Домашній кефірний гриб: користь і шкода натурального напою
18.02.2018 0

Домашній кефірний гриб: користь і шкода натурального напою

Корисні продукти
В закладки


kefirnyj grib pol' />Кефірний гриб був популярний, коли магазинів не існувало і стає популярним зараз, коли якість продуктів в магазині перестало задовольняти навіть невибагливих споживачів. Однак дістати гриб, виростити його і отримати смачний напій - завдання не з легких, як здається відразу. Однак кефірний гриб, користь і шкода цього продукту давно досліджені і випробувана досвідом тисяч жінок і чоловіків, так що ваша доріжка буде протоптаною - потрібно просто виконувати дії, не відступаючи від інструкції.</p><h2>4 кроки на шляху до корисного кефіру</h2><p>Всім відомо, що кефір сприятливо впливає на кишкову мікрофлору і роботу шлунка. Це навіть наочно видно, коли людина тільки починає курс профілактичного лікування, адже перші дні завжди супроводжуються звуками роботи кишечника і підвищеним газоутворенням. Однак крім системи шлунково-кишкового тракту домашній кефір здатний на чудеса зцілення від таких захворювань:</p><ul><li>зайва вага;</li><li>хронічна втома;</li><li>головні болі;</li><li>хвороби імунної та нервової систем;</li><li>порушення роботи серця і лімфотоку;</li><li>пухлини;</li><li>проблеми опорно-рухового тракту.</li></ul><p>Відповідно до проведених досліджень, кефірний (тибетському) грибу підвладне 107 хвороб! І хоч користь його велика, найчастіше він використовується в цілях створення смачного, ароматного напою, що зміцнює організм в цілому.</p>
<h3>Крок 1: дістаньте гриб і помістіть його в банку</h3><p>Найскладніше в вирощуванні кефіру гриба - це його пошуки. Адже в магазинах можна знайти неякісний продукт, оскільки нам невідомо де, як і скільки він жив. Не у кожного є знайомі, які вже займаються розведенням зооглею і їх роздачею. Тому, коли гриб все-таки прибуде в будинок, огляньте його на предмет наявності захворювань.</p><p>На вигляд маленькі грибочки схожі на зерновий сир. Здоровий кефірний продукт навіть колір повинен мати такий же - молочний. Якщо на ньому є коричневі плями або він і зовсім весь темніє, значить він хворий і відновленню вже не підлягає. Також грибок не повинен бути закутаний слизом - це ознака хвороби організму. Великі гриби можуть бути порожніми всередині - від таких особин теж потрібно позбуватися, адже кефіру вони не дадуть.</p>{ad1}<p>Тепер, коли ви впевнені в якості грибочків, їх потрібно відразу ж покласти в скляну банку і залити молоком будь-якого виду. На чайну ложечку - чверть літра молока, на столову ложку - половина літра, а на дві чайні - цілий літр. Більше додавати не потрібно: ви і самі відрегулюєте пропорції до смаку. Якщо кефір виходить занадто кислим, зменшите кількість грибка. Щоб зробити кефір по консистенції схожим на сметану, беріть молоко високої жирності. Щоб використовувати всі корисні властивості продукту, намагайтеся використовувати не пастеризований продукт.</p><h3>Крок 2: даємо грибу час</h3><p>Це здається очевидним, але насправді саме під час настоювання молока можна зробити багато помилок. По-перше, не можна залишати гриб в добре освітленому місці або під впливом сонячних променів. Не наполягайте напій в холодильнику! При температурі нижче 17 градусів, організм може покритися пліснявою. По-друге, стежте за температурою в приміщенні. Оптимально 22-25 градусів. При цих показниках кефір виходить рівно через добу. Якщо в квартирі близько 30 градусів, слід зняти продукт на 4 години раніше, інакше перекисне.</p><p>По-третє, не забувайте, що грибу потрібно дихати. Тому ніяких пластикових кришок - тільки кілька шарів марлі. Якщо вирішите перешкодити субстанцію перед здобиччю кефіру, то використовуйте дерев'яну або пластикову ложку.</p><h3>Крок 3: насолоджуємося

Готовий напій потрібно процідити через пластиковий друшляк кілька разів, щоб відокремити гриб від кислим субстанції і кефіру. Будьте обережні, оскільки грибочки легко зламати або зіпсувати. Коли напій виявиться в окремому посуді, а гриб - у вас в руках, промийте його під краном, використовуючи холодну або прохолодну воду.

Потім вимийте банку, використовуючи соду. Ніяких миючих засобів та металевого посуду задіяно бути не повинно. Помістіть туди гриб і залийте свіжим молоком.

Крок 4: доглядаємо за грибом, щоб він ріс і множився

Тепер запам'ятайте: повторювати дані дії потрібно щодня. У день достатньо випивати склянку кефіру, а для лікування хвороб - до 700 мл. Напій може зберігатися в холодильнику три доби. Однак повторювати послідовність потрібно або кожен день, або після отримання кефіру заливати гриб молоком, розведеним водою, і поміщати в холодильник.

Після цього, щоб не отримати шкоди, грибок потрібно лікувати: помістить в стакан води з ложечкою соди. Хочете зробити перерву на довгий час? Заморозьте гриб, але не забудьте його вилікувати перед використанням. Відгуки підтверджують, що це безпечно: кефір вийде таким же смачним і корисним, як і раніше.

Комментарии (0)
Додати коментар
Чайний гриб для шкіри - маски, де використовується чайний гриб для особи
Мода на натуральні косметичні засоби по догляду за шкірою зростає з кожним роком. І звичайно ж ми просто не маємо права приховати від тебе одне з таких прекрасних
Використання чайного гриба в косметології
активне використання чайного гриба в домашній косметології обумовлюється широким переліком його не тільки корисних, але і часто лікувальних і профілактичних властивостей.
Користь зеленого чаю
Користь зеленого чаю
Користь зеленого чаю
06.02.18 Продукти для краси
Корисні речовини зеленого чаю обумовлюють не тільки його світову популярність в якості напою, але і широке застосування в косметології.