Родимки на тілі жінки: чому і що з ними робити
14.02.2018 0

Родимки на тілі жінки: чому і що з ними робити

Різне
В закладки


Сьогодні на сайті ilady.kharkiv.ua поговоримо про родимках на тілі. Родимки на тілі жінки бувають дуже маленькі (майже непомітні), точкові або у вигляді цяток, а можуть бути і досить великого розміру, такі родимки ще називають родимі плями.

Ти напевно чула і бачила так звані «мушки» у жінок над губою. Деякі вважають, що така прикраса додає їм якусь родзинку, сексуальність.

Наприклад, Сінді Кроуфорд є володаркою такої родимки. Після чого багато її прихильниці перейняли собі цей «аксесуар». але іноді родимки доставляють деякі незручності: Великі або з волоссячком виглядають неестетично, великі і стирчать часто чіпляються за одяг. Тому багато жінок намагаються їх приховати, вищипнути.

Родимки на тілі жінки могли ще з'явитися в дитинстві або в підлітковому віці, коли відбувається гормональна перебудова організму, а також часто кількість і розмір родимок може збільшитися в період вагітності, що також пов'язано з гормональними процесами.

Якщо придивитися до родимок, вони можуть відрізнятися за кольором: Тілесні (майже безбарвні) сірі, коричневі, навіть чорні.

Якщо ти виявила у себе родимки, не лякайся. Якщо вони тебе не турбують, то вони безпечні, просто стеж за ними і звернися до лікаря, якщо вони почнуть рости, змінювати колір.

Тому що іноді родимки на тілі жінки можуть бути болісними і нести в собі злоякісне утворення. Станеться це може при пошкодженні родимки або попаданні прямих надмірних сонячних променів (радіації).

Щоб відрізняти здорові від хворих родимок, тобі необхідно знати наступне: здорові родимки на тілі жінки, як правило, з рівними краями, безболісні, однорідного кольору, вони не мають потреби в лікуванні. Якщо родимки дуже виступають, чіпляються за одяг, то їх можна видалити.

Родимки бувають різні

Ще з давніх часів вважалося, що у кого на тілі багато родимок, той буде щасливим. Також дивилися форму родимки і по тому, який малюнок вона нагадувала, мудреці давали передбачення.

Трохи пізніше в медицині з'явився певний термін родимки, яка з медичної точки зору являла собою особливу пігментацію шкіри завдяки великій кількості меланіну, який синтезується меланоцитами (клітинами організму). Є така закономірність: чим більше виробляється меланіну, тим більша родимка на тілі жінки.

Дуже часто родимки на тілі жінки є вже з самого народження. У деяких жінок вони можуть бути рівними, гладкими, майже непомітними, у інших же бувають виступаючими, червоними.

Родимки можна видалити

Якщо ти захочеш, можеш в будь-який час звернутися до фахівця, щоб видалити родимки (така необхідність може з'явитися і при постійному травмуванні). Родимки на тілі жінки зазвичай видаляють в медичних установах в кабінетах фахівців з онкодерматолога.

Ефективно видалити родимки на тілі жінки в даний час можна за допомогою лазера. Ця процедура дозволяє без крові позбутися маленьких родимок назавжди. У будь-якому випадку при прийнятті такого рішення тобі необхідно проконсультуватися з лікарем.

У разі будь-яких незручностей, що виникають при дотику до родимці, болючі відчуття, зміни її структури (плями, вузлики), кольору, 6tu4ka.ru рекомендує тобі обов'язково звернутися до фахівця.

Корисні поради

Якщо родимки тебе не турбують - вони не є небезпечними. Стеж за їх кольором, структурою, щоб не допустити утворення злоякісних утворень. Тому зайвий раз не турбуй їх, не жени (якщо є) з них волоски.

Ти вже знаєш, що прямі сонячні промені небезпечні як для шкіри в цілому, так і для родимок. Тому обмежте прийоми сонячних ванн, небажано з'являтися на сонці в години пік (11-16).

коли загоряєш, використовуй спеціальні косметичні засоби для засмаги і після засмаги для захисту і зволоження шкіри. Тим більше ця рада буде до речі, якщо у тебе світла шкіра, є веснянки.

Як відомо, при впливі сонячних променів на вологу шкіру їх згубні ефект збільшується, тому не забувай витиратися рушником. Також не варто часто відвідувати солярій - випромінювання ламп може спровокувати розвиток злоякісних утворень.

«Небажані» ознаки

Родимка стала рости, змінилася її форма, краю стали нерівними, колір став неоднорідним. А також якщо ти помітила будь-які виділення з неї, часто виникають хворобливі відчуття.

Зверни увагу і обов'язково звернися до лікаря, якщо родимка виросла дуже швидко, з'явилися новоутворення біля неї. Ці ознаки можуть свідчити про підозру на розвиток онкологічних процесів.

При наявності вищеназваних ознак, ні в якому разі не намагайся лікувати самостійно, намагатися видаляти родимки, запишись до фахівця (дерматолог, онкодерматолог).

Чим раніше ти відвідаєш кабінет лікаря, отримаєш консультацію, ти зможеш вчасно попередити виникнення і розвиток небажаних захворювань.

Комментарии (0)
Додати коментар
Волосся з родимки: видаляти чи ні?
Для кожного з нас родимки мають своє значення. Для одних - це знак долі, для інших - відмінна риса або родзинка, а для третіх - неприємне явище, що доставляє масу
Види родимок: які небезпечні бувають родимки
«Ах, ця родимка, мене з розуму звела ...» - саме так співав з телевізійного екрану Філіп Кіркоров років десять тому. З тих пір абсолютно нічого не змінилося, і багато
Що означають родимки на тілі
Що означають родимки на тілі
Що означають родимки на тілі
24.01.18 Догляд за тілом
Людей без родимок не буває. Народна мудрість зберігає чимало прикмет, які вказують на символічність родимок. За старих часів говорили, що люди, народжені з численними
Догляд за родимками
Догляд за родимками
Догляд за родимками
20.12.17 Догляд за тілом
Як не дивно, природа нагороджує нас «подарунками», яких зовсім не чекаєш, і миритися з якими найчастіше доводиться протягом усього життя. Стосується це і родимок,
Чи можна видаляти родимки на тілі чи ні
Пігментні освіти на шкірі світло-або темно-коричневого кольору в народі називають родимками. Родимки є абсолютно у всіх, хто-то при цьому вважає їх своєю перевагою, а