Мигдальне масло для особи, користь і застосування
03.03.2018 0

Мигдальне масло для особи, користь і застосування

Догляд за обличчям
В закладки


мигдальне масло для особиОскільки масло мигдалевого горіха є, без перебільшення, натуральним, не дивно, що цей продукт користується попитом як засіб для догляду за шкірою обличчя.

Але які плюси є у даного засобу, а які недоліки?

Цей продукт містить в собі вітаміни груп А і В, а також Е і F. Міститься в ньому ряд і інших, не менш корисних, компонентів. І сьогодні ми розповімо вам про те, як використовувати мигдальне масло для особи.

Завдяки вітаміну А шкіра отримує відмінне зволоження, вітамін F відповідальний за нормалізацію роботи сальних залоз, що відбивається на звуженні пір. Якщо ж говорити про вітамін Е, то при регулярному застосуванні масла, ви зумієте уповільнити процес природного старіння шкіри обличчя і, до того ж, захистіть її від шкідливих УФ-променів.

Кому рекомендується використовувати мигдальне масло

В цілому, мигдальне масло підійде для застосування власницям всіх типів шкіри.

І все ж в самій виграшній ситуації опиняться ті, у кого чутлива, суха, проблемна і в'яне шкіра. Чому? По деяким причинам:

- мигдальне масло робить шкіру більш м'якою, насичує її корисними речовинами, допомагає їй омолодитися;

- виступає підмогою в питанні позбавлення від роздратування;

- стане в нагоді і в'янучої шкірі в області навколо очей;

- лікує різні запалення на шкірі, вугровий висип і прищі.

Власницям нормального типу шкіри теж радять застосовувати масло з метою збереження тонусу і свіжості шкіри, її здорового вигляду.

Змішаного ж типу, комбінованою шкірі обличчя даний засіб дозволить звузити пори на найпроблемніших, жирних ділянках, тобто на носі, підборідді і лобі.

Крім того, змішану шкіру засіб позбавить від лущення і сухості в області навколо губ і на щоках.

Відзначимо, що мигдальне масло також впорається з завданням поліпшення кольору вашого обличчя, вирівняє тон шкіри і навіть розгладить неглибокі зморшки.

мигдальне масло рецепт

Застосування мигдалевого масла в чистому вигляді

Застосування такого виду продукту допустимо в якості заміни крему. Для цього потрібно лише нанести засіб дуже тонким шаром на шкіру (можна наносити і на шию), але не втирати, а виробляти легкі рухами кінчиками пальців.

Використовуйте мигдальне масло щоранку і через деякий час ви помітите, що шкіра більше не має зайвого блиску. І не забудьте промокнути обличчя сухою паперовою серветкою перед тим, як вийти на вулицю.

Немає бажання повністю змащувати маслом своє обличчя? Добре, просто додайте його до крему, яким ви зазвичай користуєтеся. Капніть на нього пару крапель олії і сміливо наносите крем з маслом мигдалю на очищену шкіру обличчя.

Точно таким же чином застосовують даний продукт і коли потрібно позалицятися за шкірою повік: засіб допускається використовувати як в чистому вигляді, так і змішуючи з кремом для шкіри повік, користуючись ним двічі в день.

Для зняття макіяжу з шкіри обличчя, її очищення воно теж підійде. Трохи підігрійте масло, після чого змочіть в ньому вату і акуратно, але ретельно, протріть обличчя або зніміть з вій туш.

{ad1}

Маски для обличчя з мигдальним маслом, рецепти

Як використовувати мигдальне масло для особи в складі різних масок і з камімі проблемами вони допомагають боротися?

Для очищення і тонізації (підходить всім типам шкіри)

Столова ложка борошна (настійно рекомендується використовувати вівсяну) розмішується з невеликою кількістю теплої чистої води так, щоб вийшла консистенція, що нагадує пасту.

Для жирної шкіри доведеться трохи змінити рецепт: замість пшеничного борошна можете взяти картопляну, але розводити її слід з прохолодною водою. До цієї ж суміші додаються дві чайні ложки масла і всього лише чайна ложка соку лимона (свіжовичавленого).

Всі компоненти добре розтирають і накладаються на 15 хвилин на шкіру обличчя.

Для проблемної і запаленої шкіри з вуграми і прищами

Змішайте столову ложку звіробою (продається в аптеках), один яєчний білок (обов'язково сирої!) І пару чайних ложок мигдалевого масла.

Коли всі інгредієнти будуть розмішені, накладіть готову суміш на обличчя, через 15 хвилин змийте за допомогою прохолодної води.

