Яблучний оцет від прищів, ефективність і народні рецепти
Для відновлення, лікування шкіри обличчя на сьогоднішній день існує стільки коштів, що їх навіть не перелічити.
Однак серед них окреме місце займає яблучний оцет від прищів, який дуже ефективний, коли мова йде про боротьбу з різними висипаннями і запаленнями на шкірі.
Цей продукт натуральний і тому, якщо розпорядитися ним за правилами, абсолютно безпечний. Але не чекайте миттєвих результатів, якщо у вас немає бажання зіпсувати свою шкіру остаточно.
Дія яблучного оцту і ефективність
Для отримання яблучної кислоти, спочатку яблука необхідно піддати процесу бродіння.
Підсумковий продукт - повністю натуральний засіб, ефективно очищає шкіру від мертвих і ороговілих клітин, що знищує розташовані всередині неї грибки і бактерії, при цьому помітно знижує жирність шкіри.
При регулярному застосуванні ви зумієте впоратися із запаленнями на обличчі і запобігти появі чергової "партії" прищів, вугрів.
Чому ж яблучний оцет так ефективний для лікування прищів? Причина криється в наступних його особливості:
- Бореться з запаленнями і прищами, оскільки та кисле середовище, що утворюється на шкірі обличчя після використання засобу, відразу ж знищує присутні на ній патогенні бактерії і не дозволяє їм поширюватися далі;
- Розчиняє і накопичився на поверхні шкіри жир, сало, завдяки чому відкорковуваних і очищаються пори;
- З огляду на, що при регулярному застосуванні оцту пори поступово очищаються, розширюються, з кожним новим застосуванням всі активні компоненти даного засобу проникають в більш глибокі шари вашої шкіри;
- Вміщені в його складі вітаміни (і А, і В, і С) дбайливо доглядають за шкірою і позбавляють її від сухості;
- Шкіра отримує масу додаткових корисних мікроелементів: залізо, магній, мідь, калій і т.д .;
- Шкіра набуває матового відтінку, зникає жирність і неприємний блиск, висвітлюються сліди від зниклих прищів, а також набагато швидше загоюються рубці.
Правильне і безпечне застосування оцту і протипоказання
В першу чергу, яблучний оцет найчастіше використовують саме зовнішньо, проте і в цьому випадку важливо дотримуватися обережності, інакше можливі опіки, ряд інших наслідків.
Щоб не зіткнутися з подібними проблемами, які не застосовуйте засіб в чистому вигляді - розбавляйте попередньо його з додатковими компонентами (з чаєм, водою).
{ad1}Настійно рекомендується не захоплюватися надмірним використанням яблучного оцту, інакше можна заробити для своєї шкіри роздратування або свербіж.
Помітивши, що після використання маски або тоніка з оцтом у вас на шкірі з'явилося подразнення, вона стала пересушувати або з'явилися інші неприємні симптоми, знизьте концентрацію оцту в косметичному засобі.
Якщо навіть після вжитих заходів ні свербіння, ні роздратування як і раніше не зникають, значить, вам слід повністю відмовитися від яблучного оцту і пошукати якісь більш підходящі рецепти.
Всякий раз після застосування засобів з оцтом необхідно наносити на шкіру живильний крем: він дозволить запобігти негативним наслідкам кислоти, та й ваша шкіра так не буде пересихати. Особливо актуальний цей рада для власниць нормального або сухого типу шкіри обличчя.
Нерідко яблучний оцет вживають всередину, як напій. Вважається, він зміцнює імунітет, очищає організм людини від шкідливих шлаків і токсинів, нормалізує кровообіг. Ті, що худнуть люди і зовсім застосовують напій як допоміжний засіб для позбавлення від зайвих кілограмів.
І все ж не варто забувати: вживання оцту, нехай і яблучного, може викликати алергічні реакції, навіть призвести до виникнення шлунково-кишкових захворювань.
У зв'язку з зазначеними ризиками, приймати його потрібно вкрай обережно, в невеликих концентраціях. Крім того, для прийому всередину краще взяти яблучний оцет від прищів, приготований власноруч, в домашніх умовах.
Єдиним протипоказанням є лише ніжна і тонка шкіра обличчя, яка схильна до подразнень. У будь-яких інших випадках застосування оцту від прищів не забороняється - навпаки, він дуже ефективний в справі позбавлення від акне.
Рецепти від прищів з яблучним оцтом
1. Маска з оцтом і глиною
Як відомо, глина дуже благотворно впливає на стан шкіри обличчя, а тому немає нічого дивного, що вона входить в рецепт даної маски.
Візьміть будь-яку глину (білу, блакитну, рожеву), яблучний оцет розведіть з водою. Воду змішайте з яблучним оцтом в пропорції три до одного, гарненько перемішайте компоненти і потроху всипати туди глину.
Помішуючи і підсипаючи поступово глину, доведіть суміш до консистенції сметани. Потім нанесіть засіб на очищену шкіру, потримайте 20 хвилин, а потім акуратно видаліть її серветкою. Залишки маски змийте теплою водою.
Маска з яблучним оцтом очистить шкіру від акне, вугрів і позбавить її від токсинів.
2. Тонік з травою і оцтом
Щоб приготувати легке і дієве косметичний засіб, розмішайте воду з яблучним оцтом. До складу тоніка повинен увійти і відвар з календули, ромашки або зелений чай (щось одне).
Оцет і відвар, чай змішуються в співвідношенні 1: 5, проте краще приготувати невелику кількість тоніка.
Наприклад, вистачить столової ложки яблучного оцту і п'ять столових ложок відвару, чаю. У вас вийде відмінний очищающий пори і обезжирюючих шкіру тонік.
Людям з сухою шкірою рекомендується більш щадний варіант кошти, тобто змішувати перераховані компоненти слід в пропорціях один до восьми або навіть один до десяти.
3. Маска з ягодою і яблучним оцтом
Для її приготування вам знадобиться кілька стиглих ягід полуниці, які попередньо акуратно розминають виделкою. Ця маса змішується з оцтом розведеним водою у співвідношенні один до двох. Готову маску залишити настоюватися протягом 3 годин.
Коли маска настоїться, наносите її на шкіру обличчя, але тримати її не довше 15, максимум 20 хвилин. Через зазначений проміжок часу змити з лиця теплою чистою водою, потім відразу ж нанести зволожуючий або живильний крем.