Як позбутися від жировик в домашніх умовах
Наукове визначення «ліпома» відомо в народі як «жировик». Невелике підшкірне жирове освіту, яке, як правило, не викликає больових відчуттів.
Жировики можуть розростатися, але в нормі не перевищують діаметра 3 см.
Чим небезпечний жировик? У більшості випадків, нічим.
Але підшкірне новоутворення може вражати будь-які частини тіла з жировою тканиною, в тому числі обличчя і шию, що погодьтеся, викликає певне моральне і естетичне незручність.
Саме тому Комора Краси вирішила зупинитися на даному дефекті і розповісти вам, як позбутися жировика в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги фахівців.
Відразу звернемо увагу на те, що на сьогоднішній день у косметологів не існує універсального способу позбавлення від жировик. Тому якщо один народний рецепт виявився для вас безрезультатним, не впадайте у відчай. Можливо, це просто не ваш метод, і варто спробувати щось інше. У той же час не варто нерозважливо захоплюватися експериментами над власним тілом.
І якщо раптом жировик розростається (більше 3-х см.) Або заподіює біль, покажіться лікаря. Спеціаліст діагностує проблему і зможе призначити конструктивне лікування.
Як позбутися жировика, рецепти
Рецепт № 1. Порошок кориці
Деяким від жировика допомогла кориця! І для цього не припадала робити спеціальні маски або компреси. Корицю вживали всередину по 1-2 столовій ложці протягом дня.
Щоб виконати «норму», корицю додають в чай, вино, гарніри. Так ви вбиваєте двох зайців - боріться з жировики і збагачуєте свій раціон пряної корицею.
Рецепт № 2. В'єтнамський бальзам в боротьбі з жировики
В'єтнамська «зірочка» - перевірений засіб від багатьох хвороб! Застуда і грип, слабкість або нездужання - на допомогу завжди приходила «зірочка». Вона доступна в кожній аптеці, ефективна і проста у використанні, ніж заслужила любов наших співвітчизників ще з радянських часів.
{ad1}Для того, щоб позбутися жировика, його слід систематично змащувати бальзамом до тих пір, поки на місці ураження не утворюється відкрита ранка.
Потім з рани акуратно видавити рідина, не забуваючи про правила дезінфекції.
Слід зазначити, що таким чином жировик не ліквідують за один раз. Найімовірніше, буде потрібно кілька процедур.
Рецепт № 3. Сік чистотілу для позбавлення від жировика
Загальновідомо, що сік чистотілу має палючим впливом на шкіру. Тому при використанні його в рецептах домашньої косметології, не варто забувати про обережність. Сік чистотілу набувають в аптеці. Капають по 1 краплі кошти на жировик.
Процедуру повторюють не частіше 2-х разів на добу. Через кілька днів на шкірі утворюється невеликий отвір.
Після цього до ранки прикладають ватяний диск, рясно просочений маззю Вишневського. Вона витягує назовні жировик, крім того має протизапальні і ранозагоювальні властивості. Фіксують вату за допомогою бинта.
Компрес міняють 2-3 рази на добу протягом 3-4-х днів. На завершення шкіру протирають спиртом.
Рецепт № 4. Сік алое проти жировика
Сік алое, також як і мазь Вишневського в попередньому рецепті, має здатність витягати назовні сторонні освіти з глибинних шарів шкіри. Недарма ж чистий аркуш алое застосовують для лікування гнійних ран і запалень на шкірі.
Для позбавлення від жировика немає нічого простішого, ніж компрес з очищених листя алое, розрізаних вздовж.
Більш виражений лікувальний ефект мають нижнє листя рослини, які попередньо пролежали в холодильники 3-5 днів.
Компрес із свіжого листя змінюють 4-5 разів на добу. Тривалість курсу - індивідуальна.
Якщо жировик на поверхні, може вистачити і тижня. У більшості випадків на лікування жировик соком алое потрібно 2-3 тижні.
Відзначимо, що лікування соком алое - безпечний метод, який не має побічних ефектів.
Рецепт № 5. Печена цибулина для лікування жировика
Ну і ще один своєрідний спосіб позбутися жировика в домашніх умовах - це приготувати лікувальну мазь на основі печеного лука.
Для її приготування знадобиться запекти 1 або 2 середніх цибулин в духовці. Готовий печена продукт натирають на дрібній тертці, і до нього ж додають стружку господарського мила (1-1,5 столових ложки). Компоненти змішують до отримання однорідної маси.
Приготовану мазь прибирають в холодильник. Для лікування жировика мазь прикладають до ураженого місця у вигляді компресу, змінюючи його 2 рази на добу.