Парафінова маска в домашніх умовах
Отже, ви вже придбали косметичний парафін для вашої першої парафінової маски в домашніх умовах? І навіть знаєте, що його необхідно розплавити? Ось тільки залишилися невеликі сумніви в технології процесу?
З цієї статті ви дізнаєтеся як правильно застосовувати парафінову маску для обличчя і ознайомитеся з декількома рецептами, якими користуються навіть зірки, такі як Рената Литвинова, Гвінет Палтроу, Софі Лорен і Мирний Матьє.
Правила нанесення парафінової маски на обличчя
Парафін за складом є мінеральним жиром, температура плавлення якого становить 52-54 С º. Саме до такої температури слід нагріти парафін, щоб він перетворився в м'яку тягучу масу. Нагрівають парафін на водяній бані виключно в сухому посуді.
- При нагріванні слід ретельно стежити, щоб краплі води не потрапили в парафінову масу, інакше це викличе опіки на шкірі. А для рівномірного нагрівання парафінову масу періодично помішують.
- Шкіра, перед нанесенням парафінової маски, також повинна бути сухою. Очищають шкіру рослинним маслом за допомогою ватного тампона (для сухої шкіри) або спиртом (для жирної / комбінованої шкіри). Після цього шкіру висушують і витирають серветкою для видалення крапель поту. Волосся ховають в косинку або хустку, щоб на них не потрапляв парафін. Безпосередньо перед нанесенням маски шкіру змащують вазеліном.
- Для запобігання подразнень на шкірі парафін використовують тільки одноразово. Вдруге використаний парафін може містити потрапили в нього частки бруду і відмерлі клітини шкіри, що при повторному нанесенні загрожує несприятливим ефектом для шкіри.
Технологія нанесення парафінової маски в домашніх умовах
Для нанесення парафінової маски на обличчя найчастіше вдаються до методу нашарування. За допомогою щільної кисті швидкими рухами наносять парафін на обличчя тонким шаром. Вільними залишають область навколо очей і рота.
{ad1}Після того, як перший шар застигне (3-5 хвилин), процедуру нашарування повторюють 2-3 рази більше товстим шаром. Наносять парафін по масажних лініях. Під час впливу парафіну шкіра повинна перебувати в спокійному стані. Вчиняти будь-які дії, які приводять в дію м'язи обличчя, заборонені. Для збереження тепла особа уривають махровим рушником.
Через 20 хвилин маску з обличчя знімають. Курс парафінових масок включає 10-15 процедур. Частота застосування - 2-3 рази в тиждень. Після застосування парафінової маски на вулиці слід виходити не раніше, ніж через 20-30 хвилин.
При другому підборідді або відвислих щоках ефективна маска на проблемні ділянки шкіри. Якщо парафінову маску необхідно застосувати тільки на область підборіддя або щік, технологію нанесення для цього трохи змінюють.
Після нанесення першого шару на шкіру, в розплавленому парафіні просочують марлеву серветку і накладають її на потрібну ділянку шкіри. Маску перев'язують бинтом (при другому підборідді - бинт зав'язують на маківці). Зверху за допомогою кисті наносять ще один шар парафіну.
Парафінова маска в домашніх умовах, рецепти
- Парафінова маска з бджолиним воском
На 100 грам косметичного парафіну знадобиться 10 грам бджолиного воску і рослинне масло (переважно, оливкова). Кількість масла залежить від типу шкіри. При жирній / комбінованої шкіри додають 10-20 грам масла, при сухій шкірі - 50-70 грам масла.
- Парафінова маска з маслами
Ще один рецепт парафінової маски для будь-якого типу шкіри полягає в наступному. На 50 р парафіну використовують 20 г рослинного масла (мигдального або оливкової), 10 г масла-какао. Маска забезпечує якісно очищення і ефективне пом'якшення шкіри.