Догляд за шиєю
Шия, точно так же, як і наше обличчя потребує догляду і дбайливе ставлення. Запобігти передчасному старінню шкіри завжди легше, ніж боротися з уже з'явилися зморшками. Тому догляд за шиєю необхідно починати після 25 років.
Щоденне очищення, контрастні процедури, харчування, маски і легкий самостійний масаж - ось перелік тих процедур, які допоможуть зберегти молодість, красу і витонченість шиї.
Догляд за шиєю - водні процедури
Ранкове умивання і очищення обличчя з'єднувати з очищенням шиї. Для цього обполіскуйте область шиї прохолодною водою.
Благотворно діє на тонус м'язів контрастні процедури (змінне ополіскування шиї гарячою і холодною водою). Ефективний для цієї процедури контрастний душ з досить сильним напором води. Таким чином досягається ефект масажу, завдяки чому поліпшується кровообіг і підвищується пружність м'язів.
Догляд за шиєю - живлення шкіри
Після очищення протріть шию тоніком, лимонним або огірковим соком. Далі необхідно дати шкірі належне харчування.
Зволожуючий або живильний крем наносите кінчиками пальців, злегка прихлопуючи по підборіддю, і втираючи крем круговими рухами.
Якщо на шиї з'явилися перші зморшки, при виборі крему слід віддати перевагу тому, до складу якого входить колаген.
Сон - найкращий засіб для догляду за шкірою шиї
У числі елементарних правил догляду за цієї ніжної частиною тіла, які часто ігноруються, - правильна положення під час сну і хороша постава.
{ad1}Фахівці рекомендують спати на плоскій подушці, а то і зовсім без неї. Це запобіжить поява зморшок і порушення кровообіг під час сну (а це відбувається, коли ви спите на високій збитою подушці).
Якщо ви вважаєте за краще спати на боку, підберіть подушку такої висоти, щоб потилиці не доводилося згинатися під час сну.
Від гарної постави і високо піднятою голови ваш зовнішній вигляд і стан шкіри шиї також тільки виграє. Адже ще в Стародавньому Єгипті було помічено - гарна постава зберігає витонченість шиї. Для цього навіть носили тяжкості на голові, що змушувало рівно тримати голову і спину. Читання книг лежачи також входять до числа шкідливих звичок для стану шиї.
масаж шиї
Не забувайте і про вечірнє очищення області шиї. А нанесення крему ввечері комбінуйте з легкими масажними руху протягом 10-15 хвилин. Це підвищить пружність шкіри і дозволить м'язам розслабити після трудового дня.
Відкиньте голову назад, і круговими спіральними рухами втирайте крем від кінчика підборіддя у напрямку зверху - вниз.
Сядьте рівно. Тильною стороною долоні рухами пройдіться руками від мочок вух до плечей.
Після цього виконайте погладжують руху по бічних сторонах шиї. Напрямок - від плечей до мочках вух. Правою долонею помасажуйте ліву сторону шиї, лівої - праву. Схрестіть руки на потилиці і повторіть погладжують вправу двома руками.
Завершити масаж можна нахилами голови вліво-вправо і легкими щипками шиї, при цьому важливо не розтягувати шкіру, а злегка придавлює її.
Щотижня практикуйте маски і компреси для шиї. Вибирайте маски, які містять вітаміни, особливо вітаміни A, E і F. Після застосування маки, протріть шкіру вологим ватним тампоном, нанесіть зволожуючий крем.
І нехай нескладні домашні процедури для краси і догляду за шиєю допоможуть вашій шкірі завжди залишатися молодою і еластичною!