Яблучний оцет при варикозі
Варикозне розширення вен - яскраве свідчення того, що вени не справляються з випала на них навантаженням.
Транспортуючи кров в напрямку знизу-вгору, їм доводиться постійно долати силу тяжіння, тим самим провокуючи підвищений тиск.
Ситуацію погіршує стояча робота і тривале носіння каблуків. Саме тому, вени на Ваших ногах згодом можуть утворювати вузли, викликають часом больові відчуття, а шкіра стає тонкою і стає вразливою.
Офіційна медицина стверджує, що хірургічне втручання - єдине рішення проблеми варикозного розширення вен. Але народна медицина зберігає чимало секретів здоров'я, в їх числі є і такі, які допоможуть запобігти і допоможуть позбутися від варикозного розширення вен. А знадобиться для цього звичайний яблучний оцет.
Яблучний оцет при варикозі. У чому його користь?
За допомогою яблучного оцту справлялися з проблемою варикозу ще наші прабабусі. І це не дивно, адже оцет володіє дивовижним хімічним складом і цілющим впливом на організм.
Він містить чимало кількість вітамінів і корисних мінералів (залізо, калій, кальцій, йод), і при розумному підході успішно справляється з варикозним розширенням вен.
Він незамінний при анемії і покращує робота кровоносних судин. Крім того, яблучна кислота, що міститься в оцті, сприяє накопиченню в організмі тварини крохмалю - глікогену, який в свою чергу є альтернативним джерелом енергії.
Яблучний оцет при варикозі. Способи застосування.
Якщо поставити собі за мету і трохи пофантазувати, використовувати яблучний оцет можна по-різному: робити компреси та обгортання, обтирання і полоскання, і навіть застосовувати його всередину, що, до речі, за твердженням деяких, також виявляється дієвим способом в боротьбі з варикозом.
{ad1}Ви можете вибрати один спосіб, найбільш прийнятний, або чергувати методи боротьби з розширеними венами за допомогою оцту. У будь-якому випадку, пам'ятайте: очікувати блискавичного результату не варто, лікування може виявитися тривалим, але головне - плідним.
Спосіб 1. Натирання яблучним оцтом.
На наш погляд найпростіший спосіб, що не вимагає ніяких зусиль. Двічі в день, вранці і ввечері, за допомогою ватного диска, слід натирати оцтом проблемні ділянки. Саме цим методом, на переконання багатьох знавців народної медицини, користувалися наші прабабусі.
Спосіб 2. Оцтові ванночки для ніг.
У цьому рецепті прохолодною водою слід наповнити невелику ємність (таз, каструлю або ванну) до того місці, де на ногах починається розширення вен. Потім в цю воду додають півлітра оцту і розмішують. Ноги опускають в підготовлену ванночкуна 5-8 хвилин.
На завершення процедури ноги витирати не слід, а краще дати їм висохнути природним шляхом, полежавши при цьому з піднятими догори ногами.
Спосіб. 3. Оцтове обгортання.
Також дієвий метод в боротьбі в варіказом при щоденному застосуванні. Для цього шматочок марлі або марлеву серветку ретельно вимочують в оцті і, злегка віджавши (щоб оцет не стікав струмком), прикладають до проблемного місця. Відразу ж фіксую марлю поліетиленовою плівкою, і утеплюють махровим рушником. Обгортання виконують двічі на день і витримують 20-30 хвилин, також як і в попередньому рецепті - з піднятими догори ногами.
Аналогом цього способу може служити компрес, де серветкою, змоченою в оцті, обертають ногу в кілька шарів. Лежать з піднятими ногами до її повного висихання.
Спосіб 4. Ополіскування яблучним оцтом при варикозі.
В даному випадку слід приготувати оцтову воду з розрахунку 1 літр оцту - на 3 літри води і обполіскувати приготованою водою ноги 3-4 рази на день, даючи їм висохнути природним шляхом. Даний спосіб оптимально підходить для вихідного дня або відпустки, коли немає необхідності куди-небудь йти з дому.
Спосіб 5. Вживання оцту всередину.
Ну і наостанок не можна не згадати, що оцтову воду п'ють і при варикозному розширенні вен. А для цього її готують з розрахунку: 2 столові ложки оцту, склянку води, 1 чайна ложка меду (за бажанням).
Виходячи з того, що фахівці рекомендують випивати по склянці такого напою вранці натщесерце та ввечері перед сном, Комора Краси не буде акцентувати увагу на цьому способі. Оцет, як і будь-який інший лікувальний продукт, має свої протипоказання і побічні ефекти (в першу чергу - захворювання шлунково-кишкового тракту), і тому повинен використовуватися грамотно (краще після консультації з лікарем).