Шугарінг в домашніх умовах, як проводити процедуру і рецепт пасти
На Сході молоді нареченої ретельно готуються до свого весілля.
І одна з обов'язкових традицій, яка існує з давніх часів і до цього дня - видалення зайвого волосся з усього тіла. Наречена зобов'язана з'явитися перед своїм нареченим, в першу шлюбну ніч, гладкою, як шовк.
Як же вони домагаються бездоганною гладкості своєї шкіри?
У цьому їм допомагає, модна нині процедура - шугарінг. Якщо перевести це слово з англійської, у нас вийде: sugar - «цукор» і ring - «коло».
Під шугарінг розуміють видалення волосся з використанням цукрової пасти.
Таким способом позбавляються від зайвого волосся на різних частинах тіла жінки східних країн протягом тисячоліть.
При цьому паста готується за спеціальною технологією, іноді з додаванням ефірних масел і трав, і гарантує відмінний результат, який буде триматися до декількох тижнів.
Кажуть, що цей спосіб придумала сама Клеопатра. Спробуйте зробити шугарінг в домашніх умовах самостійно - адже це практично найбезпечніший спосіб видалення волосся, і до того ж, після звикання, стає практично безболісним.
Існує декілька технік, які користуються однаково високою популярністю і приносять бажаний ефект.
У Росії та країн Європи цей метод Борба з зайвими волосками на тілі прийшов порівняно недавно і вже завоював величезну кількість прихильниць.
Переваги і недоліки
1. Чим же підкорив шугарінг така велика кількість жінок? У нього дуже багато достоїнств, вигідно вирізняють їх серед інших видів епіляції. Серед цих переваг:
2. Висока ефективність - після проведення цієї процедури можна розраховувати на збереження результату - гладкою ніжної шкіри - протягом як мінімум двох тижнів. Але багато жінок відзначають, що між процедурами часто проходить до шести тижнів.
3. нетравматичний метод - дія пасти поширюється тільки на волоски, вона ніяк не травмує поверхню шкіри. У той же час, під час процедури відбувається легкий пілінг верхнього шару шкіри - видаляються мертві частинки. Саме завдяки цьому в результаті шкіра стає більш бархатистою і ніжною.
4. Гіпоалергенність пасти - оскільки в складі класичної пасти тільки цукор, сік лимона і вода, то вона практично ніколи не викликає алергічних реакцій на шкірі. Хімічних ароматизаторів в таких пастах немає, хоча в деяких випадках до складу входять різні трави, заспокійливі шкіру під час і після процедури і надають пасті особливо приємний аромат.
5. Зручність методу - для проведення такої епіляції зовсім не потрібно протягом довгого часу відрощувати волоски. Довжина волосків 3-4 мм цілком підходить для якісного проведення шугаринга. Крім того, видаляються і врослі волоски, які стають великою проблемою при більшості інших видів епіляції.
{ad1}6. Неможливість нанесення опіку - цукрову пасту потрібно розігрівати до температури тіла і не більше, тому нанести опік під час процедури неможливо.
7. Гігієнічність процедури - цукор вбиває всі шкідливі бактерії.
Шугарінг в домашніх умовах, рецепт пасти
Незважаючи на те, що сьогодні можна придбати вже готову пасту для шугаринга, приготовлену за різними рецептами, в тому числі з додаванням трав, меду або ефірних масел, її цілком можна приготувати і в домашніх умовах.
Для приготування класичного варіанту цукрової пасти потрібно:
8 ст. ложки цукру
4 ст. ложки води
4 ст. ложки лимонного соку
Ще слід підготувати склянку з холодною водою, який допоможе при визначенні ступеня готовності пасти.
Щоб приготувати класичну цукрову пасту, необхідно змішати цукор з водою, а потім отриманий сироп налити в ємність і почати варити на дуже повільному вогні. Про готовність може говорити колір карамелі - готова паста стає золотистого кольору.
Щоб бути впевненим, що паста готова, потрібно капнути трохи в холодну воду - якщо вона не готова, то крапля розтечеться, а якщо готова - так і залишиться рівним шматочком карамелі. У готову пасту додають лимонний сік і варять до однорідності маси. Потім отриману масу остуджують до кімнатної температури і використовують для епіляції.
Також пасту для шугаринга можна готувати з використанням лимонної кислоти, а не натурального лимонного соку. Тоді необхідно взяти 3 чайні ложки лимонної кислоти на ту ж кількість цукру і води.
За наведених вище рецептах кількості одержуваної пасти вистачить рівно на одне використання або на одну зону тіла.
Для того, щоб пасти вистачило надовго або для видалення небажаного волосся з усього тіла, потрібно взяти іншу кількість інгредієнтів: кілограм цукру, 7 столових ложок лимонного соку і 8 столових ложок води. Далі необхідно готувати масу за першим наведеним тут рецептом. Загальний час, необхідний на приготування - від 40 до 50 хвилин.
Як робити шугарінг в домашніх умовах
Видалення волосся методом шугаринга проводиться по одній і тій же методиці на всіх частинах тіла - ногах, руках, пахви, зоні бікіні і на обличчі. Єдина різниця полягає в тому, що на таких чутливих ділянках шкіри, як шкіра на обличчі і в зоні бікіні, потрібно працювати з особливою обережністю.
Перед нанесенням пасти на шкіру необхідно знезаразити її за допомогою лосьйону, а потім нанести на неї тальк. Після цього розігріту до кімнатної температури пасту наносять на шкіру проти росту волосся і тут же швидкими рухами знімають, але вже по росту волосся.
Можна працювати і в бандажної техніці - при цьому склад наноситься на поверхню шкіри за допомогою шпателя, а віддаляється - за допомогою смуг тканини або паперу.
Коли процедура закінчена, необхідно прийняти теплий душ, щоб видалити залишки пасти зі шкіри, і обробити зони, які зазнали епіляції, м'якими доглядають засобами. Підійдуть спеціальні косметичні засоби, призначені для догляду за шкірою після депіляції.
Протипоказання
Протипоказань у шугаринга трохи, завдяки чому цей спосіб епіляції підходить практично всім жінкам, незалежно від їх віку або типу шкіри.
Головне протипоказання - це наявність проблем з венами в тих зонах, які планується поставити під шугарінг. До таких проблем можуть ставитися тромбофлебіт, варикоз або трофічні виразки. В цьому випадку краще зупинити свій вибір на іншому способі позбавлення від волосків.
Крім того, при наявності шкірних хвороб, особливо в їх гострій формі, слід відмовитися від шугаринга. Йдеться про псоріазі, екземі, нейродерміті і т.д.
Якщо на шкірі є садна, ранки, опіки або папіломи, то наносити на неї цукрову пасту категорично заборонено.
Шугарінг в домашніх умовах - дуже простий, зручний і ефективний спосіб позбутися від небажаних волосків на тілі, яким користується величезна кількість жінок по всьому світу.