Пілінг обличчя в домашніх умовах
Здавалося б, що про існування пілінгу чула кожна з жінок, тому дивно те, що далеко не всі з них виконують дану косметичну процедуру самостійно, в домашніх умовах і використанням натуральних засобів.
Отже, що ж таке пілінг і чим пілінг обличчя в домашніх умовах відрізняється від салонної процедури?
Домашній пілінг - косметологічна процедура, при якій відбувається очищення шкіри і відлущування відмерлих клітин рогового шару за допомогою різних косметичних засобів, що містять абразивні речовини.
Пілінг обличчя в домашніх умовах - це один з видів пілінгів, пропонованих косметичними кабінетами і салонами краси, його друга назва - механічний пілінг.
Крім механічного пілінгу вельми популярні і такі види пілінгу, як хімічний, вакуумний і лазерний. Однак ці процедури може проводити тільки професійний косметолог з використанням спеціального обладнання.
Пілінг обличчя в домашніх особи має на увазі під собою нанесення спеціальних косметичних засобів (скрабів) на шкіру обличчя і подальше очищення. Більшість подібних засобів містить натуральні або штучні абразивні речовини. Це можуть бути горіхи, подрібнені кісточки абрикоса, компоненти цілющої грязі, віск.
Де ж взяти скраб для пілінгу обличчя в домашніх умовах? Найпростіший спосіб - це придбати готове косметичний засіб в магазині. Сучасна косметологія пропонує нам найширший вибір скрабів. Ви легко зможете вибрати засіб, яке ідеально підходить для вашого віку, типу шкіри і саме з тим косметичним ефектом, який вам необхідний.
Втім, скраб для обличчя або тіла можна приготувати і самостійно, використовуючи найпростіші складові. Основою для скрабу можуть стати такі продукти, як кава або кавова гуща, вівсяні пластівці або косметична глина. Як же приготувати скраб в домашніх умовах?
{ad1}Пілінг обличчя в домашніх умовах - народні рецепти
- Пілінг обличчя за допомогою вівсяних пластівців.
Отже, якщо ви віддали перевагу пілінг за допомогою вівсяних пластівців або висівок, то вам необхідно лише перемолоти жменю продукту і змішати його з невеликою кількістю води.
Отриману кашку нанесіть на шкіру обличчя і почніть легкий масаж шкіри (руху ваших рук повинні бути такими, ніби ви протираєте лоб, підборіддя, ніс і щоки). Через 2-3 хвилини змийте скраб теплою водою.
Такий пілінг рекомендують проводити курсом протягом 12-14 днів (щодня, перед сном).
- Пілінг обличчя за допомогою кавової гущі.
Не менш популярний і пілінг на основі кавової гущі. Все, що вам потрібно - це нанести гущу на очищену шкіру обличчя і залишити на кілька хвилин, щоб вона трохи підсохла. Потім зніміть залишки гущі легкими масажними рухами і сполосніть обличчя теплою водою.
- Глиняний пілінг особи.
Величезна кількість прихильниць і у глиняного пілінгу. Суху глину, придбану в аптеці, потрібно розвести невеликим кількість води до утворення однорідної кашки. Нанести отриману суміш на обличчя і дочекатися її висихання. Потім зняти глиняну суміш теплої води і легких кругових рухів.
Глину можна розводити і мінеральною водою, а також додавати подрібнену яєчну шкаралупу як абразив. глиняний пілінг обличчя в домашніх умовах можна робити 1-2 рази в тиждень.
- Фруктовий пілінг обличчя.
Якщо ви приготували для своєї сім'ї фруктовий торт, і у вас залишилося незатребуваним кілька фруктів, тоді на їх основі ви зможете зробити фруктовий пілінг особи. Він набагато м'якше впливає на шкіру і при цьому глибоко очищає її від забруднень.
Візьміть в рівних кількостях такі фрукти, як ківі, банан і ананас. Ретельно розімніть їх в мисці до пюре образного стану. Готовий фруктовий пілінг нанесіть на обличчя і залиште на 10-15 хвилин, після чого змийте залишки фруктової маси теплою водою.
Сподіваємося, що наші рецепти надихнуть вас на проведення нових косметичних процедур в домашніх умовах і результати вас не розчарують!