища.
{ad1}- Очищення.
Щоденне очищення шкіри косметологи рекомендують виконувати з використання м'яких очищувальних засобів. Для демакіяжу добре підійдуть засоби, що містять рослинні масла - кунжуту, лісового горіха, авокадо.
- Тонізація.
Засіб для тонізації зрілої шкіри не повинно містити алкоголю. Підійдуть тоніки з колагеном, протеїнами шовку або екстрактами пшениці.
- Зволоження.
Догляд за шкірою після 50 вимагає якісного зволоження, так як в цьому віці будь-який тип шкіри стає сухим. У Вашому арсеналі обов'язково повинні бути присутніми денний і нічний зволожуючі креми. Для денного догляду підійде зволожуючий засіб з екстрактом меду або пшениці. Для нічного - крем, що містить рослинні екстракти (масла макадамії або авокадо).
- Живлення.
Як вже було сказано, уповільнений обмін речовин вимагає компенсації у вигляді повноцінного харчування шкіри за допомогою спеціальних засобів. Крему, емульсії, маски, сироватки повинні містити активні компоненти в своєму складі (наприклад, екстракт коренів женьшеню, екстракт плаценти)
- Інтенсивне харчування і омолодження.
Крім регулярного догляду, шкіра після 50-ти потребує додаткового догляду. Це - спеціальні маски з поживними, зволожуючими і омолоджуючий властивостями. Вибір таких коштів залишається за вами - можна віддати перевагу відомому бренду, відвідати косметолога або приготувати омолоджуючу живильну маску в домашніх умовах. Не зайвим буде почати і гімнастику для обличчя від зморшок, якщо раніше Ви не виконували подібних процедур.
- Захист.
Захист шкірного покриву - важлива частина догляду. Спеціальні крему, що захищають від ультрафіолетових променів, вітру і перепаду температур обов'язково повинні бути у Вашій косметичці.
Ну і наостанок - кілька табу в догляді за шкірою після 50-ти.
Справа в тому, що для збереження захисного бар'єру шкіри і її функцій, важливо не тільки вдатися до допомоги спеціальних засобів. Важливо не нашкодити, і відмовитися від косметичних засобів, які провокують старіння шкіри. В тому числі:
Миючі засоби, що містять поверхнево-активні речовини. Вони руйнують ліпідні сполуки в шарі епідермісу.
Очищаючі засоби (скраби) з грубими гранулами. Вони травмують шкіру в той час, коли вона вимагає понад дбайливого ставлення.
Косметичні препарати, що містять нафтопродукти (вазелін, мінеральні масла). Вони створюють повітронепроникну плівку, і не дозволяють шкірі дихати.
Маски, що створюють ефект плівки, насичені фруктовими кислотами. Вони пересушатся шкіру і не дадуть бажаного результату.