Міліуми на обличчі, як позбутися і причини появи
07.02.2018 0

Міліуми на обличчі, як позбутися і причини появи

Боротьба з прищами і вуграми
В закладки


міліуми на обличчі як позбутисяЯкщо на обличчі закупорюються пори, то з часом це переростає в серйозну проблему - в освіту білих вугрів, просянки.

З Міліуми (так їх ще називають) стикаються і дорослі і діти, а приховати дефект практично ніяк не можна.

Вихід один: терміново позбутися не естетично виглядають утворень.

Як? Бажано лікуватися під наглядом кваліфікованого, грамотного і досвідченого фахівця.

Міліуми - що це?

Такі освіти мають округлу форму, нагадують точки на шкірі білого або жовтуватого відтінку.

Крім того, у них є чіткі контури, тому і загримувати їх не вийде.

Розташовуються дані освіти цілими групами, але не зливаються один з одним. Найчастіше вони розташовуються на вилицях і на лобі, іноді з'являються міліуми на столітті і навіть на губі.

Чому з'являються міліуми на обличчі

Отже, міліуми - це сальні залози або маленькі волосяні фолікули, які виявляються закупореними шкірним салом.

З чим пов'язана така закупорка? З порушеннями нормального процесу жироотделения.

Існують і вторинні причини міліуми. Вони з'являються в місцях запального процесу на вашій шкірі, в дрібних рубцях. Вони теж заповнені щільними і ороговевшими масами разом з шкірним жиром.

Що стосується видалення такого вузлика, зробити це в домашніх умовах неможливо або, як мінімум, дуже проблематично, тому як міліуми розташовуються досить глибоко всередині шкіри, та й природного виходу вони не мають, адже сальна залоза, як уже було сказано, закупорена.

Білі вугри нерідко турбують підлітків в період їх статевого дозрівання, проте і дорослих проблема стороною не оминає.

До речі, жінки страждають від просянки частіше, оскільки користуються невідповідною для шкіри косметикою, порушують процес природного жироотделения, пересушує свою шкіру всілякими косметичними процедурами, засобами.

Ще одна причина - неправильний догляд за шкірою.

видалення міліуми

До числа факторів, що впливають на утворення міліуми, відносяться і проблеми або захворювання шлунково-кишкового тракту.

Якщо ж ви віддаєте перевагу жирну, солодку, гостру і копчену їжу, будьте готові до появи просянки: враховуючи, що така їжа навантажує підшлункову залозу, порушує нормальну роботу жовчного міхура, печінки, неприємності гарантовані.

А вживання газованих напоїв (особливо в великих кількостях) підвищує рівень холестерину, і це, природно, теж відбивається на вашій шкірі виникненням просянки.

{ad1}

причини міліуми

Способи позбавлення від міліуми

  1. Пам'ятайте: просто дотримуватися принципів здорового харчування недостатньо. Звичайно, відмова від солодощів, мучного і жирного врятує вас від білих вугрів, але максимум на пару місяців. І все ж намагайтеся харчуватися правильно, оскільки це сприятливо відіб'ється на вашому організмі і шкірі.
  2. Не лінуйтеся щовечора видаляти макіяж. Навіть якщо ви дуже втомилися, за вікном пізня ніч і вам хочеться спати, обов'язково сходіть у ванну і проведіть процедуру демакіяжу. Тільки не спитайте демакияж з пілінгом - від вас вимагається не глибоке очищення, а всього лише видалення макіяжу з шкіри обличчя.демакияж
  3. Одним з популярних методів позбавлення від просянки є механічна дія. Дана процедура проводиться косметологом: шкіру очищають, потім дезінфікують. Далі косметолог використовує невелику стерильну голку, якою проколює по черзі міліуми. Та рідина, що була укладена всередині вузлів, випливає назовні і фахівець її усуває. Після подібного впливу на шкірі, як правило, залишаються невеликі ранки, але з часом вони заживають і зникають.
  4. Міліуми на обличчі, як позбутися, якщо їх занадто багато? У цьому випадку застосовують метод лазерної корекції. Однак він ефективний тільки в тому випадку, якщо освіти не викликані будь-яким захворюванням організму, а просто є дефектом шкіри. Видалення міліуми лазером має ряд переваг перед механічним впливом: вона швидше, зручніше і результат тримається довше.
  5. З усіх методів лікування міліуми, найпопулярнішим, на сьогоднішній день, залишається електрокоагуляція. Під час процедури утворення на шкірі припікають електричним струмом, після чого утворюються невеликі скоринки. Не переживайте, через нетривалий час вони повністю зникнуть. Щоб загоєння відбувалося швидше, шкіру після електрокоагуляції кожен день протирають антисептиком.

