Масла для омолодження обличчя в домашніх умовах
Існує величезна кількість косметичних засобів, які можна прикупити в аптеці, магазині, дилерів, замовити по інтернету або придбати у хорошого косметолога. Було б бажання і гроші.
Але склад цих коштів не завжди принесе користь, а часом може і нашкодити не тільки шкірі, але і всім системам організму. У продажу є величезна кількість компонентів, змішавши які, можна зробити косметичний засіб будинку. У такому випадку, ви будете точно знати, що наносите.
Можна своїми руками зробити крем, скраб, мило, шампунь і багато іншого. Деякі засоби в процесі приготування вимагають додаткового обладнання, навичок, умов зберігання тощо. Приготувати масла для омолодження обличчя в домашніх умовах не складе великих труднощів, додаткових витрат або особливих умінь.
Це міф, що масло підходить тільки сухій шкірі, воно відмінно підійде для жирної, комбінованої, з підвищеною пігментацією. Ви самі вибираєте, що ви змішуєте і для яких цілей будете використовувати.
Використовувати можна будь-яку олію: Оливкова, лляна, ефірні масла, і навіть звичне нам соняшникову олію може дати приголомшливий ефект.
Зазвичай кожен вид масла застосовується окремо. Однак якщо ви хочете досягти більшого ефекту, рекомендується змішувати декілька видів. Крім того, можна додавати масла ефірні. Але з ними слід поводитися дуже обережно.
Слід застосувати правило: краще менше, ніж більше.
Які масла застосовуються для омолодження обличчя в домашніх умовах
Розглянемо властивості найпоширеніших масел для омолодження особи, які можна використовувати в домашніх умовах:
Оливкова олія. Робиться воно не з самих оливок, а з кісточок. Багате на вітаміни А і Д. Тому це масло так важливо для омолодження шкіри. Завдяки йому покращиться процес регенерації клітин. У ньому міститься безцінний вітамін Е. Головний помічник у збереженні молодості, так як уповільнює процес старіння. Після використання шкіра стає м'якою і ніжною, масло відмінно зволожує її.
Мигдальне масло. Використовують в сумішах для масажу тіла та обличчя. Воно прекрасно освіжить шкіру, врятує від роздратування. З вітамінів міститься в більшій мірі вітамін А.
Кунжутну олію. Є універсальним, підходить для сухої і жирної шкіри. Вирішує велику задачу - регенерація (чи то пак оновлення) клітин шкіри, яка помітно знижується з віком. Відмінно знімає роздратування, допоможе при лущення шкіри. Прекрасно захищає шкіру від шкідливих факторів, особливо від ультрафіолетових променів. Містить корисні жирні кислоти, антиоксиданти, лецитин.
Масло авокадо. Чи впорається з дрібними зморшками, знизить вугровий висип. Масло зволожить шкіру. Завдяки складу, можна використовувати для харчування шкіри. Містить вітаміни, і також, як і кунжутне масло, SPF фільтри.
Масло каріте (ши). Зволожує, живить, регенерує клітини шкіри обличчя. Найкраще масло підійде для застосування в холодну погоду. Відмінно захистить від дії морозу або вітру.
Абрикосова олія. Відмінний варіант при сухості шкіри. Входить до складу більшості дитячих кремів проти попрілостей. Воно повільно всмоктується, тому прекрасно підійде для масажу.
{ad1}Масло обліпихи. Застосування цієї олії для омолодження обличчя в домашніх умовах ідеально. Має в своєму складі каротиноїди і токофероли, які прекрасно уповільнюють процеси старіння.
Масло календули. Володіє властивостями, що відновлюють. Чи захистить шкіру від вітру і сонця.
Вищевказані масла послужать відмінною базою для омолодження особи. У домашніх умовах рекомендується змішувати і додавати ефірні масла, кожне з яких посилить дію або ж візьме на себе додаткові функції.
Суха шкіра. До базового масла додаємо по 2-3 краплі герані і лаванди (З розрахунку на 20 мл). Бульбашка збовтати. Зберігати при кімнатній температурі.
Жирна шкіра. За 3-4 краплі олії пачулі і лимона додати до обліпихової або оливковій олії.
Пігментація. За основу найкраще підійде мигдальне або масло обліпихи.
Як добавки відмінно підійде чебрець і ромашка.
Правила використання масел
При роботі з ефірними маслами треба дотримуватися певних правил:
- не змішувати більше 7 видів;
- додавати не більше 2-3 крапель;
- не варто наносити ефірні масла на шкіру. Вони можуть привести до опіків і поразок шкіри. Додавати краще в базове масло або крем;
- будьте уважні, уникайте попадання в очі;
- використовувати один вид годі й більше трьох тижнів, потім перерва місяць;
- потрібно зробити алергічну пробу. Зазвичай наносять краплю на вигин ліктя.
Косметологи рекомендує будь-яке масло наносити на ніч. Тоді ви отримаєте більше необхідних речовин, і результат застосування вас порадує.
Приготування масла для омолодження обличчя будинку - процедура не важка, сміливо беріться за справу.
Кращі ефірні масла для омолодження шкіри обличчя
В першу чергу, починаючи боротьбу із зрадниками-зморшками за допомогою ефірних масел, важливо пам'ятати про запобіжні заходи: Не варто наносити ефірне масло на шкіру без застосування несучої основи, слід уникати попадання ефірів в очі і на слизові оболонки.
Сучасний косметичний ринок налічує численну кількість видів ефірних масел, тому важливо знати особливості впливу того чи іншого ефірного масла, щоб правильно підібрати догляд для свого типу шкіри.
Що таке несуча основа для ефірного масла
Для жінок з сухою шкірою обличчя гарної основою для ефірного масла послужать базові масла - оливкова або лляне, масло зародків пшениці. Для комбінованого і жирного типу шкіри в якості несучої основи краще використовувати легкий зволожуючий крем.
Також ефірні масла для омолодження обличчя в домашніх умовах додають в маски, приготовані з натуральних продуктів. В такому випадку слід звернути увагу на сполучуваність маски з ефірною олією, т. е. коли маска спрямована на розширення і очищення пір, ефірне масло не повинно сприяти звуженню пор.
Скільки ефірного масла додавати в основу? Ефірні масла володіють високою концентрацією, тому для догляду за шкірою обличчя достатньо буде додати всього 2-3 краплі в несучу основу або маску. Краще надати значення не кількості ефірного масла, а регулярності його застосування.
При щоденному застосуванні крему, збагаченого кількома краплями ефірного масла, результат буде помітний вже через тиждень.
Яке ефірне масло вибрати
При жирному типі шкіри вашими чарівними помічниками в процесі перетворення особи стануть ефірні масла меліси, грейпфрута, бергамота, лаванди, розмарину, гвоздики. Ці масла для омолодження обличчя в домашніх умовах нормалізують роботу сальних залоз. У боротьбі з жирним блиском також сильні ефірні олії м'яти, мірри, рожевого дерева і кипариса.
Власницям сухого типу шкіри можна порекомендувати масла ромашки, герані, сандалу. Вони сприяють регенерації епідермісу, нормалізуючи обмінні процеси в його клітинах.
Неперевершеного ефекту в процесі омолодження обличчя можна домогтися, додаючи в несучу основу разом з ефірною олією вітамін Е. Він є найпотужнішим антиоксидантом і при регулярному застосуванні розгладжує навіть досить глибокі зморшки.
Вітамін Е випускається в рідкому вигляді і в формі капсул. Вмісту 3-х капсул цілком достатньо для досягнення видимого ефекту вже після третьої процедури. Купуючи вітамін Е в рідкому вигляді, потрібно слідувати інструкції по застосуванню.
Не менш популярний засіб - ламінарія для омолодження особи. Відгуки про результати застосування морської капусти як омолоджуючий методу, а також про рецепти відповідних масок, ви можете прочитати за цим посиланням.
Не можна залишити без уваги ефект ароматерапії при використанні ефірних масел. Вибираючи цей продукт в якості догляду за шкірою обличчя, важливо звернути увагу на внутрішні відчуття, які викликає запах ефірної олії. Якщо запах приємний, догляд за шкірою обличчя стане не тільки процесом омолодження, але і допоможе позбутися від стресу, що теж дуже благотворно вплине на зовнішність.