Як правильно робити педикюр
Не знаєте, як правильно робити педикюр? Сайт Штучка вам в цьому допоможе! Відразу відзначимо, що повноцінний педикюр досить робити 1-2 рази в місяць. Для підтримки результату щотижня можна очищати ступні ніг за допомогою скрабу чи пемзи. Для того, щоб шкіра ступень завжди була м'якою, її необхідно щодня змащувати поживними кремами або маслом.А тепер спробуємо отримати відповідь на поставлене запитання: як правильно робити педикюр в домашніх умовах? Розглянемо всі його етапи по порядку.
розпарює ступні
готуємо теплу ванночку. Для додаткової користі в воду можна додати настій ромашки, квіток липи, календули або кори дуба. Останнє особливо ефективно при сильному потовиділенні ніг (слід знати, що після кори дуба шкіра може трохи потемніти).
Якщо додати в ванночку сіль, вона допоможе швидше зажити дрібним ранки і тріщин на шкірі ступень. Огрубіла шкіра добре розм'якне, якщо у воду додати трохи крохмалю.
Тривалість ванни процедури - 15-20 хвилин.
Очищаємо ноги від грубої шкіри
Як тільки пройде зазначений час, дістаємо з води одну ногу, витираємо її насухо рушником і обробляємо ступні, особливо п'яти, пемзою або спеціальною металевою щіткою. Для кращого очищення на щітку можна нанести трохи скрабу і продовжити подальшу обробку. Обробляти необхідно всю поверхню ступні, в тому числі пальці. Все те ж саме повторюємо і з іншою ногою.
обробляємо нігті
Для того, щоб правильно зробити педикюр, необхідно особливу увагу приділити саме нігтям. Пам'ятаємо, що нігті на ногах обрізаються по прямій лінії. Це стосується в першу чергу нігтів великих пальців, які мають властивість вростати в палець при заокругленій обрізанні нігтя.
Підпилювання нігтів починаємо з куточків до центру. намагаємося, щоб форма нігтя була наближена до квадрату.
Нерівну поверхню нігтів можна відшліфувати спеціальним буфом (блок з поліетиленової піни), завдяки цьому поверхня нігтя стане гладкою і рівною. Вибирайте буф з найменшою абразивністю і будьте обережні з проведенням даної процедури.
видаляємо кутикулу
Правильно зроблений педикюр в домашніх умовах має на увазі також видалення кутикули. Для цього змащуємо її спеціальним кремом, а після 5 хвилин відсуваємо до основи дерев'яною паличкою. 6tu4ka.ru не радить повністю видаляти кутикулу, так як вона захищає ніготь від пошкоджень, зараження інфекцією і проникнення грибка нігтів.
фарбуємо нігті
Продовжуємо далі правильно робити педикюр в домашніх умовах. Покриваємо нігті кольоровим або прозорим захисним лаком. Можна попередньо нанести базу під лак, яка приховає дрібні нерівності і жовтизну нігтів. Лак наносимо в два шари, а після висихання наносимо закріплювач, який продовжить життя лаку на нігтях. Щоб було зручніше наносити лак, можна одягнути на пальці спеціальний роздільник.
Наносимо живильні креми
І, нарешті, останній етап нашого курсу про те, як правильно робити педикюр в домашніх умовах. Наносимо на шкіру ступень м'який зволожуючий крем.
Доповнити догляд за ступнями можна олійними обгортання. Особливо вони ефективні в тому випадку, якщо підошва ступнів залишається трохи огрубілою. Розігріте масло (тільки не сильно гаряче) можна нанести на шкіру стоп, обмотати бинтом, а зверху натягнути целофан і надіти теплі шкарпетки. Процедура триває хвилин 30. Потім необхідно масло змити водою і насухо витерти. Досить провести 2-3 сеансу таких обгортань, як шкіра ваших стоп буде виглядати здоровою і доглянутою.
Ось ми і отримали відповідь на питання: як правильно робити педикюр в домашніх умовах. Виявляється, це нескладний процес. досить зовсім небагато приділяти часу ногам, щоб вони завжди були красивими і акуратними. Не турбуйтеся, якщо з першого разу у вас не вийде правильно робити педикюр. Згодом ви швидко навчитеся, якщо, звичайно, це справа не закинути. - Автор - mimoza, сайт ilady.kharkiv.ua - сайт для сучасних дівчат
для копіювання цієї статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл, проте активна, не закритим від пошукачів посилання на наш сайт ОБОВ'ЯЗКОВИЙ! Будь ласка, дотримуйтесь наші авторські права. Копіювання статті без вказівки авторства і посилання на сайт буде розцінюватися як порушення наших авторських прав.