Очищення кишечника солоною водою
Одним з кращих способів очищення кишечника від усього, чого там бути не повинно, завжди вважалося очищення кишечника солоною водою. Всі недоброякісні поклади неперетравленої їжі, калові маси, нарости на стінках кишечника - все це треба видалити. Адже забруднене кишечник буде відправляти організм не вітаміни і корисні речовини, а шлаки і навіть токсини. Мало того, що порушена робота кишечника, адже через забруднення і затурканості він не справляється з своїми функціями, так це впливає і на роботу інших органів. Саме тому очищення організму, настільки важливе, слід починати з очищення кишечника.
Суть очищення кишечника солоною водою
Цей спосіб чистки не передбачає ні проносного, ні клізм. Просто треба пити підсолену воду. Протягом 60-90 хвилин треба випити 10-12 склянок підсоленої води.
Принцип дії методу
Несолона вода швидко всосется в стінки кишечника. Тому для очищення кишечника солоною водою вода повинна бути трохи солоніша, ніж середовище всередині кишечника. Солона вода, коли потрапить в кишечник, почне сама витягати воду з стінок. При цьому будуть відшаровуватися всі шкідливі накопичення і нарости, зібрані на стінках. Також солона вода має проносну дію і всі ці багаторічні відкладення нечистот виходять назовні.
приготування кошти
Для приготування кошти потрібно взяти теплу кип'ячену воду. Температура води повинна бути близько сорока градусів. Сіль краще взяти морську, карловарскую або ж сольове проносне. Можна взяти просто звичайну кухонну кам'яну сіль. Для приготування складу сіль береться з розрахунку одна чайна ложка солі на літр води.
Рекомендації до приведення очищення
Проводити очищення кишечника солоною водою краще вранці, натщесерце. Після того, як ви почистили зуби, випийте кілька склянок підготовленої солоної води. Зачекайте, поки вони дійдуть до кишечника і ви почнете хотіти в туалет. Тоді треба негайно випити наступні кілька склянок. Повторювати такі дії треба до тих пір, поки не буде виходити така ж чиста вода, як і увійшла. Але більше 12 склянок випивати не можна ні в якому разі, інакше організм може збунтуватися.
{ad1}Вправи для очищення
Коли ви проводите очищення кишечника солоною водою, між прийомами води слід виконувати спеціальні вправи, які сприятимуть очищенню кишечника.
- Стати рівно, ноги на ширині плечей, руки слід підняти і з'єднати над головою. У такому положенні робити нахили вправо і вліво. Ця вправа допомагає солоній воді швидше переміститися в шлунок. При виконанні нахилів відкривається воротар шлунка і вода відразу ж потрапляє в шлунок.
- Встаньте рівно, ноги на ширині плечей. Одну руку витягніть прямо перед собою, а другий постарайтеся торкнутися протилежної ключиці. Тепер, зберігаючи положення тіла, робіть повороти тулуба так, щоб витягнута рука виявлялася якнайдалі позаду. Ця вправа сприяє проходженню води по тонкому кишечнику.
- Потрібно лягти на живіт і впертися в підлогу пальцями рук і ніг. Відстань між ногами повинно бути не менше ніж 30 см, краще і не сильно більше. Далі слід підняти таз і почати власне вправу. Голову і тулуб слідом за головою повертайте так, щоб бачити протилежну п'яту.
- Ноги поставте на відстані 30 сантиметрів між ними. Сядьте навпочіпки і покладіть руки на коліна. Поперемінно повертайтеся в сторони, направляючи протилежне напрямку руху коліно до підлоги. В результаті при виконанні вправи праве стегно повинно бути надіслано до лівого боку і навпаки. Ця вправа допомагає солоній воді швидше рухатися по товстому кишечнику.
Після закінчення процедури очищення кишечника солоною водою треба поснідати. На сніданок краще з'їсти якусь здорову їжу. Наприклад, кашу на воді, овочі, фрукти, рис, зварений на воді без солі і приправ (це один з найкращих варіантів). Пити можна соки або мінеральну воду без газу, адже після прийому такої кількості солоної води буде хотітися пити.
Курс процедур очищення кишечника солоною водою складається з 3-5 процедур. Перерва між очищеннями повинен бути 1-2 дня.
Протипоказання до очищення кишечника солоною водою
- Рак кишечника;
- коліт;
- пронос;
- Виразка шлунку;
- апендицит;
- Інші захворювання шлунково-кишкового тракту.
Очищення кишечника солоною водою не вимиває мікрофлору з кишечника, проте виносить всі шкідливі речовини і калові камені. Це досить популярний спосіб, так як він не передбачає клізму, яка може нанести деякі пошкодження і навіть болю в задньому проході. І, на відміну від клізми, солона вода промиває весь шлунково-кишковий тракт. Клізма ж промиває тільки пряму кишку і малу частину товстої. А промивання солоною водою чистить все: шлунок, тонкий і товстий кишечник, пряму кишку. Якщо проводити таке очищення кишечника питвом солоної води регулярно, то у вас ніколи не буде покладів калових каменів і ніколи не з'явиться цвіль, яка заважає нормальній роботі кишечника.