Микродермабразия - в салоні або будинку
12.03.2018 0

Микродермабразия - в салоні або будинку

Апаратні пілінги
В закладки


Микродермабразия - це ефективний і в той же час безпечний метод механічного пілінгу шкіри. Процедура проводиться для стимуляції утворення нових колагену і еластину, які надають шкірі новий тонус, омолоджуючи її.

Микродермабразия - процедура безболісна і дуже ефективна. Саме тому вона стала найбільш популярною серед сучасних косметичних процедур.

Мікрошліфовка шкіри проводиться за допомогою мікроскопічних кристалів, які в апаратної косметології передаються під напором через наконечник і шліфують верхній шар шкіри. В особливо ефективних сучасних апаратах, що застосовуються для цієї процедури, для шліфування замість кристалів використовуються насадки з алмазним наконечником.

Мікрокристали оксиду алюмінію, які використовуються при мікродермабразії, відрізняються високими абразивними властивостями. У той же час вони нешкідливі для шкіри - не дратують і не ранять її, і мають гіпоалергенними властивостями.

Процедура безболісна, так як проводиться тільки на поверхневих шарах шкіри, позбавлених нервових закінчень. Кристали оксиду алюмінію мають форму зірочок (або сніжинок), яка сприяє підвищенню їх абразивних властивостей. Проникаючи в епідерміс шкіри, вони захоплюють її ороговілі частинки і разом з ними видаляються за допомогою вакуумного апарату.

Відшаровування ороговілих частинок відбувається швидко і нетравматичними, так як в місцях відшарування починається інтенсивний ріст нових клітин.

Після серії процедур мікродермабразії стара шкіра замінюється на нову. Саме тому даний метод шліфування шкіри рекомендується для видалення послеугревих рубців. Микродермабразия стимулює зростання молодих клітин, соскребивая верхній шар епідермісу, і призводить до вирівнювання шкіри.

Які проблеми шкіри дозволяє усунути микродермабразия?

  • Цей практично ідеальний пілінг:
  • помітно зменшує гіперпігментацію шкіри
  • усуває дрібні зморшки
  • відкриває пори і звужує їх
  • стимулює вироблення колагену шкіри
  • видаляє рубці після перенесених травм і операцій
  • усуває послеугревих рубці
  • робить шкіру пружною і гладенькою
  • покращує текстуру шкіри і її тонус.

Ефект від мікродермабразії помітний вже після першої процедури. Вирівнюється колір шкіри, з'являється здоровий рум'янець, шкіра стає гладкою. Для закріплення позитивного ефекту рекомендується провести 4-6 сеансів мікрошліфовка.

Інтервал між сеансами має становити 1-2 тижні. Процедура триває всього 30 хвилин. Микродермабразия особи призводить до значного омолодження шкіри. Проводити мікрошліфовку шкіри можна не тільки на обличчі, але також і на шиї, в області декольте і на руках.

Необхідна кількість процедур і глибина впливу при мікродермабразії визначаються фахівцем-косметологом в залежності від цілей, які переслідуються даною процедурою.

В процесі мікрошліфовка неприємні відчуття можуть виникнути тільки у людей з дуже чутливою шкірою, або ж, якщо процедуру проводить недосвідчений фахівець. Після процедури шкіра стає надзвичайно чутливою до сонячних променів, тому виходити на сонце не можна протягом 24 годин.

{ad1}

Якщо ж вийти на вулицю вкрай необхідно, то потрібно нанести на обличчя товстий шар високоефективного сонцезахисного крему.

Микродермабразия особи позбавляє шкіру захисного шару, тому перші кілька днів після процедури шліфування шкіра гостро реагує на гарячу воду і піт. Тому і заняття фізкультурою слід відкласти дня на три.

Для збереження ефекту від мікрошліфовка на довгий час слід дотримуватись певних правил:

  • щоб усунути сухість шкіри в перший тиждень після шліфування, необхідно використовувати більш жирні зволожуючі креми
  • в перші 3 дні після процедури виключити косметичні засоби з вмістом молочної та гліколевої кислот
  • протягом 3-х днів не користуватися отшелушивающими скрабами
  • за 3 дні до і після процедури не користуватися засобом, що містить Ретин-А
  • протягом доби після мікрошліфовка шкіри не користуватися тональними косметичними засобами (кремами, пудрою, рум'янами).
  • Можна використовувати тіні для повік і губну помаду.

Кому рекомендована микродермабразия?

Цю процедуру можна рекомендувати при будь-якому типі шкіри. Але особливо рекомендується вона жінкам з жирною і проблемною шкірою, що має розширені пори і схильною до вугрової висипки. Корисна микродермабразия і для тих, чия шкіра загрубіла під впливом сонячних променів.

