Пілінг для сухої шкіри
Слово пілінг походить від англійського слова to peel, що в дослівному перекладі означає - відчищати від кірки. До процедури пілінгу можна адресувати отшелушивающие і миючі засоби, які повертають шкірі красу і здоров'я.
Існують чотири типи пілінгу - лазерний, хімічний, вакуумний і механічний.
У домашніх умовах роблять тільки механічний пілінг обличчя. Він являє собою приготування косметичного засобу, який містить в собі штучні або природні абразиви, дрібні по своїй структурі. Це може бути розмелених яєчна шкаралупа, дрібні частинки абрикосових кісточок, цілющі грязі, складові піску і ін.
Косметичні засоби, в яких найдрібніші тверді частинки допомагають очищати шкіру від забруднень і рогового шару старих лусочок називаються скрабами.
Пілінг для нормальної, а також і сухої шкіри обличчя рекомендується робити 2 рази на місяць.
Пілінг для сухої шкіри: народні рецепти
Народні рецепти скрабів можуть відмінно замінити продукцію, виготовлену на косметичних фабриках.
-
Скраб з висівок і вівсяних пластівців
Розмолоти в кавомолці 2 повні столові ложки висівок або геркулесу. Змішати, отриманий порошок, з 3 столовими ложками води, розмішувати до утворення однорідної маси.
Нанести цю суміш на обличчя, обережно протираючи щоки, ніс, підборіддя і лоб. Все швидко змити водою при температурі 30 ° C.
Щодня, перед нічним відпочинком, протягом 15 днів проводите цю процедуру і отримаєте прекрасний результат. Через 2 місяці курс можна повторити.
-
Пілінг для сухої шкіри на основі кавової гущі
Підготувати особа, видаливши з нього декоративну косметику і очистивши тоніком. Нанести на проблемні місця кавову гущу і почекати поки вона підсохне. Знімають гущу з особи масажними круговими рухами. Обполіскують обличчя водою при 30 ° C, а потім добре умивають холодною, протираючи, в кінці процедури, льодом з холодильника.
{ad1}-
Пілінг з глини
Можна зробити пілінг з однієї глини або додати до неї натуральний абразив, наприклад, з яєчної шкаралупи. Для цього яєчну шкаралупу треба розмолоти в кавомолці.
Нанести скраб на обличчя і потерти обережно, підлягають очищенню місця. Змивають скраб з особи водою при 30 ° C. Потім наносять зволожуючий або живильний крем.
-
Пілінг з геркулесовой каші і огірка
Варимо з однієї ложки геркулесу кашу на воді і без солі. На тертці натерти один невеликий огірок. Все перемішуємо до утворення однорідної маси. Суміш півгодини настоюється. Наносимо на обличчя круговими акуратними рухами і тримаємо на обличчі 7 -12 хвилин. Змивається скраб водою при температурі 30 ° C, а потім особа умивають холодною водою.
-
Пілінг з вівсянки і моркви
З однієї ложки вівсянки варимо кашу без солі. З моркви, за допомогою соковижималки отримуємо сік. Змішуємо інгредієнти і даємо каші час для набухання, приблизно, 25 - 30 хвилин.
В результаті змішування складових частин, отримуємо скраб, який наносимо, на проблемні місця особи на 12 - 15 хвилин. Змивають скраб теплою водою, а потім протирають обличчя шматочком льоду. На обличчя наносять зволожуючий крем.
-
Пілінг з кави і сиру
Змішуємо кавову гущу з такою ж кількістю сиру, домагаючись отримання однорідної маси. На обличчя скраб наноситься масажними круговими рухами.
Суміш тримаємо на обличчі 12 - 15 хвилин, постійно і обережно масажуючи його. Змиваємо скраб водою при температурі 30 ° C. На обличчя наносимо живильний крем.
-
Пілінг для сухої шкіри обличчя з вершків з цукром
Збиваємо міксером 2 - 4 десертні ложки вершків і змішуємо їх з 6 столовими ложками цукрового піску. Відразу ж наносимо на обличчя. Легко і обережно масажуємо проблемні місця. Тривалість масажу 7 - 12 хвилин. Змиваємо скраб водою при температурі 36 ° C, а потім змащує обличчя зволожуючим кремом.
При систематичному застосуванні пілінгу на обличчі стають непомітними зморшки, пігментні плями, розширені пори і інші недоліки.
Дистанційні старі клітини шкіри, дають свободу молодим, при цьому шкіра обличчя починає виробляти колаген та еластин, в результаті чого набуває матовий красивий відтінок.
Пілінг для сухої шкіри в домашніх умовах має протипоказання. Він протипоказаний вагітним жінкам і жінкам в період грудного вигодовування, не можна його проводити, якщо у вас температура або застуда, а також при герпесі у стадії загострення.
Домашні скраби готують в невеликій кількості, приблизно, 2 - 3 десертні ложки.
Якщо при використанні ви відчули свербіж або помітили почервоніння шкіри, то застосовувати цей скраб не варто, підберіть собі інший. Бажано скраби урізноманітнити, щоб отримати більш бажаний результат.