Захищаємо шкіру взимку
Ось і добігає кінця бабине літо ... скаржитися нам нема на що, осінь цього року видалася напрочуд теплою і сухою. Але і зима потихеньку бере своє. А значить, потрібно до неї правильно підготуватися. Особливо, якщо згадати, що було минулої зими - сніг, морози. Природно, на шкіру все це впливає далеко не найкращим чином. Отже, що ж потрібно робити, щоб захистити шкіру взимку? Вам розповість сайт для дівчат ilady.kharkiv.ua!
В першу чергу, для захисту шкіри взимку слід обов'язково використовувати живильний крем, наносячи його на обличчя перед тим, як ви йти на вулицю в морозну погоду. Це вбереже шкіру від почервоніння і лущення. Подібним чином жінки захищали шкіру ще багато років тому, правда, через брак кремів, користувалися гусячим жиром.
Якщо ви обморозили особа
А як бути, якщо ви все ж не змогли вберегти свою шкіру і обморозили її? Тут потрібно відразу сказати, що розтирання і відігрівання за допомогою ванн і грілок заборонені. Це може тільки посилити проблему.
Повертаючись до наших предків, потрібно сказати, що вони в таких випадках використовували розтирання снігом. Але порівняти наших прабабусь, які «коня на скаку зупинити могли» і нинішніх жінок, які все ж більш крихкі і ніжні, і можна зробити висновок, що для них такий спосіб буде не зовсім відповідним. Та й сніг зараз рідко буває білим і чистим, особливо в міських умовах. Тому і його «цілющі» властивості дуже і дуже сумнівні.
У народі прийнято розігріватися алкоголем. Звичайно, не чаєм і кавою. Але, на думку фахівців, такий спосіб теж не такий привабливий, яким здається. Алкоголь призводить до розширення, а потім різкого звуження кровоносних судин, через що в обморожені ділянки кисень буде надходити набагато гірше.
Жир добре допомагає, якщо вам треба захистити шкіру взимку і якщо намазатися їм перш, ніж ви вийшли на вулицю. Після того, як обмороження вже сталося, його краще не використовувати, тому що це тільки сповільнює вихід продуктів розпаду зі шкіри.
Коли ви просто злегка обморозилися, шкіра злегка поколює або пече, можна розтерти шкіру рукою, рукавичкою або шарфом з натурального матеріалу. На руки можна просто подути, зігрів їх теплим диханням. Ноги - помассажіровать, рухаючись зверху вниз, попередньо знявши з них весь одяг.
А ось якщо ви помітили, що шкіра стала погано чутливої, негайно укутайте обморожені ділянки і як можна швидше зверніться до лікаря. добре допомагає гаряче питво: Чай з медом, ягодами, молоко з медом. Якщо присутні болю, прийміть ліки (бажано но-шпу або анальгін).
Суха шкіра взимку: як її захистити?
Між іншим, причиною висушування шкіри може бути не тільки холодна погода, а й опалювальні прилади. Звідси висновок - щоб захистити шкіру взимку, вмиватися проточною водою вранці категорично забороняється. Чим замінити це умивання? підійде тонік і молочко, але тільки, якщо в них відсутній спирт. А найкраще підійдуть всілякі відвари для вмивання з лікарських рослин.
наприклад, ромашка аптечна. Вона продається в аптеках розсипом і в пакетиках. Півсклянки окропу на один пакетик, остуджують відвар і можете застосовувати як засіб для зняття макіяжу. Прибравши макіяж, вмийтеся залишилася рідиною, але не водою. І не витирайтеся, нехай шкіра висохне сама.
Якщо ви довго перебуваєте в офісі або вдома і при цьому часто сидите, зволожувати і захищати шкіру взимку потрібно обов'язково! Для цього особа потрібно протягом дня кілька разів освіжати холодною водою, можна негазованої мінералкою. Або інший варіант - молоко і кип'ячена вода, в співвідношенні 1: 1. Можна взяти спеціальну термальну воду або гідролат.
Захищаємо шкіру взимку: плекаємо її масками!
Шкірі завжди потрібно додаткове харчування, а в зимовий період - і поготів. Так що радимо кілька разів на тиждень наносити маски з різних продуктів. При цьому потрібно враховувати, що для різних типів шкіри краще підходять і різні продукти. Наприклад, для сухої шкіри хороші молочні продукти - кисле молоко, сир, сметана, а також сирий яєчний жовток. Для жирної - дріжджі, чорний або житній хліб, лимон, свіжі фрукти і яєчний жовток. А для комбінованої - жирні вершки, сирий тертий картопля, пюре з картоплі, змішане з гарячим молоком і, знову ж таки, яєчний жовток.
Наведемо кілька рецептів зимових масок:
- 1 ст. л. лимонного соку, 1 сирий яєчний жовток, 2 ст. л. сиру підвищеної жирності (краще всього - сільського), 2 ст. л. густих вершків. Перемішуємо і наносимо на 15-20 хвилин на обличчя, шию і область декольте. Це не просто харчування для шкіри, це і спосіб її омолодити.
- 1 ст. л. соку квашеної капусти, 1 ч. л. оливкового масла, 1 ст. л. вершків. Перешиваємо і наносимо на обличчя на 7-10 хвилин. Після знять вмивалися відваром петрушки і змащуємо обличчя живильним кремом.
- Відварюємо 2 морквини, подрібнюємо на тертці, додаємо 1 ст. л. сметани, 1 ч. л. оливкового масла. Покриваємо особа і тримаємо маску 15-20 хвилин. Потім змиваємо тампоном, який попередньо потрібно промокнути в теплому зеленому чаї.
- 1 ст. л. вівсяної муки розводимо водою, як кисіль, додаємо 1 ч. л. меду і 1 ч. л. оливкового масла. Мажемо особа сумішшю і тримаємо втечение 15 хвилин. Після чого змиваємо кип'яченою водою і мажемо обличчя живильним кремом. Такі маски потрібно наносити двічі на тиждень. Вони надають позитивний ефект на омолодження шкіри, який буде добре помітний вже після 15-20 процедур. Один з кращих варіантів для жінок 30-50 років.
Запам'ятайте, що перед тим, як використовувати ту чи іншу маску, потрібно перевірити, чи викликають у вас алергію продукти, що містяться в ній. Для цього нанесіть склад на згин ліктя і простежте, чи не з'явилося почервоніння або подразнення. Якщо немає - то вперед, до краси і свіжості! І пам'ятайте, що захищена шкіра взимку - це здорова шкіра!
------
Сайт для сучасної дівчини ilady.kharkiv.ua
для копіювання цієї статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл,
проте активна, не закритим від пошукачів посилання на наш сайт ОБОВ'ЯЗКОВИЙ!
Будь ласка, дотримуйтесь наші авторські права.
Копіювання статті без вказівки автора і посилання на сайт буде розцінюватися як порушення наших авторських прав.