Відгуки та застосування мигдалевого масла для особи від зморшок
Сучасні жінки воліють використовувати для своєї шкіри натуральні компоненти. Одним з таких є мигдальне масло, що характеризується ліфтинг-ефектом та іншими позитивними впливами на епідерміс.
- Швидка навігація по статті:
- Склад мигдалевої олії
- Який вплив надає на шкіру
- Кому слід використовувати
- Протипоказання
- рецепти масок
- Як використовувати кошти
- Чим посилити дію
- Де купити, ціна
- думки косметологів
- висновок
- Відгуки
Склад мигдалевої олії
Багато жінок застосовують мигдальне масло для особи від зморшок. Відгуки показують, що для більшості жінок - це екологічно чистий і безпечний спосіб підтримки здоров'я, молодості і краси шкіри. Секрет такого ефекту криється в складі масла.
Масло мигдалевого дерева містить активні компоненти, а саме:
- жирні олії;
- олеїнову, фолієву та інші органічні кислоти;
- ефірні масла;
- каротин;
- ніацин;
- мікроелементи (магній, фосфор, залізо, цинк та інші);
- вітаміни «краси» - А, Е, F і групи В.
Який вплив робить масло на шкіру
Мигдальне масло надає омолоджуючу дію для шкіри обличчя, оберігає від зморшок і передчасного старіння епідермісу, налагоджує в ньому обмін речовин. Відгуки жінок, що використовують регулярно розглядається засіб, підтверджують ефект молодості.
Завдяки багатому складу, масло з мигдалю воістину можна визнати чудодійним. Його використання сприяє росту волосся і вій, загоює сонячні опіки і зволожує шкіру, освітлює пігментні плями, усуває лущення.
Але найголовніше, за що його люблять багато жінок, - воно розгладжує шкіру і прибирає мімічні зморшки. Від дрібних зморшок можна позбутися повністю за кілька застосувань, більш глибокі зморшки йдуть поступово, стаючи менш примітними.
Кому слід використовувати масло
Більшість жінок, які мають ознаки старіння, застосовують мигдальне масло для особи від зморшок. Відгуки дівчат відзначають, перш за все, саме цей ефект.
Корисне якість масла - відновлення належного функціонування сальних залоз, що сприяє його застосування до будь-яких типів шкіри:
1. Суха шкіра зволожується, пом'якшується, робиться гладкою.
2. Жирну шкіру масло сушить, але треба пам'ятати, що вбирається масло в таку шкіру набагато довше, ніж в суху.
3. Проблемна шкіра під впливом природного засобу відновлюється, виліковуються прищі і чорні крапки.
Крім шкіри обличчя, масло можна використовувати для догляду за шиєю. Екстракт здатний підтягувати шкіру, робити її еластичною, усувати зморшки і набряклість.
Масло підійде жінкам, які ведуть боротьбу з целюлітом або бажаючим запобігти його появі.
Для жінок і дівчат, що мають будь-які проблеми зі шкірою, мигдальне масло - ідеальний засіб, створене самою природою.
Протипоказання: кому не рекомендується
У деяких відгуках жінки задаються питанням про шкоду і протипоказання мигдалевої олії, використовуваного для шкіри обличчя. Дійсно, масло - хороший засіб від зморшок, однак підходить воно не всім.
При дослідженні складу і властивостей масла, шкідливий вплив на шкіру виявлено не було. Однак слід врахувати індивідуальну непереносимість, особливо тим, хто має алергію на горіхи і безпосередньо на мигдаль.
Крім того, мигдальне масло через наявність у складі активних ефірних і жирних олій рекомендується використовувати з обережністю вагітним і годуючим жінкам, а також щодо немовлят.
В будь-якому випадку, якщо є потенційна небезпека алергічної реакції, слід випробувати масло на невеликій ділянці шкіри, наприклад, на зап'ясті або ліктьовому згині. Якщо по закінченні 12-24 годин не будуть спостерігатися ніякі реакції (почервоніння, лущення, свербіж, дискомфорт), значить, застосування масла безпечно.
Рецепти масок і кремів з мигдальним маслом
Не важко буде знайти в інтернеті рецепти масок і кремів, де головний компонент - мигдальне масло, для особи від зморшок, відгуки про застосування яких досить позитивні. Нижче представлено кілька рецептів, щоб шкіра залишалася свіжою і молодий.
Тонізуюча маска (для будь-якої шкіри)
- вівсяні зерна або пластівці - 1 ст. л .;
- масло мигдалю - 2 ч. Л .;
- лимонний сік - 1 ч. Л .;
- вода.
Перемолоти вівсянку і змішати з водою до консистенції крему. Додати залишилися компоненти - масло і сік. Масу розподілити на обличчі, витримати 15 хвилин і змити.
Маска від сухості шкіри (для еластичності і природного відтінку)
{ad1}- порошок какао - 1 ст. л .;
- тепле молоко;
- масло мигдалю - 2 ч. Л .;
- мед - 1 ч. Л.
Какао поступово, домагаючись консистенції пюре, залити молоком і перемішати. Додати масло і мед, змішати. Намазати отриманої маскою обличчя і потримати приблизно 15 хвилин. Вмиватися теплою водою.
Для усунення жирного блиску
- картопля в мундирі - 1 шт .;
- мигдальне масло - 2 ч. Л .;
- сік лимона - 2 ч. Л .;
- календула - 1 ст. л. настоянки.
Картоплю очистити і розім'яти, додати до одержали пюре всі інші інгредієнти, розмішати і остудити. Витримувати на шкірі близько 15 хвилин, потім вмитися злегка теплою водою.
