Прогресивна методика омолодження шкіри - радіохвильової ліфтинг
Радіохвильової ліфтинг - унікальна інноваційна методика безоперационного омолодження шкіри, яка ґрунтується на дії електромагнітних хвиль. Безопераційний ліфтинг радіохвилями стимулює активність фібробластів, а адже саме ці клітини шкіри відповідають за вироблення колагену, молекул глікозаміногліканів (зокрема, гіалуронової кислоти) і еластину. Одночасно запускаються процеси проліферації клітин і оновлюється клітинний пул дерми і епідермісу.
Показання для радіохвильового ліфтингу
Дана процедура показана всім, у кого на шкірі з'явилися перші (або далеко не перші) ознаки старіння і вікового в'янення. Знизилася еластичність і шкіра стала в'ялою, прорізалися зморшки, з'явилися осередки пігментації і гіперкератозу. Шкіра потьмяніла і втратила колишню рум'янець, стали помітні набряки в типових проблемних зонах, і навіть вранці ви виглядаєте так, немов робочий день вже давно підійшов до кінця.
У число показань для ліфтингу радіохвилями потрапляє і целюліт і надлишкові «запаси» підшкірної жирової клітковини. За рахунок посилення кровообігу і стимуляції репаративних процесів в зоні впливу вдається домогтися руйнування осередків сполучної тканини і зменшення вираженості проявів целюліту, тому багато хто виконує радіохвильової ліфтинг області стегон і сідниць.
Принцип методики ....
Не будемо заглиблюватися в теорію радіохвиль, перейдемо відразу до вивчення ефектів, які вони надають на наш організм, а саме - на шкіру. Отже, перший принципове питання - що «повідомляють» нашого тіла радіохвилі? Електромагнітні коливання викликають нагрів епідермального шару і сосочкового шару дерми, не зачіпаючи більш глибокі м'язові структури.
Наступне питання - чому прогрів сприяє омолодженню? Радіохвильової ліфтинг особи викликає контрольоване пошкодження клітинних структур шкіри і міжклітинної матриксу (термоліз). Фактично, ми отримуємо чітко дозований термічний опік, а будь-яке пошкодження автоматично стимулює в нашому організмі процеси відновлення структур.
В результаті відбувається те, про що ми говорили на початку матеріалу - фібробласти отримують «команду» синтезувати молекули колагену і гіалуронової кислоти, клітини шкіри починають активно ділитися, відтворюючи собі подібних, і ми отримуємо на виході оновлений клітинний пул і новий, міцний міжклітинний матрикс. А це і є омолодження!
{ad1}... і її особливості
Чому саме радіохвилі? Тому що вони дозволяють досягти «золотої середини» - забезпечують необхідний ступінь пошкодження шкіри без настання небажаних наслідків. Для порівняння - можна «спалити» шкіру кислотою або ультрафіолетом, і це теж запустить процеси регенерації, але при цьому ступінь самого пошкодження буде значно перевершувати за своїми наслідками ефекти стимуляції процесів регенерації. Звідси - рубці, осередки пігментації і тому подібні неприємні наслідки навіть після банальних сонячних опіків.
Перевага радиоволнового ліфтингу в тому, що він підходить для будь-якого фототипу шкіри, займає не більше години часу і не вимагає анестезії. Ще одна перевага методу - стійкий ефект, який зберігається протягом декількох років (правда, косметологи рекомендують для цього пройти курс з 5-6 сеансів).
Але є і недоліки. Точніше, один головний недолік - радіохвильової ліфтинг (ціна на який, до речі, досягає 100 у.о. в еквіваленті за сеанс) викликає незначний термічний опік епідермісу. Не можна сказати, що цей побічний ефект істотно погіршує перебіг відновного періоду, але він безумовно є слабким місцем даної методики.
Справедливості заради скажемо, що практично всі способи апаратного омолодження (включаючи лазер і світло) мають такий же побічною дією, а єдина методика, яка викликає термолиза в глибоких шарах дерми без пошкодження поверхневих структур заснована на феномені електрооптичних синергізму і відома як ELOS-омолодження.
Однак, навіть незважаючи на цей відносний недолік, відновний період протікає легко. При правильному виконанні процедури ви навіть в обідню перерву або перед відповідальним заходом можете зробити радіохвильової ліфтинг. Відгуки добровольців запевняють, що в більшості випадків почервоніння шкіри тримається не більше чверті години, а сам період відновлення протікає гладко.
Звичайно, при цьому рекомендаціями загального характеру краще не нехтувати. Слід берегти шкіру від дії ультрафіолету, не засмагати на пляжі і в солярії, не відвідувати баню, сауну або басейн. Необхідно користуватися відновлюють засобами, які вам підберуть в салоні краси.
Радіохвильової ліфтинг: протипоказання
Який би чудовою і безпечної не була дана методика, рекомендувати її, на жаль, можна далеко не кожній жінці. У числі протипоказань ми змушені назвати цукровий діабет і дерматози різної етіології, не можна проводити ліфтинг радіохвилями епілептикам і людям з встановленим кардіостимулятором.
Протипоказанням є онкологічна патологія будь-якої локалізації, гострі інфекційні захворювання, стани, що супроводжуються ризиком тромбоутворення, а також період вагітності і грудного вигодовування. Не варто робити радіохвильової ліфтинг при загостренні герпетичної інфекції і при наявності механічного пошкодження шкіри в зоні передбачуваного впливу.