Просянки на обличчі
20.02.2018 0

Просянки на обличчі

Боротьба з прищами і вуграми
В закладки


як позбутися від просянок на обличчіПросянки, або міліуми - невеликі білуваті утворення на шкірі, що не перевищують 2-3-х міліметрів в діаметрі.

Їх поява найчастіше виявляється несподіваним, і, як правило, не викликає больових відчуттів або свербіння. Але разом з тим, поява просянок супроводжується моральним дискомфортом і естетичним невдоволенням, особливо коли справа стосується відкритої шкіри обличчя.

Чому з'являються просянки на обличчі, як захистити себе і позбутися від них? На ці опитування відповідає сьогодні Комора Краси.

Чому з'являються просянки на обличчі?

Почнемо з того, що просянки мають первинну і вторинну форму. При первинній формі вони з'являються у новонароджених, але є безпечними і при нормальній течії і самостійно зникають через кілька тижнів. Їх освіту у немовлят пояснюється скупченням відмерлих клітин на поверхні шкіри, відлущування яких відбувається несвоєчасно. При первинній формі просянки вражають тільки особа, і в основному це - область навколо очей, область лоба і носа.

Вторинна ж форма просянок більш небезпечна. Міліуми в такому випадку можуть з'являтися на будь-якій ділянці шкіри, де є потові залози. І тут причиною забитих сальних проток може бути не тільки відмерлі клітини, а й хронічні шкірні захворювання і інші фактори.

У чому полягає причина вторинного ураження шкіри просянка? Відповідь на це питання не однозначний. У більшості випадків їй надається неправильний косметичний догляд за шкірою і зловживання очисними засобами.

Крім того, до поширених причин появи просянок відносять вплив на шкіру ультрафіолетових променів, опіки шкіри іншого характеру, специфічно шкірні захворювання. Часто вторинна форма освіти просянок вимагає лікування під наглядом лікаря, ось чому так важливо вберегти шкіру від такої недуги.

{ad1}

Профілактичні заходи для попередження просянок на обличчі вторинного характеру

Пам'ятайте, що стан нашої шкіри багато в чому залежить від обраного способу життя і споживаних продуктів. Тому для профілактики просянок рекомендують відмовитися від вживання жирів тваринного походження, цукру і алкоголю.

На місцевому рівні слідують виключити спиртовмісні косметичні засоби для шкіри, а також косметичні препарати, що містять вазелін, гліцерин, насичені жири.

А ось відлущування шкіри в домашніх умовах косметологи рекомендують проводити м'якими (щадними) скрабами 1 раз в 7-10 днів. А для того, щоб позбутися від просянок можна використовувати пілінги з вмістом фруктових кислот.

 Як позбутися від просянок?

Оптимальним варіантом видалення просянок є відвідування лікаря-косметолога, який за допомогою спеціальних медичних інструментом вирішить цю проблему.

Але час і можливість на відвідування лікаря, нехай навіть косметолога, знаходить далеко не кожен. І тому альтернатива існує і в домашніх умовах, яка може бути як більш лояльною, так і консервативної.

  • Медова маска для позбавлення від просянок.

Кілька медових процедур для особи дозволить якісно і дбайливо очистити шкіру, нормалізувати при цьому клітинний обмін речовин. А це - вірний шлях до чистої і здорової шкірі.

На очищену шкіру наносять натуральний мед тонким шаром, при цьому легенько масажуючи проблемні ділянки. Через 10-15 подушечки пальців занурюють в теплу воду і вдруге масажують особа, легенько придавлюючи і різко прибираючи пальці від імені.

На завершення особа умивають теплою водою. Якщо обраний вами мед дуже рідкий, його можна змішати з невеликою кількістю вівсяним борошном, яка також допоможе очистити шкіру.

Як видалити просянки на обличчі

Видалення просянок в домашніх умовах - спосіб не найкращий ... але все ж, якщо Ви вирішили самостійно позбавитися від просянок, не забувайте про чистоту і дезінфекцію.

Особа перед процедурою необхідно очистити і розпарити над парової ванночкою з содою або травами, а руки ретельно вимити і протерти спиртом. А далі косметичної голкою (або інсулінової) проколоти просянка прямо в центр під кутом 90 °.

Якщо просянка досить визріла, її вміст легко вийде назовні. Експериментуючи з самостійним видаленням просянок, не варто забувати про можливі негативні наслідки (шрами, плями, горбки на шкірі або занесення інфекції).

Комментарии (0)
Додати коментар
Розацеа на обличчі
Розацеа на обличчі
Розацеа на обличчі
21.02.18 Догляд за обличчям
Розацеа, або «рожеві вугри», є хронічним шкірним захворюванням, яким страждають близько 10% всього населення планети.
Причини появи бородавок
Причини появи бородавок
Причини появи бородавок
31.01.18 Догляд за тілом
Бородавки - захворювання організму, що виявляється новоутвореннями НЕ запального характеру на поверхні шкірного покриву.
Міліуми на обличчі, як позбутися і причини появи
Міліуми на обличчі, як позбутися і причини появи
Міліуми на обличчі, як позбутися і причини появи
07.02.18 Боротьба з прищами і вуграми
Якщо на обличчі закупорюються пори, то з часом це переростає в серйозну проблему - в освіту білих вугрів, просянки.
Екзема причини
Екзема причини
Екзема причини
04.02.18 Догляд за обличчям
Екзема - неприємна алергічна реакція, що вражає шкіру висипом, найчастіше супроводжується свербінням і болем. Це захворювання не рідко визначають як хронічне алергічної
Білі вугри на обличчі
Білі вугри на обличчі
Білі вугри на обличчі
14.01.18 Догляд за обличчям
Проблема білих вугрів на сьогоднішній день є досить поширеною. Разом з тим, вона зовсім не є приводом для паніки, і являє собою скоріше косметичний дефект, ніж серйозне