Ультразвуковий ліфтинг - принципово новий Рівень омолодження!
Ультразвуковий ліфтинг - сучасна апаратна методика безоперационной підтяжки, корекції вікових змін і ознак гравітаційного старіння шкіри обличчя. У чому особливість цієї процедури, які її переваги і недоліки? Ми відповімо на ці питання, порівнявши УЗ ліфтинг з альтернативними методами безопераційної підтяжки, і знайдемо головна відмінність цієї революційної методики!
Принцип безоперационного омолодження
Методи безоперационного омолодження з кожним роком стають все більш досконалий, зростає і їх число, новими назвами рясніють і рекламні проспекти клінік естетичної медицини. В результаті клієнтові оних все складніше розібратися в цьому різноманітті і зробити правильний вибір - нам пропонують радіохвильової ліфтинг, термоліфтінга, підтяжку за допомогою лазера, фотоомолоджування і комбінацію дії різних фізичних факторів (ELOS-омолодження).
На чому заснований принцип дії цих процедур, що забезпечує підтяжку шкіри обличчя і поліпшення контурів? В першу чергу - стимуляція неоколлагенеза, продукція волокон міжклітинної матриксу і гіалуронової кислоти, що через певний проміжок часу позитивно позначається на в'язко-еластичних властивостей дерми і, відповідно, на зовнішньому вигляді, тургоре, еластичності, рельєфі і кольорі шкірних покривів.
Чи не занадто відрізняється з цієї точки зору і ультразвукової ліфтинг особи. Кінцевим ефектом процедури також є неоколлагенеза і поліпшення еластичності тканин. Однак, є і принципова відмінність, яке і виділяє даний метод з численної групи процедур безоперационного ліфтингу.
Головна відмінність - точка докладання!
Кардинальним відзнакою ультразвукового ліфтингу від «родинних» процедур є глибина впливу ультразвуку. У випадку з RF-ліфтингом або ELOS-омолодженням (та й з іншими процедурами) ми добиваємося озвучених вище ефектів на рівні гіподерми і (максимум) підшкірної жирової клітковини.
{ad1}Ультразвуковий ліфтинг проникає значно глибше і діє на рівні поверхневої м'язово-апоневротіческой системи (абревіатура ПМАС або SMAS). Дана структура розташована під гіподермою і підшкірної клітковиною і складається зі сполучної тканини (фасція, апоневроз) і дрібних м'язових волокон. Звернемо увагу, що на рівні ПМАС працюють пластичні хірурги, і саме глибиною впливу пояснюється настільки висока ефективність ультразвукового ліфтингу.
Як працює ультразвуковий ліфтинг?
Для відповіді на це питання нам доведеться зробити невеличкий відступ і поговорити про гравітаційному старінні. Його причина - провисання шкіри і більш глибоких тканин під дією сили тяжіння. В молодості цим силам ефективно протистоять сполучнотканинні і м'язові структури, але з віком кількість волокон в сполучної тканини зменшується, падає тонус м'язів, і шкіра повільно, але вірно, «сповзає вниз».
Розгорнути процес в зворотному напрямку допомагають методики безоперационного ліфтингу. Всі вони діють на структури гіподерми, стимулюючи утворення волокон колагену і еластану, а ультразвуковий ліфтинг працює ще і на рівні поверхневого м'язово-апоневротического шару, завдяки чому і робить настільки виражений ефект.
Переваги та недоліки УЗ ліфтингу
Основна перевага - висока ефективність процедури ультразвукової ліфтинг. Відгуки численних клієнтів естетичних клінік, які спробували УЗ ліфтинг, кажуть про прекрасне ефекті, який поступово наростає протягом 4 місяців після процедури. Безумовною перевагою є безболісність і безпека методики - немає необхідності в анестезії, немає ризику побічних ефектів і немає небажаних наслідків у вигляді рубців і шрамів. Не можна скидати з рахунків і такий безсумнівний плюс, як відсутність реабілітаційного періоду.
Перелік недоліків процедури дуже невеликий, більш того, вони дуже відносні. По-перше, варто сказати, що ультразвуковий ліфтинг - недешеве задоволення, за яке доведеться віддати значну суму, а, по-друге, мінусом є нетривалість ефекту, який зберігається протягом 1,5-2 років. Гарна новина полягає в тому, що по закінченні цього періоду процедуру ультразвукового ліфтингу можна повторити!