
Масло виноградної кісточки для особи, домашні рецепти
Мабуть, рідко зустрінеш людину, яка б не любила виноград.
Запашний і ароматний - він є нагадуванням про літо.
Виноград сам по собі практично не використовується в косметології, чого не можна сказати про його непоказних на вигляд кісточках.
З них отримують масло, унікальний склад якого дозволяє активно застосовувати його в косметології.
Корисні властивості олії виноградних кісточок
Особливо корисно масло виноградної кісточки для в'янучої і проблемної шкіри.
При регулярному використанні цього засобу пори на шкірі обличчя звужуються, зникає жирний блиск, сліди від прищів або вугрової висипки. Шкіра набуває еластичність і м'якість, а дрібні зморшки розгладжуються.
Придбавши його в магазині або аптеці, завдяки легкій консистенції його використовують в домашніх умовах в чистому вигляді, або в складі масок для обличчя.
При покупці слід врахувати, що таке масло виробляють двома способами - холодним і гарячим віджиманням.
У першому випадку речовина містить більшу кількість вітамінів і активних компонентів, що для особи є більш корисним. Масло, отримане, другим способом менш корисно. Однак такий метод вигідний виробникам даного продукту, оскільки дозволяє отримати його набагато більшу кількість.
Масло з кісточок винограду неймовірно корисно, що підтверджується його складом. Воно містить у великих кількостях вітаміни А, Е, групи В, які застосовуються в догляді за шкірою. Тут не обійшлося також без жирних кислот, в тому числі лінолевої, і інших корисних речовин, які допомагають шкірі надовго зберегти молодість і красу.
{ad1}Масло виноградної кісточки для особи, рецепти
Існує безліч способів використання масла виноградної кісточки.
- Підігріте в мікрохвильовці, воно відмінно підходить для видалення макіяжу, як доглядає кошти для шкіри навколо очей або точково проти прищів. В останньому випадку в масло можна додати трохи ефірного лимонного масла і масла іланг - ілангу.
- За допомогою масла виноградної кісточки можна приготувати засіб для пілінгу. Для цього змішують в рівних кількостях масло, молоко і цукор. Якщо немає алергічних реакцій, до складу можна додати трохи меду.
- Залежно від призначення, роблять маски для обличчя з масла виноградних кісточок. Додавши така ж кількість мигдалевого або іншого рослинного масла, наприклад, жожоба, виходить відмінна зволожуюча і живильна маска для будь-якої шкіри. Використовувати її можна по-різному: нанести на шкіру, зігрів в долонях і зробити масаж, або змочити в цьому складі косметичну серветку і прикласти до обличчя на 15 - 20 хвилин.
- Для вікової шкіри, схильної до в'янення, використовують маску, розм'якшивши за допомогою масла виноградної кісточки білу глину, придбану в аптеці. Для цих же цілей застосовується ще одна ефективна маска. Необхідно взяти по столовій ложці олії виноградної кісточки і натурального йогурту. Далі до цієї суміші додається пюре, приготовленої з зеленого горошку в кількості двох столових ложок. Ретельно перемішавши склад, його наносять на обличчя, шию і зону декольте на півгодини, після чого змивають водою. Поживний крем після такої маски використовувати немає необхідності.
- Щоб обличчя завжди виглядала свіжою і підтягнутим, роблять маску, що складається з масла виноградних кісточок, морквяного і огіркового соку, а також соку лимона. Щоб склад придбав кашкоподібне стан, в нього додають картопляний крохмаль.
Таким чином, масло виноградних кісточок для обличчя надає на шкіру зволожуючу, живильну, омолоджуючу і протизапальну дію. Використовуючи його регулярно, шкіра довгий час буде мати здоровий і привабливий зовнішній вигляд.