Микродермабразия допоможе людям з будь-яким типом шкіри зменшити рубці, усунути або зробити менш помітними дрібні зморшки, позбутися від пігментації і вирівняти тон особи. Після курсу мікродермабразії значно поліпшується стан тьмяною, млявою шкіри.

Проведення мікродермабразії - протипоказання

Микродермабразия має і протипоказання. Не рекомендується робити мікрошліфовку шкіри при незагоєних опікових рубцях, відкритих ранах або недіагностованих пошкодженнях шкіри, герпесі, наявності гнійничкових висипань і рожевих вугрів. Чи не бажана ця процедура і людям з цукровим діабетом, захворюваннями автоімунних системи і туберкульозом. При дуже чутливою і схильною до подразнень шкірі микродермабразия також не рекомендована.

Метод алмазної мікродермабразії

Алмазна микродермабразия - це мікрошліфування шкіри апаратом вакуумного всмоктування з використанням алмазних насадок. Проводиться алмазна мікрошліфування при будь-якому типі шкіри на обличчі, шиї, області декольте та інших ділянках шкіри. Хороший ефект має при розтяжках і рубцях і стовщеннях верхніх шарів епідермісу.

Перевагами алмазної мікродермабразії перед микрокристаллической є:

  1. відсутність токсичного пилу оксиду алюмінію, яка під час процедури може потрапити в шкіру і легені
  2. відсутність пилу підвищує стерильність процедури
  3. відсутність побічних ефектів
  4. ефект м'якою і шовковистою шкіри після процедури
  5. ефективне видалення рубців і розтяжок
  6. наявність 9 видів алмазних головок різної величини полегшують проведення процедури в найделікатніших місцях особи - на повіках і крилах носа
  7. після процедури можна відразу ж накладати макіяж і займатися звичними справами.

Микродермабразия в домашніх умовах

Микродермабразию також можна проводити в домашніх умовах. Порівняно недавно з'явилися кошти для домашньої мікродермабразії користуються заслуженою популярністю серед жінок, що стежать за своєю шкірою.

Ці засоби застосовують, щоб ліквідувати перші ознаки старіння шкіри - погіршення кольору обличчя, поява пігментації, втрату тонусу шкіри і поява поверхневих зморшок. Микродермабразия в домашніх умовах може проводитися при будь-якому типі шкіри. Але у випадках з проблемною шкірою обличчя перед тим, як провести мікрошфліфовку в домашніх умовах, краще порадитися з косметологом.

Не рекомендується проводити микродермабразию в домашніх услвоіях у випадках занадто чутливої ​​шкіри, а також, якщо на шкірі є роздратування або пошкодження.

Для ніжної і тонкої шкіри в області очей микродермабразию проводити не можна. Якщо ви користуєтеся кремами з вмістом ретинолу, саліцилової або гліколевої кислот, за тиждень до проведення мікродермабразії будинку слід припинити їх використання. Починати користуватися цими кремами після процедури можна не раніше, ніж через два дні.

При використанні будь-яких засобів для мікродермабразії будинку необхідно спочатку перевірити чутливість вашої шкіри. Зазвичай алергічну реакцію викликає не сам склад мікрошліф кошти, а компоненти, що містяться в кремах, які використовуються після процедури.

Комментарии (0)
Додати коментар
Механічна чистка обличчя - болюча, але ефективна процедура
Механічна чистка обличчя - косметологічна процедура, за допомогою якої вдається досягти глибокого очищення шкіри від міліуми, комедонов і вугрової висипки. Проводиться
Лазерний пілінг як альтернатива пластичної операції
Процедура лазерного пілінгу особи заснована на принципі теплової роботи лазера випаровувати з поверхні шкіри клітини, замість яких на очищеному ділянці йде освіту
Лазерна чистка обличчя - сучасні технології омолодження шкіри
Лазерна чистка обличчя - метод надточного впливу на поверхневі шари шкіри, який дозволяє боротися зі зморшками і рубцями після вугрової висипки, сприяє стимулюванню
Атравматично чистка обличчя - процедура безпечного і безболісного очищення
Що таке атравматично чистка обличчя? Окремою косметологічної процедури з такою назвою в переліку послуг клінік естетичної медицини ви, можливо, і не знайдете.
Алмазний пілінг - ефективна методика або пустушка в подарунковій упаковці?
Сучасна косметологія в своєму прагненні до досконалості вже добралася до матеріалів, які раніше застосовувалися не для омолодження шкіри, а в промислових цілях для