Маски для обличчя
Маски для обличчя сьогодні користуються особливою популярністю. Вони біологічно активніше і сильніше впливають на шкіру, ніж щоденні крему або гелі.
Тому маски рекомендовані до застосування 1-2 рази в тиждень.
Але як розібратися в різноманітті вибору і зрозуміти, яка маска потрібна саме вашому типу шкіри.
Давайте разом розберемося, які маски для обличчя бувають, і якими властивостями вони володіють.
Види масок для обличчя.
Залежно від впливу на шкіру маски для обличчя поділяють на:
зволожуючі
поживні (пом'якшувальні)
тонізуючі
стягують
відбілюючі
очищаючі (маски-пілінг)
моделюють.
Зволожуючі і живильні маски для обличчя є, напевно, одні з найпопулярніших масок серед сучасних жінок. Їх з успіхом застосовують для нормального, комбінованого і сухого типу шкіри.
Зволожуючі маски наповнюють шкіру вологою, позбавляють від відчуття сухості і стягнутості шкіри.
Живильні маски насичують шкіру додатковими поживними речовинами, пом'якшують верхній шкірний покрив, сприяють розгладженню дрібних зморшок.
Хочеться зауважити, що найчастіше маска для обличчя складається з декількох компонентів, а значить - має комплексним впливом на шкіру, наприклад, одночасно зволожуючи і пом'якшуючи її.
У домашній косметології для приготування зволожуючих, живильних і пом'якшуючих масок використовують рослинні масла, яєчний жовток, мед, фрукти і овочі.
Ефективними зволожуючими і пом'якшуючими властивостями володіють маски з косметичного парафіну, які застосовують для будь-якого типу шкіри, в тому числі - для чутливої і дуже сухої.
{ad1}Тонізуючі маски для обличчя спрямовані на активізацію дихання клітин шкіри. Вони покращують місцевий кровообіг, викликаючи короткочасні прилив крові. До складу тонізуючих масок в домашніх умовах додають різні ефірні масла і рослинні компоненти.
Стягують (поросужающіе) маски мають стягує і знезаражувальним ефектом. Вони рекомендовані для людей з жирною, комбінованою або проблемною шкірою, схильною до вугрової висипки.
Такі маски очищають шкіру від зайвого шкірного сала, підсушують запалення, сприяють звуженню пор. До складу таких масок для обличчя входять антисептичні та протизапальні добавки, такі як лимонна і борна кислота, настоянка календули, камфорний спирт, яєчний білок.
Широко застосовуються стягують грязьові маски і маски з природної глини. До речі, вони також мають і відбілюючим впливом на шкіру.
Відбілюючі маски для обличчя допомагають позбутися від пігментних плям, вирівняти колір обличчя і частково приховати веснянки. Відбілюючі маски підсушують шкіру і застосовуються людьми з порушеною пігментацією шкіри або нерівним відтінком особи. У рецептах домашньої косметології відбілюючі маски готують за допомогою лимонного соку, перекису водню, м'якоті огірка, петрушки.
Маска-пілінг передбачає глибоке очищення шкірного покриву і м'яке видалення ороговілих клітин шкіри. Очищаючі маски освіжають шкіру, прискорюють регенерацію клітин, внаслідок чого шкіра омолоджується і набуває пружність. Маски-пілінг також тонізують шкіри, нормалізує обмін речовин в клітинах шкіри і покращують кровообіг. До складу таких масок для обличчя додають ефірні масла, сік лимона або грейпфрута, вівсяні пластівці, зерна кави.
моделюють маски застосують з метою корекції овалу обличчя або позбавлення від другого підборіддя. Моделюють маски підтягують шкіру і надають їй пружність. Такі маски застосовують для в'янучої шкіри. На поверхні шкіри моделюють маски утворюють щільну оболонку, що злегка стягує шкіру і зміцнює її.
Для досягнення тривалого результату моделюють маски застосовуються курсом в 17-20 процедур. Моделюючим ефектом володіють маски з косметичного парафіну, які можна застосовувати навіть в домашніх умовах.
Як бачите, використання масок для обличчя - це шлях до здоров'я і красу вашої шкірою. Залежно від типу, маски мають різний косметичний ефект: очищення і зволоження шкіри, харчування та пом'якшення, видалення шкірного сала, зменшення запалень і подразнень на поверхні шкіри, нормалізація обміну речовин і циркуляції крові в клітинах шкіри, звуження розширених пор і моделювання овалу обличчя.