Як позбутися від міліуми в домашніх умовах

  1. Зробіть пілінг. Вам треба змішати в пропорціях 1: 1 звичайну сметану і поварену сіль. Для чутливої ​​і сухої шкіри замість сметани рекомендується скористатися оливковою олією. Готову суміш м'якими і акуратними рухами втирайте в шкіру обличчя, потримайте хвилин 7 і змивайте.пілінг від міліуми
  2. Склянкою окропу заваріть одну столову ложку ромашки і настоюйте її 15 хвилин. По закінченню зазначеного часу в теплому трав'яному настої смочіют невеликі компреси з марлевої тканини або вати, потім кладуть їх на попередньо розпарену шкіру обличчя. Компреси слід застосовувати щодня.
  3. Приготуйте ягідну маску: розімніть три-чотири столові ложки ягід (підійде калина) до появи соку. В цей сік додайте невелику кількість вівсяної муки, перемішайте і нанесіть маску на обличчя. Перед процедурою важливо розпарити і очистити шкіру. Маску тримайте на обличчі хвилин 20.

Про профілактику міліуми

Дерматологи дають кілька порад, як уникнути проблеми освіти білих вугрів:

- регулярно (1-2 рази на 7 днів) проводите процедури по очищенню епідермісу. Підійдуть пілінги, маски, скраби, виготовлені з натуральних компонентів;

- відмовтеся або менше користуйтеся кухонними тональними засобами, замість них придбайте собі мінеральну пудру - вона набагато легше;

- при виборі косметичних засобів, стежте, щоб вони не закривали сальні залози, їх протоки;

- не забувайте про здоров'я своїх органів травлення, звертайтеся до гастроентеролога з метою проведення обстеження;

- намагайтеся не перебувати довго на сонці або хоча б наносите на обличчя сонцезахисний крем (без масел, SPF 30);

- при гормональних збоях чітко дотримуйтесь рекомендацій лікаря-ендокринолога;

- відмовтеся від сигарет, не вживайте багато алкоголю.

Комментарии (0)
Додати коментар
Глибока чистка обличчя, що вибрати - ручний, хімічний або радіохвильової пілінг?
Наша шкіра постійно контактує з факторами зовнішнього середовища, з яких, мабуть, жоден не можна назвати сприятливим. Невтомно трудяться потові і сальні залози, що
Білі точки на обличчі: чому вони з'являються і що робити?
Білі точки на обличчі - ніби й не дуже помітні, але турбують вже просто своєю присутністю, правда?
Що буде якщо здерти родимку, що робити
Практично у кожної людини на шкірі є пігментні освіти, родимки або невуси. Одні присутні на тілі з найперших днів життя людини, інші з'являються з часом, набагато
Просянки на обличчі
Просянки на обличчі
Просянки на обличчі
20.02.18 Боротьба з прищами і вуграми
Просянки, або міліуми - невеликі білуваті утворення на шкірі, що не перевищують 2-3-х міліметрів в діаметрі.
Білі вугри на обличчі
Білі вугри на обличчі
Білі вугри на обличчі
14.01.18 Догляд за обличчям
Проблема білих вугрів на сьогоднішній день є досить поширеною. Разом з тим, вона зовсім не є приводом для паніки, і являє собою скоріше косметичний дефект, ніж серйозне