Чи можна вагітним робити шугарінг глибокого бікіні. Правила шугаринга для вагітних
Вагітність - зовсім не привід відмовлятися від звичних способів догляду за собою. Навпаки, в свій найголовніший період в житті жінки хочуть залишатися привабливими і привабливими. І красива гладка шкіра - одна зі складових прекрасного образу майбутньої мами. Про те, чи можна вагітним робити шугарінг глибокого бікіні, розповідається в даній статті.
- Швидка навігація по статті:
- Протипоказання
- Запобіжні заходи
- На якій стадії вагітності дозволено шугарінг
- Шугарінг для вагітних
- Показання до переривання шугаринга для вагітних
- Анестезія при шугарінг для вагітних
- Домашній шугарінг для вагітних
- Поради майстра
- висновок
- Відгуки
Під час виношування малюка змінюється гормональний фон жіночого організму, тому часто спостерігається зайвий зростання небажаного волосся. Для впевненості в собі вагітні цілком можуть вдаватися до епіляції.
Шугарінг є одним з популярних способів видалення небажаної рослинності на тілі. До того ж, він порівняно безпечний. Процедура проводиться за допомогою цукру, цей натуральний продукт нешкідливий для шкіри і майбутньої дитини.
Шугарінг глибокого бікіні вагітні можуть зробити в косметичному салоні, в домашніх же умовах краще не експериментувати. Така епіляція позбавить від небажаної рослинності на кілька тижнів.
Є одне «але». Якщо до вагітності жінка не практикувала даний спосіб, то в цей період краще не проводити шугаринг, так як процес супроводжується хворобливими відчуттями, а реакція організму на біль може бути сильною і привести до неприємностей.
В яких випадках шугарінг протипоказаний
Жінки в цікавому положенні часто задають питання: чи можна вагітним робити шугарінг глибокого бікіні? Як і інші косметичні процедури, цей метод видалення рослинності, поряд з плюсами, має і протипоказання.
Шугарінг не рекомендований, якщо є в наявності:
- хвороба вен - варикоз;
- герпес;
- хронічні захворювання шкіри (дерматити, псоріаз);
- захворювання серця і судин;
- хронічний діабет.
Шугарінг під суворою забороною при:
- загрозу викидня;
- новоутвореннях на шкірі (бородавки, папіломи, опуклі родимки);
- ускладненнях вагітності;
- захворюваннях щитовидної залози;
- алергічних реакціях.
Запобіжні заходи під час проведення процедури
Якщо вагітна прийняла рішення провести шугарінг глибокого бікіні, а лікуючий лікар дав дозвіл на цю процедуру, необхідно прийняти запобіжні заходи:
1. З'ясувати, чи є алергічна реакція на інгредієнти, з яких складається паста: цукор, мед, карамель.
2. Під час процедури уважно стежити за своїми відчуттями і при погіршенні самопочуття відразу ж сказати про це майстру, і завершити процедуру.
3. До і після шугаринга необхідно обробити шкіру хлоргексидином, щоб уникнути можливого зараження.
4. При проведенні шугаринга глибокого бікіні при вагітності фахівці радять застосовувати холодну пасту, щоб уникнути можливого стимулювання кровообігу.
5. Варто відповідально ставитися до свого цікавого положення і враховувати всі «за» і «проти» перед проведенням «солодкої» епіляції.
На якій стадії вагітності дозволено шугарінг
Не рекомендується проводити епіляцію даними способом в перші три місяці вагітності. Біль при процедурі може привести матку в тонус і спровокувати втрату плода.
Терміни вагітності з 28 тижнів (третій триместр) також відмінно підходять для позбавлення від небажаної рослинності. Тим більше що перед пологами лікарі рекомендують видаляти волосся на інтимних місцях, з точки зору гігієни.
Особливості шугаринга для вагітних
Найголовнішим фактором, який враховують майстри епіляції, є частота звернень жінки для проведення шугаринга.
Якщо вагітна прийшла в салон вперше для того, щоб зробити шугарінг глибокого бікіні, то повинна бути готова до того, що їй можуть відмовити в епіляції, так як ризик надто великий. Перша процедура може викликати негативну реакцію шкіри на больові відчуття, алергію на інгредієнти пасти і так далі.
Якщо жінка знайома з процедурою і виконувала її не один раз, знає реакцію свого організму на процедуру, то шугарінг не стане для неї і плода небезпечним.
{ad1}Шугарінг глибокого бікіні вагітним можна робити, якщо:
- це не перша процедура;
- епіляція завжди проходила без ускладнень;
- 2 або 3 триместр;
- немає патологій;
- при консультації гінеколог дозволив цю процедуру;
- жінка звернулася в салон після відвідин доктора і впевнена в нормальному перебігу вагітності.
