Технологія лазерної біоревіталізації шкіри
Все більшою популярністю в останні роки у фахівців косметології і їх клієнтів користуються процедури для омолодження шкіри. Вибір методів величезний. Але найефективнішим рішенням проблеми старіння шкіри є біоревіталізація.
Біоревіталізація - це метод внутрішньошкірних ін'єкцій немодифікованої гіалуронової кислоти (ГК), яка відновлює фізіологічну середу і нормалізує обмінні процеси в шкірі, завдяки чому естетичний ефект триває і наростає з плином часу.
До недавнього часу єдиним способом доставки ГК в шкіру була голка. Але цей метод має ряд специфічних особливостей: больові відчуття під час ін'єкцій, можливі гематоми, набряки і інфекційні ускладнення. Тому фахівці змушені були шукати альтернативні методики введення гіалуронової кислоти в шкіру.
Лазерна біоревіталіція шкіри
У 2004р. з'явилася технологія, яка забезпечує безін'єкційна доставку ГК в глибокі шари дерми. Ця технологія називається лазерна біоревіталізація, яка заснована на поєднанні двох факторів - мікрогеля гіалуронової кислоти і діодного атермічне лазера. Лазерний промінь проникає в шкіру на глибину 4 мм і одночасно приносить ГК, що набагато ефективніше традиційної биоревитализации.
Лазерна біоревіталізація шкіри використовується при:
- тонкою, в'ялою і сухій шкірі;
- Дробнозморшкуваті типі старіння;
- відновленні об'єму губ;
- проявах фотостаріння;
- підготовці шкіри до інтенсивного UV-опромінення;
- підготовці шкіри до процедур глибокого хімічного пілінгу, мікродермабразії, пластичної операції;
- реабілітації після агресивних процедур;
- корекції рубців.
Перед процедурою лазерної біоревіталізації необхідно почистити шкіру за допомогою поверхневого пілінгу і прогріти гарячим компресом. Це розпушує роговий шар епідермісу і сприяє швидкому всмоктуванню ГК.
{ad1}Здатність лазерного випромінювання проникати в шкіру залежить від довжини хвилі і від особливостей шкіри. Для того щоб сфокусувати лазерні промені на необхідну глибину застосовуються спеціальні дерматологічні лінзи.
Лазерне випромінювання сприяє появі безлічі корисних ефектів: стимулює енергетичні процеси в клітинах, підвищує синтез РНК і ДНК, покращує мікроциркуляцію і лімфооток. До того ж вплив лазерних променів має знеболюючу і протизапальну дію.
Після процедури біоревіталізації лазером потрібно використовувати зволожуючі засоби і дотримуватися питного режиму (2-3 літра чистої води в день).
Таким чином, лазерна біоревіталізація шкіри поєднує вплив деяких факторів, що підсилюють один одного.
- По-перше, ГК, що володіє властивістю утримувати вологу, насичує шкіру, що сприяє вирівнюванню її рельєфу, розгладження зморшок. В результаті шкіра стає гладкою і сяючою.
- По-друге, вплив лазера стимулює обмінні і трофічні процеси в тканинах, завдяки чому стан шкіри поліпшується.
- По-третє, під впливом ГК стимулюється синтез колагену і еластину.
Тому після ряду процедур лазерної біоревіталізації ефект зберігається протягом 3-4 місяців.
Біоревіталізація за допомогою лазера використовується в області декольте, шиї, обличчя та кистей рук, а також локально на повіки і губи. За допомогою даного методу можна лікувати рубці.
Лазерна біоревіталізація відгуки
Як фахівці естетичної медицини, так і клієнти позитивно характеризують дану процедуру. Вона не травмує шкіру, не заподіює біль і виключає розвиток побічних ефектів. Протипоказання мінімальні.
Апарати лазерної біоревіталізації компактні і прості у використанні. Техніка проведення даної процедури також проста, тому з нею можуть впоратися, після відповідної підготовки, навіть фахівці з середньою медичною освітою.
Лазерну биоревитализацию рекомендується проводити 1-2 рази в тиждень, разом - 5-7 процедур протягом місяця, які бажано повторювати 3-4 рази на рік.
Висока ефективність, простота процедури, мінімальні протипоказання і відсутність побічних ефектів роблять технологію лазерного биоревитализации шкіри однією з найбільш затребуваних.