Шліфування особи - сучасний спосіб омолодження!
Виявляється не тільки дорогоцінний камінь можна відшліфовувати до ідеального блиску, зняти всі нерівності і вади, щоб він придбав потрібну форму і обрис, щоб всі побачили його красу і витонченість. Існує косметологічна процедура, яка передбачає відлущування клітин епідермісу, шліфує і вирівнює шкіру обличчя, ефективний спосіб позбутися від мертвих клітин. Застосовується шліфування при рубцях і невеликих шрамах після хірургічного втручання, опіків, після пологів при різкому зниженні ваги, при старінні шкіри.
Серед безлічі косметологічних процедур шліфування особи - перевірений метод, яким користуються досить давно.
Показання до застосування шліфування:
- наявність жирної шкіри і розширених пор;
- поява атрофічних (вм'ятин), гіпертрофічних (виступів над поверхнею шкіри) і келоїдних (відростки, що нагадують клішні) рубців від вугрів;
- вікові зміни шкіри (зморшки, пігментні плями);
- наявність млявою, обвислий шкіри;
- явно виражене потовщення верхніх шарів епідермісу.
безумовно, шліфування шкіри обличчя, як будь-яка інша косметологічна процедура - це індивідуальний підхід і особливості кожного пацієнта. Методика, кількість сеансів і тривалість однієї процедури залежать від стану шкіри, процедуру можна проводити разово або в кілька етапів. Не виключено, що вже після першого разу потрібно припинити сеанси через гіперчутливості або непереносимості пацієнтом подібних процедур.
Розрізняють декілька методик шліфування шкіри: метод дермабразії, микродермабразия, хімічна і лазерне шліфування. Судячи з численних відгуків кожен з методів, має свої переваги і недоліки, показання та протипоказання, застосовується виключно від індивідуальних особливостей кожного клієнта.
В основі методу дермабразии лежить стандартний механічний пілінг. Це механічна шліфовка особи, в результаті якої поверхневий шар шкіри знімається разом з рубцями, зморшками та іншими дефектами. Такий спосіб вимагає застосування місцевої анестезії або заморозки. Протипоказання для проведення дермабразії стосуються наявності у пацієнта купероза або дерматозу в активній стадії. Перед проведенням процедури необхідно припинити прийом контрацептивних препаратів, так як вони можуть затримувати рідину в організмі і сприяти появі пигментированной шкіри. Не слід забувати, що регенерація шкіри може зайняти досить тривалий період часу, тому не варто в ці дні відвідувати солярій і тривалий час знаходиться на сонці, використовувати спиртові лосьйони.
{ad1}Микродермабразия є доведеним до досконалості механічним пілінгом і відноситься до більш щадить процедурі. Шліфування шрамів на обличчі при цьому методі не настільки глибока, а для отримання високих результатів рекомендують проведення 3-4 процедур мікрошліфовка, хоча індивідуальний курс лікування може варіюватися від 6 до 10 процедур. Тривалість одного сеансу не більше 40 хвилин. Микродермабразия активує вироблення колагену і еластину, дає шкірі нове дихання, стимулює регенерацію. Відсутність реабілітаційного періоду робить процедуру досить зручною для клієнтів, можна вести звичний спосіб життя. Розрізняють алмазну микродермабразию і микродермабразию кристалами алюмінію. Алмазна микродермабразия обумовлена проведенням шліфування на апараті з алмазними насадками. Хімічна шліфування особи передбачає феноловий пілінг. Методика дозволяє усунути поверхневі і зробити менш помітними глибокі рубці на шкірі.
Численні відгуки про шліфовці особи за допомогою лазера говорять про те, що цей метод найефективніший для омолодження шкіри. Лазерна шліфовка дозволяє регулювати глибину епідермісу, що виключає ризик виникнення опіків, рубців і пігментних плям. Крім цього, методика забезпечує підтяжку шкіри обличчя, дозволяє усунути досить глибокі зморшки і рубці. Що стосується больової чутливості, то лазерне шліфування практично безболісна процедура, в більшості випадків, достатньо знеболюючого крему при її проведенні. Лише особливо чутлива шкіра або досить велике оновлення ділянок шкіри вимагають використання анестезії. Лазерна шліфовка - це один з кращих методів боротьби з розтяжками шкіри, при видаленні поверхневих шарів шкіри, дозволяє зменшити контраст між шкірою в зоні розтяжок і сусідніх ділянок. Метод передбачає одноразову обробку (один прохід лазера). Після проведення процедури лікар-косметолог накладає спеціальну маску. Приблизно через два тижні відновлюється природний колір шкіри.
Якщо говорити про переваги шліфування шкіри, то це досить безпечна процедура, яка не потребує реабілітаційного періоду і дозволяє домогтися помітних результатів за порівняно невеликий період часу. До того ж уже після першого сеансу помітні явні поліпшення. Для проведення процедури підходить будь-який тип шкіри.
Сьогодні шліфування особи в домашніх умовах теж можлива, виробники випускають якісні набори для проведення такої процедури самостійно. Але не слід забувати про обережність, адже головне в цьому випадку: не нашкодити.
Проведення шліфування шкіри пов'язано зі зняттям різних шарів шкіри, тому процедуру слід проводити, дотримуючись санітарно-гігієнічні норми. Не важливо, де ви будете проводити шліфовку: вдома чи в дорогому салоні, перед проведенням процедур необхідна консультація досвідченого косметолога і лікаря.
Протипоказання до застосування даного способу омолодження:
- відкрита форма дерматиту;
- підвищена чутливість шкіри до механічних впливів при дермабразії і мікродермабразії;
- купероз;
- наявність гострих запальних процесів і інфекційних захворювань;
- не рекомендують проводити шліфовку на сильно засмаглій шкірі.
Можливі й деякі ускладнення після проведення шліфування шкіри. Це, перш за все, гіперпігментація (почервоніння), дуже рідко депигментация, при хімічної шліфовці можлива токсикация. Вибір правильного методу і наявність досвідченого фахівця допоможе уникнути можливих неприємностей і забезпечить ефективне омолодження шкіри.