Показання до переривання шугаринга для вагітних
При процедурі шугаринга глибокого бікіні жінка повинна уважно прислухатися до себе і відчуттям від маніпуляцій. Слід негайно перервати епіляцію, якщо:
- з'явилася ниючий біль у ділянці нирок;
- почастішало серцебиття;
- почулося напруга матки;
- виникла незвична біль в області живота і пупка;
- з'явилися кров'янисті виділення.
Зверніть увагу! Деякі жінки не повідомляють майстру про своє цікаве положення, щоб той не відмовляв у проведенні процедури. Тим самим, вони піддають невиправданому ризику своє здоров'я і життя свого малюка.
Анестезія при шугарінг для вагітних - так чи ні?
Фахівці дотримуються одностайної думки, що не варто використовувати анестезію для вагітних під час проведення шугаринга глибокого бікіні.
Якщо вже жінка зважилася на цю процедуру, то повинна знати, що анестезуючі препарати (наприклад, лідокаїн), що входять до складу кремів для зменшення хворобливих відчуттів, можуть проникати в плаценту і накопичуватися в тканинах ембріона. Звичайно, креми позбавлять від болю, але чи варто ризикувати здоров'ям і навіть життям своєї дитини?
Тому, якщо вагітна погано переносить біль, краще відмовитися від шугаринга і скористатися перевіреним методом позбавлення від рослинності - голінням звичайним верстатом.
Плюси і мінуси домашнього шугаринга для вагітних
Епіляція цукрової пастою в домашніх умовах схожа з салонної. Але в цьому випадку вже сама жінка контролює весь процес.Плюси проведення домашнього шугаринга очевидні:
- спокійна, звична обстановка;
- видалення небажаного волосся на кілька тижнів;
- паста, правильно приготована з натуральних компонентів, нешкідлива для шкіри.
мінусів ж в проведенні самостійної цукрової епіляції глибокого бікіні для вагітних набагато більше:
- незручність виконання на останньому терміні, коли через виріс живота виникає незручність і скутість рухів;
- ризик ускладнень перебігу вагітності;
- ймовірність мікропошкодження шкіри на інтимних ділянках, що може викликати інфікування.
Поради професійного майстра по шугаринга
Зазвичай вагітні можуть звертатися в спеціалізований кабінет або салон, щоб зробити шугарінг глибокого бікіні, перед самими пологами, оскільки сучасна медицина настійно рекомендує позбавлятися від волосся в інтимних місцях. Є деякі хитрощі, щоб процедура пройшла максимально швидко і без ускладнень:
1. При проведенні процедури шугаринга самостійно слід наносити пасту тонким шаром, а відривати швидким рухом в паралельному напрямку по відношенню до шкіри.
2. Щоб уникнути зараження, обов'язково продезінфікувати поверхню шкіри спеціальним засобом до і після шугаринга.
3. Шкіра в області бікіні дуже ніжна і тонка, тому наносити пасту необхідно на невеликі частини шкіри, зменшуючи тим самим хворобливі відчуття.
4. Варто правильно вибирати засіб для шугаринга. Дешеві підробки або домашні пасти, виготовлені за неперевіреними рецептами, викличуть запалення ділянок шкіри, алергічні реакції, поява врослого волосся, гнійники. Є навіть ризик отримати хімічний опік, який нелегко вилікувати.
5. Перед проведенням шугаринга за день-два до процедури слід обов'язково підготувати шкіру за допомогою ніжного скраба, який звільнить врослі волоски і пом'якшить шкірні покриви.
6. Перед процедурою не варто зволожувати шкіру лосьйонами, найкраще присипати її тальком або присипкою. Суха констістенція цих речовин дозволить краще контактувати солодкої пасти з волосками.
7. Довжина видаляються волосся повинна бути близько 5 мм (Не менш, так як паста просто не захопить їх, але і не більше).
Так можна чи ні робити шугарінг зони бікіні вагітним?
Так чи можна вагітним робити шугарінг глибокого бікіні? Фахівці в косметологічних салонах сходяться на думці, що кожен випадок індивідуальний. У деяких дівчат поріг чутливості такий високий, що дозволять без побоювань робити процедуру. Лікарі не рекомендують піддавати тіло таким серйозним випробуванням, щоб не завдати можливих травм в психологічному і фізичному плані жінці. А самі жінки, які зважилися на це, відгукуються про це по різному. Однозначної відповіді на це питання немає. Кожна жінка індивідуальна і її вагітність протікає за своїми законами.
Не варто нехтувати рекомендаціями лікарів, слід довіряти цю делікатну процедуру перевіреним, досвідченим косметологів.
Бережіть себе і будьте здорові!
(Box type = "shadow»)Не пропустіть найпопулярніші статті рубрики:
- Зверніть увагу на поради лікарів: чи можна вагітним купатися в річці?
- Що кажуть лікарі про те, чи можна вагітним засмагати на сонці.
{/ Box}
Чи можна і як робити шугарінг при вагітності:
Чи дозволена епіляція під час вагітності - ви дізнаєтеся з цього відео: