Біоревіталізація особи. Чудові ін'єкції для продовження молодості шкіри
Під біоревіталізація на увазі звичайно пожвавлення або омолодження клітин шкіри обличчя. Що ж являє собою ця процедура? Біоревіталізація, яку деякі фахівці також називають медичної маніпуляцією, полягає у введенні препаратів в поверхневі і середні шари дерми для їх зволоження, а також створення в шкірі своєрідного каркаса, з подальшою природною інволюцією.
Примітно, що для введення препарату в шари шкіри можуть використовуватися різні методики, серед яких виділяють трасуючими, канальну і папульной. Зрозуміло, безпосередньо методика вибирається самим лікарем, і залежить вона від ряду питань.
Примітним є той факт, що для биоревитализации шкіри використовуються різні препарати, наприклад, Іал систем, ЦРМ, Віскодерм, Теосіаль, гіалуронова кислота, Рестилайн, Суджіліфт, а також Акіаль.
Основними ж показаннями до застосування биоревитализации є фотостаріння, зневоднена і зів'яла шкіра, вікові зміни шкірних покривів, мімічні зморшки, гравітаційні зморшки, зниження еластичності шкірних покривів, а також просто втомлена від міського пилу, бруду і стресових ситуацій шкіра. Крім цього, у деяких людей існує реальна проблема шкірного старіння в досить молодому віці. Саме биоревитализация є панацеєю в даному випадку. До слова, турбують багатьох людей темні кола під очима також легко прибираються за допомогою даної процедури.
Якщо в буквальному сенсі перевести безпосередньо назва процедури «біоревіталізація», то вийде «біоожівленіе». Це означає, що біоревіталізація особи дозволяє відновити колір, тонус і еластичність шкіри обличчя. Крім цього, біоревіталізація шкіри захищає шкіру обличчя від впливу вільних радикалів, покращує не тільки зовнішній вигляд, але і сприятливо впливає на внутрішнє середовище. Таким чином, процеси старіння сповільнюються, шкіра стає здоровою на вигляд і підтягнутою. Як же так відбувається?
{ad1}А відбуваються дані чудеса за рахунок ін'єкцій, які мають унікальну властивість відновлювати водний баланс і відтворювати для клітин ідеальні для їх життєдіяльності умови. Власні властивості тканини, таким чином, з часом відновлюються. Безпосередньо сам ефект буває швидким і повільним. Так званий швидкий ефект проявляється в розгладженні зморшок і складок. Даний ефект відбувається протягом одного-двох тижнів після введення ін'єкції. Повільний ефект проявляється поступово. Це означає, що шкіра поступово починає синтезувати волокна еластину і колагену. Так, реставрується структура шкіри, що в'яне. Таким чином, процедура біоревіталізації стимулює фібробласти. Фібробласти - це коллагенновие і еластинових волокна, які відповідають за гарний овал обличчя і пружність шкіри.
До слова, практично всім, кому були введені ін'єкції, залишилися задоволені результатами. Як бачите, біоревіталізація, наслідки якої - виключно красива і здорова шкіра, - це реальність. І все ж рекомендується тим людям, яким ще належить биоревитализация відгуки про цю процедуру знайти і почитати. Таким чином можна переконатися, що дана процедура дійсно допоможе.
Крім цього, існує думка, що протипоказань для процедури біоревіталізації не існує. Однак, на жаль, біоревіталізація протипоказання має. До слова, їх зовсім небагато. Примітно, що до таких відносять, перш за все, шкірні хвороби в зонах для ін'єкцій, гострі інфекційні та запальні захворювання, непереносимість гіалуронової кислоти і онкологічні захворювання.
Крім іншого, багатьох жінок цікавить наступне питання.
Що ефективніше: мезотерапія або біоревіталізація?
До слова, мезотерапія - це процедура введення мікроскопічних доз специфічного коктейлю з різних препаратів. Існує ін'єкційна і неін'єкційним мезотерапія. Сутність мезотерапії і биоревитализации схожі. Однак, зрозуміло, є й істотні відмінності. Суть в тому, що биоревитализация дає більш відчутний ефект, отже, дана процедура є більш ефективною.
Крім іншого, після процедури біоревіталізації можна сміливо розраховувати на формування лінії скул, підтяжку шкіри обличчя, значне поліпшення кольору обличчя, усунення багатьох зморшок, підвищення еластичності шкіри, розгладження рельєфу шкіри, усунення шкірної в'ялості, вирівнювання рельєфу, усунення небажаних складок та інших недоліків шкіри. Таким чином, регенераційні властивості шкіри обличчя відновлюються, і з часом властивості шкіри тільки поліпшуються.