Парафінові маски
Відомо, що очищений парафін активно застосовують в косметології для приготування парафінових масок.
Якщо Ви вже чули про корисні властивості парафіну і задумалися про процедуру парафінової маски в домашніх умовах, комора краси Вам допоможе. Знаючи нехитрі особливості та методи нанесення парафінових масок, ви можете скласти гідну альтернативу салонним процедурам в домашніх умовах.
парафінові маски трохи складні в самостійному застосуванні. Для нанесення такої маски бажано мати помічника, а якщо ж такого немає - запастися терпінням, адже немає нічого неможливого.
Методи нанесення парафінових масок.
- Салфетно-аплікаційний метод.
Для салфетно-аплікаційного методу знадобляться дві марлеві серветки, які можна виготовити самостійно з марлі (марлю необхідно скласти в кілька шарів). Усередині серветок поміщають шар вати.
Одну серветку просочують тонким шаром розплавленого парафіну, дають трохи охолонути і наносять на шкіру.
Перед нанесенням маски на шкіру її змащують вазеліном. Температура першого шару маски повинна становити не більше 40-45 С º.
Другу серветку більш ретельно просочують парафіном, і також наносять на шкіру. Температура другого шару повинна бути вище, і складати 47-50 С º.
зверху парафінову маску доутают плівкою і махровим рушником. Знімають маску через 30-40 хвилин і вдруге змащують шкіру вазеліном.
{ad1}- Аплікаційний метод за допомогою коржів.
За допомогою духової шафи розплавляють попередньо заготовлені парафінові коржики (товщиною 3-5 см). Остуджують їх до температури 40-45 С º і прикладають у вигляді компресу до необхідних ділянок на шкірі. Укутують ковдрою і тримають 30-40 хвилин.
- Кюветно-аплікаційний метод.
Для даного методу будуть потрібні спеціальні кювети з висотою стінок не менше 5-7 см. Перед іспользиванія кювет застеляють медичної плівкою, після заливають в нього розплавлений парафін (шар товщиною в кілька сантиметрів).
Виймають парафін з кювету разом з плівкою і прикладають до шкіри. Кутають місця впливу парафінової маски ковдрою або махровим рушником. Тривалість процедури 40-50 хвилин.
- нашарування.
Один з найпопулярніших і ефективних методів застосування парафінової маски. Його суть полягає в поступовому нашаровуванні парафіну на шкіру, шар за шаром.
Для його застосування знадобиться невелика пензлик, можливо малярська. З її допомогою наноситься шарами розплавлений парафін на тіло за принципом «від меншого - до більшого».
Перший шар повинен бути найтоншим, щоб не обпекти шкіру. Дальше більше. Кожен новий шар повинен бути товщі попереднього. Загалом має вийти 8-10 шарів. Зверху наносять плівку і кутають в ковдру. Знімають маску через 40 хвилин. перед нанесенням парафінової маски шкіру необхідно змастити вазеліном.
- Погружной метод.
Даний метод застосовується для відновлення шкіри рук і ніг, лікування дрібних тріщин на їх поверхні, зволоження і додання м'якості шкірі. Для застосування маски знадобляться невеликі коробочки з фанери або мішки з щільної клейонки.
У заготовлену ємність виливають розплавлений парафін, після чого обережно занурюють в нього кисті рук (або стопи). Через 20-30 хвилин маску знімають з шкіри. Перед застосуванням маски також обов'язково слід змастити шкіру вазеліном.
- Парафінові ванночки.
Парафінові ванночки застосовують для догляду за нігтями і шкірою рук. За аналогією з занурювальним методом, пальці рук опускають в розплавлений парафін на 5-8 хвилин. Після знімають парафін з пальців, а на руки наносять зволожуючий крем.