Поживна антивікова маска від дрібних зморшок
- жовток - 1 шт .;
- масло - 2 ч. Л .;
- мед - 2 ч. Л.
Перемішати всі компоненти і розподілити маску на обличчі. Почекати хвилин 15, вмитися теплою водою.
Як використовувати кошти з масла мигдалю
Для шкіри навколо очей
Судячи з відгуків жінок, найбільш схильною до старіння областю для особи є шкіра навколо очей. Можна сказати, що кожна жінка намагається позбутися від зморшок в першу чергу в цій області. Адже саме «гусячі лапки» видають вік, а синці і набряклість надають очам втомлений вигляд.
Шкіра навколо очей дуже тонка і чутлива, тому з нею рекомендується звертатися дбайливо і обережно. Мигдальне масло може застосовуватися для зони навколо очей як незмивних кремів і примочок (в чистому вигляді).
Нічний крем можна приготувати з масла (1 ст. Л.) І вітамінів А і Е в капсулах (по 3 краплі). Всі інгредієнти необхідно з'єднати, розмішати і злегка вбиває рухами нанести навколо очей.
Зверніть увагу! Від синців допоможуть примочки. Для цього досить просочити шматочок ватки маслом і рухами нанести на потрібні ділянки шкіри.
Для шкіри обличчя
Для шкіри обличчя з мигдалевої олії робляться скраби, компреси і примочки від прищів:
1. Для скрабу знадобиться трохи дрібної солі (менше ч. л.) і масло (ст. л). Після змішування, розтерти по обличчю масажними рухами, а потім змити.
2. Для створення компресу, масло нагріти на паровій бані до теплого (не гарячою!) стану. Нанести на обличчя, покласти тонке бавовняне рушник (або серветку), змочений у воді, а зверху накрити товстим рушником і полежати приблизно півгодини.
3. Від прищів допоможуть примочки: масло (3 краплі) і календулу (ст.л. настоянки) перемішати і наносити отриману суміш точково на прищі і запалення ватною паличкою.
Застосовуючи масло, варто пам'ятати про дозування. Для багатьох рецептів достатньо не більше 1-2 чайних ложок олії мигдалю. Велику дозу масла шкіра просто не встигне ввібрати, пори закупоряться, що може привести до виникнення прищів або висипки. Надлишки масла слід прибирати ватним диском.
Чим посилити дію масла
Для посилення ефекту розглянутого кошти і кращого його впливу, рекомендується змішувати екстракт з іншими натуральними речовинами. Наприклад, з ефірними маслами, яєчним жовтком або лимонним соком.
Для усунення сухості масло мигдалю змішується з декількома краплями іланг-ілангу. Це не тільки допоможе розгладити шкіру, але і додасть їй приємний аромат. Також для зволоження можна додати мигдальне масло в сир з високою жирністю і нанести на обличчя у вигляді маски.
І, навпаки, для жирної шкіри підходять ефірні масла лимона, бергамоту, кедра.
Важливо пам'ятати! Підбирати компоненти слід виходячи з бажаного результату, а також відповідно до індивідуальної переносимістю.
Крім того, для кращого впливу масла на шкіру, рекомендується попередньо розширити пори. Для цього достатньо перед процедурою нанесення маски покласти на обличчя гарячу серветку або розпарити шкіру за допомогою гарячої води.
Де купити мигдальне масло, ціна
Описується засіб є досить результативним, тому варто розглянути, яка ціна на мигдальне масло для особи від зморшок.
Відгуки мешканок різних регіонів показують, що його середня вартість - 55 рублів за 25 мл (100% масло мигдалю). Обсяг роздрібного флакона може бути від 25 до 500 мл.
При виборі обсягу масла варто бути уважним до терміну придатності (Не більше 12 місяців з моменту виробництва) і враховувати регулярність застосування. Наприклад, для рідкісного і точкового застосування досить придбати флакон в 25 мл, а для регулярного використання і лікування - 250 або 500 мл.
Купити масло в будь-якому обсязі нескладно, воно є практично в кожній аптеці.
Думки косметологів про застосування мигдалевого масла від зморшок
Переважна більшість жіночих відгуків про мигдальна олія, як про засіб від зморшок і прищів, - позитивне і задовільний. А що кажуть про це екстракті для особи фахівці?
Багато фахівців відзначають, що масло мигдалю ідеально вписується в концепцію «очищення - зволоження - харчування». ось кілька позитивних якостей мигдалевої олії для застосування в косметології:
- добре всмоктується, не залишаючи жирного шару на поверхні шкіри;
- не має штучних ароматизаторів і різкого запаху;
- добре поєднується і легко змішується з багатьма косметичними засобами (кремами, лосьйонами), а також з природними інгредієнтами;
- має широке застосування від зняття макіяжу до лікування псоріазу та акне;
- підходить для різних типів шкіри.
Негативних властивостей косметологи не відзначають, але нагадують про індивідуальну непереносимість і гіперчутливості.
Висновки
Мигдальне масло - чудовий засіб від самої природи для шкіри обличчя, губ, області навколо очей. Воно не містить барвників і хімічних речовин, а постійне його застосування робить шкіру оксамитовою і пружною.
Молодості і краси вам!
Як доглядати за шкірою обличчя за допомогою мигдального масла - ви дізнаєтеся з цього відео:
Які масла вважаються кращими для догляду за шкірою і волоссям:
І наостанок відео з рецептами мигдальних масок для обличчя: