Ніготь зламався що робити
Красиві руки і доглянуті нігті по праву вважаються «візитною карткою» жінки. Вони надають всьому її образу вишуканість і благородство.
Пощастило тим, хто від природи має міцну нігтьову пластину. У цьому випадку можливість зламати ніготь наближається до мінімуму, звичайно, якщо нігті мають помірну довжину.
Зламаний або тріснутий ніготь доставляє своїй господині безліч проблем. Він буде постійно дратувати, чіпляючись за волосся і залишаючи затяжки на трикотажі і колготках.
Звичайно, можна просто постригти ніготь, але манікюр при цьому буде виглядати негарно, а настрій зіпсовано.
Як правило, ніготь ламається або тріскається збоку в зоні «усмішки» - там, де закінчується його приєднання до пальця.
Використовувати для ремонту клей «Момент» - не вихід із ситуації, що склалася, так як він для цього не призначений. Склеюючи штучні матеріали, скло або дерево, для нігтьової пластини він буде шкідливий і може привести до її псування і зміни структури.
Матеріали і інструменти для ремонту нігтів
Кожна жінка, що має довгі натуральні нігті, повинна мати матеріали, необхідні для їх ремонту в разі поломки. Якщо ніготь тріснув, не слід допускати збільшення тріщини, а відразу ж взятися за роботу.
Що ж для цього потрібно і як це зробити?
Для ремонту знадобиться тканина типу флізеліну або тонкого шовку, які можна придбати в магазині, де продаються засоби для догляду за нігтями.
Такі тканини випускаються або в рулонах невеликої ширини, або вже нарізаними по формі нігтя і відразу готовими до використання.
У цьому ж магазині можна придбати і особливий склад, що клеїть рідкої консистенції, що не завдає шкоди нігтьової пластини.
Ніготь зламався, що робити: етапи ремонту
Спочатку місце поломки нігтя запиливают пилкою високою абразивності, а потім - більш низькою. Остання необхідна для того щоб надати нігтьової пластини гладкість.
{ad1}Далі ніготь в місці тріщини знежирюють спеціальним засобом, наприклад, рідиною для зняття лаку, яка одночасно з знежиренням продезинфікує нігтьову пластину і видалить забруднення.
На зламаний ділянку по лінії тріщини накладають шматочок матеріалу і прикріплюють його допомогою клею. Після того, як клей остаточно висохне, а на це піде зовсім небагато часу, пилкою спилюють надлишки тканини, домагаючись бездоганною гладкості нігтя.
Процедуру ремонту завершує покриття нігтя маслом. Для того щоб замаскувати відремонтовану тріщину, краще використовувати кольоровий лак.
Що робити, якщо ніготь зламався, а в будинку не виявилося спеціальної тканини для ремонту?
Справжнім порятунком у цій ситуації може стати звичайний чайний пакетик, вірніше, матеріал, з якого він виготовлений. З нього манікюрними ножицями необхідно вирізати невеликий шматочок, за розміром перевершує розмір тріщини на нігтьової пластини.
Спочатку ніготь обробляють пилкою і знежирюють. Тканина накладають на тріщину і, щоб вона рівномірно розподілилася по ній, злегка змочують водою.
Після того як тканина остаточно висохла, ніготь покривають кілька разів безбарвним лаком або засобом - основою для манікюру для того щоб закріпити «латочку». Після закінчення процедури ніготь фарбують кольоровим лаком.
Звичайно, такий ремонт не може вважатися довговічним, тому при поводженні з відремонтованим нігтем необхідно бути гранично обережною.
Якщо ж ніготь зламався або тріщина така, що не піддається ремонту, є ще один вихід, щоб врятувати манікюр - це звернутися до майстра і наростити один ніготь необхідної форми і довжини.
Догляд за нігтями
Взагалі, кожній жінці слід пам'ятати, що тільки правильний і регулярний догляд за нігтями дозволить зробити так, щоб вони ламалися якомога рідше.
Найголовніше, забезпечити організму достатня кількість вітамінів, мінералів та інших корисних речовин, що сприяють красі і здоров'ю нігтів.
Найчастіше нігті часто ламаються у тих, у кого спостерігається нестача кальцію і деяких інших мінералів. У цьому випадку варто змінити свій раціон харчування, доповнивши його сиром, горіхами, молочними продуктами.
В аптеці можна придбати спеціальний вітамінний комплекс, приймати який слід відповідно до інструкції. Для зовнішнього живлення нігтів застосовують особливі масла і роблять зміцнюють ванночки.
Запобігти поломку нігтів допоможе і правильний манікюр, зроблений професіоналом. Для здоров'я нігтів важливо також обмежити їх контакт з водою, тому при домашньої прибирання, миття посуду і підлог слід використовувати гумові рукавички.
Отже, відремонтувати зламаний ніготь не складе великих труднощів. Якщо він не підлягає відновленню, не варто впадати у відчай. Короткі нігті, покриті темним лаком все ще на «гребені» моди!