Для харчування, поліпшення кольору і підвищення тонусу сухої і втомленої шкіри

Підігрійте трохи молока і розбавте в ньому столову ложку какао-порошку - у вас повинна вийти однорідна і не сильно густа маса. Далі до цієї ж суміші слід додати чайну ложку меду, потім ще дві чайні ложки олії. Всі складові маски добре перемішайте і нанесіть на шкіру.

Маска змивається через 20 хвилин теплою водою. Даний рецепт допускається використовувати і для догляду за шкірою навколо очей, проте тримати її в цьому випадку на обличчі потрібно не 20, а всього 10 хвилин.

маски з мигдальним маслом для особи

Для пом'якшення і зволоження комбінованої і сухої шкіри

Розітріть по одній столовій ложці м'якоті ківі (якщо ківі немає, підійде яблуко або кавун) і сиру. До розтертих пюре додайте 2 чайні ложки олії мигдалевого горіха, перемішайте.

Склад наноситься на обличчя і витримується приблизно 20 хвилин, після закінчення яких змивається водою (бажано, кімнатної температури). Для нормальної шкіри теж рекомендується скористатися цим рецептом.

Рецепт маски від темних кіл під очима

Для приготування вам знадобиться невелика кількість меду і мигдалевого масла. Зазначені інгредієнти добре змішуються між собою, потім готова суміш наноситься на шкіру навколо очей дуже акуратними масажними рухами пальців.

При такому способі нанесення, кровотік поліпшується, а настільки чутлива ділянка шкіри обличчя не травмується і отримує всі корисні речовини в повному обсязі. З огляду на, що шкіра в цій зоні делікатна, маску можна тримати довше десяти хвилин. Змивається вона чистою водою.

Як правильно вибрати мигдальне масло?

Отже, про користь поговорили, рецепти відповідних масок вибрали.

Тепер поговоримо про види мигдалевого масла - про косметичний і харчовому. Перший вид масла (косметичний) ви зумієте виявити або на полицях аптеки, або в спеціалізованих магазинах натуральної косметики. Що стосується харчового масла, воно, як правило, продається у великих супермаркетах і магазинах.

Мигдальне масло для обличчя підійде будь-який: і косметичний, і харчове, і рафінована, і нерафінована - важливо лише вибрати дійсно якісний, хороший продукт.

Насамперед завжди звертайте увагу на упаковку масла, так як якісний продукт повинен продаватися в скляній і, бажано, темної пляшечці. Харчову олію на смак дуже приємне, воно володіє легким присмаком горіхів. Нерафінована і зовсім виразно пахне горіхом мигдалю.

Придивіться і до кольору: якщо у масла він прозорий, світло-жовтий, значить, ви знайшли якісний продукт. А ось якщо ви помітили в пляшці якийсь осад, швидше за все це масло неправильно виготовили або зберігали не так, як належить. Природно, від цього товару краще відмовитися, щоб не ризикувати даремно.

Не забувайте: на відміну від косметичного, харчову олію вважається більш якісним, отже, перевагу слід віддавати другого виду - харчового маслу мигдалю, отриманого методом холодного віджиму.

маіндальное масло як вибрати

Про протипоказання

Ніякого непоправної шкоди даний продукт вашої шкірі не завдасть, хіба що у деяких людей може викликати алергічні реакції.

Однак уникнути цієї неприємної долі легко, якщо перед застосуванням масла зробити невелику перевірку.

Капніть пару крапель кошти на зап'ясті і постежите, що буде відбуватися. Якщо протягом півгодини на шкірі не з'явиться ніяких почервоніння, свербіння і т.п., сміливо переходите до косметичних процедур.

Комментарии (0)
Додати коментар
Виноградна олія для волосся
Виноградна олія для волосся
Виноградна олія для волосся
22.02.18 Догляд за волоссям
Виноградна олія, яку отримують з кісточок винограду, має неймовірною кількістю корисних біологічно активних речовин.
Персикове масло для особи
Персикове масло для особи
Персикове масло для особи
19.12.17 Догляд за обличчям
Персикове масло отримують з кісточок персиків. Процес його отримання складається з пресування, очищення, фільтрації.
Масло волоського горіха для волосся, застосування
У стародавні часи відомий сьогодні волоський горіх вважали надзвичайно корисним для розумової діяльності людини.
Масло виноградної кісточки
Масло виноградної кісточки
Масло виноградної кісточки
24.02.18 Продукти для краси
Масло виноградної кісточки, одне з небагатьох, що підходить для всіх типів шкіри. Воно знайшло широке застосування, як в медицині, так і в косметології.
Масло для вій
Масло для вій
Масло для вій
24.01.18 Догляд за обличчям
Красиві, довгі вії - це мрія будь-якої жінки. І лише кілька акуратних рухів тушшю може створити неповторний образ.