Маски для губ
07.02.2018 0

Маски для губ

Догляд за обличчям
В закладки


маски для губТакож як шкіра обличчя і тіла, шкіра губ вимагає регулярного догляду, який дозволяє їм тривалий час залишатися привабливими і уникати таких неприємних явищ як сухість, лущення і розтріскування.

Погіршує становище наявність шкідливих звичок кусати і облизувати губи, особливо на вулиці.

Здорові губи - це не тільки красиво. Якщо на губах з'являються невеликі тріщини і заїди, через них в організм проникає інфекція.

Перед виходом на вулицю, особливо в жарку, вітряну або морозну погоду, губи рекомендується змащувати олією, промокнув їх серветкою. Відмінно підійде будь-яка рослинна - оливкова, кукурудзяна, рицинова або звичайну соняшникову.

Склад масок для губ

Живильні і зволожуючі речовини знаходяться в помадах як гігієнічних, так і декоративних. Однак забезпечити повноцінний догляд і захист в стані тільки спеціальні засоби - професійна косметика, скраби і маски. Також вони мають регенерує дією.

Сьогодні виробники косметики пропонують своїм покупцям величезну різноманітність масок для губ. Вони прагнуть зробити їх склад якомога більш реальним, збагачуючи його вітамінами і маслами.

Корисними вважаються маски з медом і бджолиним воском. Великим попитом користуються маски для губ з додаванням колагену і гіалуронової кислоти. Вони дозволяють зробити догляд комплексним і забезпечують довготривалий ефект від їх застосування. Корисні компоненти масок покращують кровообіг, відлущують шкіру губ і пом'якшують її. Одночасно з цим відбувається її відновлення.

Сьогодні серед модниць користуються успіхом пухкі губи, які також можна зробити за допомогою спеціальних масок. До їх складу входять речовини, що забезпечують приплив крові до губ. Це - пекучий перець, колаген і ментол.

Маски для губ своїми руками

При бажанні маску для губ легко виготовити самостійно, використовуючи доступні продукти і засоби. Готувати склад для масок необхідно в скляній або пластиковому посуді, а розмішувати - дерев'яною паличкою або ложкою. Щоб не сталося окислення кошти, металевий посуд використовувати не можна.

{ad1}

У масках для шкіри часто використовують такі продукти як огірок, лимон або гліцерин. У якості складових в масках для губ вони абсолютно неприйнятні, так як можуть привести до появи тріщин і лущення.

По можливості в склади масок для губ рекомендується додавати вітаміни А і Е, які набувають в аптеці.

  • Відмінного ефекту дозволяє домогтися домашня маска для губ з моркви

Для цього невелику морквину натирають на дрібній тертці і додають в пюре оливкова олія. Останнє можна замінити м'яким вершковим маслом.

Спосіб вживання масок для губ досить простий. Склад накладають на невелику серветку або марлю, складену в декілька шарів і прикладають до губ на 10 - 15 хвилин. Перед процедурою губи рекомендується очистити засобом для вмивання - пінкою або вершками і обробити скрабом. Останній забезпечить більш глибоке проникнення в шкіру корисних речовин. Перед нанесенням маски можна зробити легкий масаж, наприклад, за допомогою м'якої зубної щітки. Наноситься маска легкими масажними рухами.

Морквяне пюре можна замінити яблучним або банановим, а також зробити суміш з цих корисних продуктів, додавши невелику кількість меду. Видаляють маску звичайним ватним диском, завдавши згодом зволожуючий бальзам для губ або гігієнічну помаду. Регулярність застосування масок для губ - не менше двох разів на тиждень. У жарку пору року і взимку їх можна використовувати кожен день перед виходом на вулицю.

  • Для зволоження шкіри і її пом'якшення використовують маску з сиру, розведеного жирними вершками.
  • Щоб забезпечити губам красу і здоров'я, рекомендується регулярно виконувати маски для губ з меду. Наприклад, мед можна змішати зі сметаною.
  • Зволожуюча маска для губ: для цього відмінно підходять молочно - кислі продукти. Це - кефір і йогурт. У них навіть можна не додавати додаткових компонентів, а просто кілька разів у міру висихання нанести на губи, після чого змити звичайною водою.
  • Для здоров'я і краси губ корисні вітамінні маски. Для цих цілей відмінно підійдуть масляні вітаміни А і Е. Їх невелика кількість змішують з будь-якими компонентами масок для губ - рослинним маслом, медом, овочевим або фруктовим пюре, сиром.
  • Крім масок з медом для губ використовують живильний бальзам, основою при виготовленні якого є бджолиний віск. Його можна придбати в спеціалізованому магазині або на ринку. Бджолиний віск необхідно розтопити на «водяній бані» і додати в нього меду, косметичного вазеліну і відвару з трав, що володіють ранозагоювальну дію - ромашки, череди або меліси. Як доповнення використовують масло какао, яке також необхідно попередньо розтопити, так як воно має тверду консистенцію. Масло какао можна замінити оливковою або касторовою. Цей бальзам рекомендується використовувати щодня перед виходом на вулицю або на ніч. Зберігати його слід в холодильнику.
Комментарии (0)
Додати коментар
Сохнут губи, що робити? Причини, лікування і профілактика
При появі сухості і тріщин на губах багато хто поспішає відразу ж списати все на пекуче сонце або, навпаки, страшний мороз або сильний вітер.
Сохне шкіра на руках, чому і що робити
Сухість шкіри рук є досить поширеним явищем. Незважаючи на велику кількість засобів для догляду за руками, це - справжня проблема для деяких жінок. Що ж робити, якщо не
Обвітрилися губи що робити
Обвітрилися губи що робити
Обвітрилися губи що робити
28.01.18 Догляд за обличчям
З проблемою обвітрених губ стикаються багато жінок. Виникає вона з різних причин.
Догляд за губами взимку
Догляд за губами взимку
Догляд за губами взимку
31.01.18 Догляд за обличчям
У холодну пору року найбільш не захищеної частиною особи є губи. Тонка і ніжна шкіра на них найчастіше піддається впливу несприятливих природних факторів.
Ципко на руках, лікування в домашніх умовах
Незважаючи на те, що сьогодні жінка має в своєму розпорядженні величезний арсенал засобів по догляду за руками, все ще має місце бути таке явище як Ципко.