Роздратування на обличчі
З настанням холодів шкіра на обличчі починає відчувати сильний дискомфорт. Це відбувається в слідстві впливу на неї холодного вітру, постійних перепадів температури, сухого повітря в квартирі через обігрівачів. Через це шкіра стає дуже чутливою і на ній з'являються почервоніння, лущення та роздратування на обличчі.
Часом ми посилюємо стан нашої шкіри неправильним доглядом за нею. Так, наприклад, багато і взимку протирають обличчя льодом, а цього робити не рекомендується, так як шкіра і так страждає від постійного перепаду температури. Лід для обличчя хороший влітку, а взимку замініть цю приємну процедуру звичайним умиванням теплою водичкою.
Перед виходом на вулицю слід обов'язково наносити на шкіру обличчя живильні крем, але робити це потрібно за одну годину до виходу, і не пізніше. Інакше ми знову ж можемо нашкодити шкірі, і це послужить причиною роздратування на обличчі.
Шкіра відповідає нам роздратуванням в слідстві нестачі поживних речовин, тому ми повинні забезпечити ними наше обличчя вдосталь. А зробити це можна за допомогою домашніх масок, лосьйонів і компресів для особи.
Домашні маски від роздратування на обличчі
- Картопляна маска допоможе зняти роздратування на обличчі.
З 3-х середніх відварних картоплин робимо пюре і додаємо в нього 2 ст. ложки теплого молока. Гарненько розмішуємо і накладаємо маску на обличчя. Пюре має бути злегка теплим. Змиваємо маску теплим настоєм ромашки через 15-20 хвилин.
{ad1}Ця маска не тільки зніме роздратування на обличчі, але ще і зволожить її, зробить м'якою і шовковистою, розгладить зморшки.
- Сирна маска з яйцем
2 ч. Ложки будь-якого фруктового соку (грейпфрутового, яблучного або персикового) змішуємо з яєчним білком, додаємо 2 ч. Ложки сиру і 1 ч. Ложку рослинної олії. Гарненько перемішуємо і готову масу накладаємо на обличчя. Змиваємо теплою водою через 15-20 хвилин.
- Маска з чорносливу відновить роздратовану шкіру обличчя.
2 чорносливу заливаємо окропом і залишаємо на деякий час для того, щоб чорнослив розм'як. Потім гарненько його розтираємо, додаємо 4 ст. ложки борошна і мед, поки не утвориться сметанно образна маса. Готову маску накладаємо на обличчя і залишаємо на 15-20 хвилин. Змиваємо теплою водою.
- Мазь при подразненні шкіри обличчя.
Беремо по 1 ст. ложки трави звіробою, шавлії та календули, заливаємо їх склянкою рослинного масла і переливаємо суміш в банку або пляшку, закриваємо кришкою і ставимо в темне місце на 2 тижні, періодично струшуючи вміст. Через 2 тижні масло з травами ставимо на вогонь і доводимо суміш до кипіння, після чого проціджують, остуджують і зберігаємо готову мазь в холодильнику. Користуємося в міру необхідності.
Домашні лосьйони при подразненні шкіри обличчя
- Лосьйон з м'яти
1 ст. ложку сухого подрібненого листя м'яти заливаємо склянкою окропу і через 30 хвилин починаємо протирати обличчя вийшов м'ятним лосьйоном. Він чудово тонізує шкіру обличчя, знімає роздратування.
- Лосьйон з бузини.
2 ст. ложки квітів бузини заливаємо склянкою окропу, даємо настоятися протягом 30 хвилин, і готовим лосьйоном протираємо обличчя 2 рази на день.
- Лосьйон з кореня оману.
Беремо 20 грам кореня оману і заливаємо його склянкою води, після чого ставимо на водяну баню і варимо 30 хвилин. Отримані лосьйоном обполіскувати особа кілька разів на день, а також можна робити і компреси. Для цього змочуємо серветку в відварі кореня оману і накладаємо її на обличчя хвилин на 10.
Після застосування домашніх лосьйонів і масок для обличчя комора краси рекомендує наносити на шкіру живильний крем.