Пудра з вівсянки для обличчя, рецепт
Минуло чимало років з тих пір, як люди відкрили для себе чудове дію деяких звичайних продуктів.
Особливе місце серед таких зайняла вівсянка, яку і донині використовують для приготування пудри.
У вівсянці містяться такі корисні речовини, як амінокислоти. Крім цього, в ній є чимало і вітамінів, різних мікроелементів.
Перераховані речовини роблять пудру з вівсяних пластівців воістину універсальним засобом краси, дозволяючи як зволожувати, живити шкіру, так і відновлювати її і перешкоджати розмноженню шкідливих бактерій.
Переваги та ефективність вівсяної пудри
Навіть косметологи згодні з тим, що домашня пудра здатна вирішувати безліч косметичних проблем.
У чому ж конкретно полягають її переваги і ефективність? Судіть самі:
- в період загострення (але за умови регулярного застосування) і вже через пару днів дозволяє позбутися від гнійників на обличчі, відновити порушену роботу ваших сальних залоз і вилікувати шкіру від акне;
- зволожує, живить, пом'якшує чутливу і роздратовану шкіру, а також шкіру з алергічною реакцією;
- допоможе вам забути про свербіння і почервоніння;
- сприяє швидкому відновленню шкіри, прискореного загоєння ран і саден на обличчі;
- допомагає запобігти або, як мінімум, уповільнити старіння шкіри;
- також матує шкіру (особливо актуально для шкіри жирного типу);
- захищає від впливу сонячних променів і відновлює вашу шкіру після засмаги на сонечку;
- помітно покращує колір, зовнішній вигляд шкіри, оздоровлює її за рахунок вітамінів.
При застосуванні даного засобу, не використовуйте одночасно і звичайний тональний крем або пудру.
До речі, величезна перевага пудри з вівсянки ще й в тому, що вона не забиває пори особи, зате повертає йому здоровий і доглянутий вигляд.
Як готується така пудра і як нею користуватися?
Рецепт її приготування досить простий у виконанні, проте на це вам буде потрібно мінімум 24 години.
Втім, хіба настільки ефективне і притому натуральне косметичний засіб не заслуговує витрачається на нього часу?
Так як зробити пудру з вівсянки?
Отже, приготуйте чотири склянки води (чистої і холодної, а не окропу) і приблизно десять столових ложок вівсянки (в даному випадку не варто використовувати крупи швидкого приготування, в тому числі суміші-асорті, які містять в собі кілька різних видів злаків).
Зручніше за все буде перемелювати вівсянку в кавомолці, тому скористайтеся ним.
Далі необхідно залити порошок перемеленої вівсянки склянкою води, після чого ретельно все перемішати.
{ad1}Зачекайте, поки на дні ємності не осядуть найбільші частинки, а потім злийте з неї воду.
Аналогічний порядок дій необхідно повторити ще три-чотири рази, тому як ваша основна мета - вимити однієї і тієї ж водою максимальну кількість крохмалю з перемеленого вівсяного порошку.
Коли весь крохмаль вже вимитий, залиште ємність приблизно на 30-60 хвилин (на дні повинен утворитися осад). Цей же осад слід процідити через паперові рушники, складені в кілька разів.
Для проціджування настійно не рекомендується брати ароматизовані серветки!
Потім потрібно просушити масу (як правило, на це йдуть цілу добу), яку ви тільки що процідили, виклавши її на чисту і суху серветку. Добре просушений осад перекладіть в який-небудь посуд, де вам буде зручно перетирати його до отримання однорідної маси, тобто пудри.
Готову пудру пересипте в ємність - краще в банку з кришкою, тому як пудру потрібно зберігати в холодильнику і саме в щільно закритій ємності.
Дане косметичний засіб допустимо використовувати в будь-який, навіть самий жаркий, час року.
А наноситься пудра з вівсянки за допомогою спеціального пензлика (її ж використовують і для звичайної пудри) або пушку - це і швидко, і зручно, і відповідний аксесуар напевно є у вас вдома.
недоліки пудри
На жаль, вона не дозволить вам приховати синці на шкірі, сильне почервоніння, якщо воно є, хоча зуміє непогано вирівняти тон, освіжить ваше обличчя.
Її не можна використовувати поза домом, а якщо ви вирішите інакше, то доведеться зіткнутися з низкою незручностей, адже змахує пензликом вівсяні частинки легко потрапляють на одяг і, не виключено, що вони залишать на ній помітні сліди.
Крім того, у пудри, приготовленої з вівсянки, відсутня різноманітність у виборі тонів. Вона практично прозора, але разом з тим шкіра після її застосування стає значно світліше.
Зрозуміло, дівчатам зі смаглявою, засмаглою шкірою обличчя це засіб не підійде, бліду же шкіру воно зробить ще блідіше. Словом, вам варто гарненько подумати, перш ніж її використовувати.
Відгуки
В більшості своїй, пудра домашнього приготування користується позитивними відгуками.
Ольга: «Зібралася з силами і зробила собі цю чудо-пудру. Тепер не натішиться! Вона не забруднює пори (і навіть очищає їх!), Добре матує. Я дуже задоволена, але поки користуюся їй не на постійній основі - чергую зі звичайною пудрою, тому що вівсяна матує ненадовго ».
Ірина: «Вирішила зробити просто з цікавості (та й чим вона мені зашкодить?). Наполягала її всього-то кілька годин (це ж не рис, вона м'якша, і немає необхідності наполягати багато годин). Загалом, у мене все одно все чудово вимилось, осіло. Вівсяна пудра дійсно хороша. Надала моїй шкірі природний блиск, трохи вирівняла тон особи, а матований шкіру до самого вечора. Я ще наносила її на повіки (для макіяжу), по-моєму, вона гідно впоралася. Хоча, звичайно, звичайної пудрою якось звичніше, простіше і комфортніше користуватися ».
Аліна: «З огляду на, що я досить білошкіра, до того ж користувалася цією пудрою тільки взимку, то мені засіб дуже навіть сподобалося. На кожен день, думаю, вона не підійде, але якщо хочете дати своїй шкірі відпочити або якщо у вас вихідні, варіант ідеальний. Відмінно пом'якшує і матує шкіру ».
Вероніка: «Готується довго, але вважаю, результат того вартий! Роблю я її регулярно. Взимку така пудра з вівсянки захищає мою шкіру від морозу, а влітку - від сонця ».
Відео: рецепт вівсяної пудри
Автор статті: Карташ Христина