Лазерна шліфовка особи
Якими тільки способами не користуються жінки, щоб якомога довше залишатися молодими і красивими.
Одним із сучасних методів омолодження шкіри і усунення її недоліків є лазерне шліфування особи.
За допомогою цієї косметологічної процедури можливо позбутися від неглибоких зморшок і надати шкірі привабливий зовнішній вигляд, зробивши її свіжою, гладкою і бархатистою на дотик.
Інструментом для цієї операції є лазер. З його допомогою усувають неглибокі рубці і шрами після прищів, а також невеликі дефекти шкіри.
Лазерна корекція прекрасно справляється з темними колами під очима і пігментними плямами.
Лазерна шліфовка особи: суть процедури і види лазерів
Лазерна шліфовка здійснюється кількома типами лазерних променів, проте суть її одна і полягає вона в їх точковому поглинанні верхнім шаром шкіри.
Розмір променя настільки малий - всього кілька мікронів, що дозволяє дуже невеликій ділянці шкіри отримувати кількість енергії, достатню для відновлення клітин в цій зоні. При цьому пошкодження клітин на ділянках шкіри, розташованих поруч, не відбувається. В результаті впливу лазерного променя поліпшується кровообіг, завдяки чому руйнуються старі волокна шкіри і утворюються нові, набагато еластичнішою колишніх.
Сьогодні в салонах краси майстри використовують два типи лазерів - ербієвий і вуглекислотний. Їх вибір визначається професіоналом і залежить від того, який дефект шкіри вимагає виправлення.
Найчастіше для вирішення проблеми застосовують комбінування двох типів лазерних променів. І хоча в нашій країні частіше використовують вуглекислотний лазер, у всьому світі вважається, що ербієвий - більш безпечний, тому що контролюється глибина його проникнення, що унеможливлює виникнення рубців на шкірі.
{ad1}При лазерній шліфовці вуглекислотним інструментом можна помітити більш швидке досягнення позитивного результату. Що стосується періоду відновлення шкіри після процедури, то він досить тривалий і може досягати двох тижнів. Для позбавлення від глибоких зморшок і шрамів після прищів ербієвий лазер менш ефективний у порівнянні з вуглекислотним. Однак відновний період після лікування коротший.
Підготовчі процедури перед лазерної шліфовки особи
Перш ніж здійснювати лазерну шліфовку особи, приблизно за місяць необхідно почати підготовку до процедури. Чим ретельніше вона буде проведена, тим ефективніше буде результат і тривалість обробки шкіри.
Щоб лазер легше і без негативних наслідків проникав всередину шкіри, її слід обробляти скрабом. Відмінно підійдуть гліколеві або ретинолової пілінги.
Не слід виходити на вулицю без сонцезахисного засобу. Це допоможе знизити шкоди, що завдається лазерної шліфуванням.
Наслідки лазерної корекції шкіри і їх усунення
Не варто забувати, що після проведення такої процедури можливі побічні ефекти. І хоча вони зустрічаються досить рідко, а досвідчений майстер завжди запобіжить їх поява, може виникнути герпес або дерматит. Своєчасне лікування захворювання дозволить впоратися з ним досить швидко.
Через індивідуальної непереносимості у пацієнтки можливо почервоніння шкіри або поява ділянок з більш темною або більш світлої її забарвленням. Зазвичай це відбувається в тому випадку, якщо перед процедурою шкіра піддавалася впливу ультрафіолетових променів або була перевищена доза лазерного випромінювання. У цьому випадку на шкірі можуть також з'явитися невеликі рубці або шрами.
Після лазерної шліфовки особи, особливу увагу слід приділити післяопераційного періоду. У цей час можна спостерігати набряк і дискомфорт, іноді досить болючий. Щоб зменшити ці явища, лікар призначає спеціальні препарати, що дозволяють також запобігти можливій інфекцію.
Крім прийому всередину, використовуються і зовнішні засоби - особливі гелі або мазі, що володіють ранозагоювальні властивості. В цей час також слід надійно захищати шкіру обличчя від сонячних променів.
В даний час лазерне шліфування особи є однією з ефективних процедур по омолодженню шкіри і позбавлення від дефектів. Однак, - це задоволення досить дороге і в залежності від статусу косметологічного закладу може досягати 50 тисяч рублів.
При лазерній шліфовці шкіри не потрібно загальної анестезії, тому знаходження в стаціонарі зовсім не обов'язково.