Сохне шкіра на руках, чому і що робити
08.02.2018 0

Сохне шкіра на руках, чому і що робити

Догляд за руками
В закладки


сохне шкіра на рукахСухість шкіри рук є досить поширеним явищем.

Незважаючи на велику кількість засобів для догляду за руками, це - справжня проблема для деяких жінок. Що ж робити, якщо не дивлячись ні на що шкіра на руках сохне і як від цього позбутися?

Перш ніж відповісти на це питання, в першу чергу варто розібратися з якої причини це відбувається і в залежності від фактора, що викликає сухість шкіри, вживати заходів.

Не варто вважати, що сухість шкіри - явище нешкідливе. Якщо не звертати на неї ніякої уваги, то через деякий час можлива поява тріщин на долонях і між пальцями.

В особливо запущених випадках можлива наявність кровоточивих хворобливих ран, які, крім непривабливого вигляду, доставляють дискомфорт і неприємні відчуття. Найчастіше такі рани дуже погано гояться.

Чому сохне шкіра на руках

Відомо, що руки потребують постійного догляду. Особливо негативно впливають на шкіру погодні умови.

Ні в якому разі не можна взимку виходити з дому без теплих рукавиць або рукавичок, які є відмінним захистом від морозу і холодного вітру.

Довге перебування на вулиці в холодну погоду призведе до втрати вологи в шкірі. Вона почне лущитися, що може привести до пересихання і навіть появи ципок.

Влітку шкіра рук також потребує ретельного догляду. Спекотна погода і ультрафіолетові промені в цьому випадку не найкращі друзі.

При виході на вулицю шкіру необхідно змащувати кремом, що володіє захистом від сонячних променів, щоб не допустити пересушування і опіку.

Важливим фактором, що впливає на втрату шкірою вологи, є засоби побутової хімії. І хоча багато хто з них сьогодні містять зволожуючі креми, краще всього мити посуд і робити вологе прибирання в будинку в гумових рукавичках.

Нерідко до сухості рук призводить професійна діяльність. У цьому випадку обов'язково використовувати захисні засоби, а вдома після роботи регулярно робити зволожуючі ванночки, теплі компреси і маски для рук. Щоб шкіра постійно оновлювалася, використовують пілінг.

Крім зовнішніх причин, на сухість шкіри рук впливають і внутрішні чинники.

Якщо в організмі існує нестача вітамінів, це відразу ж відбивається на зовнішності, в тому числі і на руках. У цьому випадку варто звернути увагу на свій раціон харчування, додавши в нього продукти, збагачені вітамінами А, Е і Д. Це - печінку, кисломолочні продукти, горіхи, фрукти і овочі.

{ad1}

У перехідні періоди - восени і навесні, рекомендується вживати вітамінні комплекси.

Якщо в організмі не вистачає вологи, то необхідно збільшити кількість споживаної води. Добова норма повинна бути не менше півтора літрів в день.

Сухість шкіри рук може бути наслідком алергічної реакції або індивідуальної непереносимості будь - якого лікарського препарату.

І, нарешті, останнє. Старіючи, шкіра втрачає вологу, тому потребує додаткового зволоження і живлення. Для старіючої шкіри розроблені спеціальні серії косметичних засобів. В якості додаткового догляду слід регулярно робити маски. Їх можна приготувати самій з доступних продуктів або недорогих засобів, які можна придбати в найближчій аптеці. Щоденний догляд за шкірою рук надовго продовжить їх молодість і позбавить від сухості.

Сохне шкіра на руках, що робити?

Якщо на руках сохне шкіра і це не пов'язано з внутрішніми причинами - захворюваннями, гормональними проблемами, авітамінозом, слід приділити особливу увагу догляду за нею.

Кілька разів в день руки необхідно змащувати зволожуючим кремом. Як доповнення використовують ванночки і маски.

  • Відмінно допомагають проти сухості шкіри рук теплі ванночки з морською сіллю. Якщо їх робити регулярно, шкіра на руках стане пружною і еластичною. Після процедури руки необхідно змастити живильним кремом.
  • З професійних засобів рекомендується використовувати парафінову ванночку для рук. Таку процедуру легко виконати і вдома, придбавши ванночку для розтоплення воску, і сам віск. Перед його нанесенням шкіру необхідно змастити жирним кремом, щоб не отримати опік. Рідкий розтоплений віск наноситься спеціальним шпателем в кілька шарів. Потім на руки одягають спеціальні целофанові рукавички і теплі рукавиці, або просто загортають їх махровим рушником. Час проведення процедури становить близько півгодини. Потім віск знімають, а шкіру змащують маслом або живильним кремом. Уже після першого разу можна помітити, якими еластичними і м'якими стали руки.
  • Корисно також робити теплі масляні ванночки. Для них можна використовувати будь-яку рослинну олію - оливкова, мигдальне, лляне.
  • Позитивного результату дозволяє добитися використання гліцерину. Це засіб коштує недорого, а користь від нього величезна. В пляшечку з гліцерином слід додати доверху дев'ятивідсотковий оцет або нашатирний спирт. Даний склад зберігають у холодильнику. Їм змазують чисті сухі руки на ніч. Для посилення ефекту на руки одягають рукавички з бавовни. Вранці шкіра рук радує своєю еластичністю і м'якістю.
  • Якщо сохне шкіра на руках, то прекрасно допомагають і народні рецепти. Відомо, що пом'якшувальною дією володіє картопля. Одну велику картоплину потрібно зварити «в мундирі», потовкти і додати таку кількість молока, щоб вийшло негусте пюре. Маску наносять на руки і чекають її повного висихання, після чого змивають водою, а шкіру змащують жирним живильним кремом.
  • Як пом'якшувальною і зволожуючою ванночки використовують теплий відвар з вівсяних пластівців.

Таким чином, позбутися від сухої шкіри рук не так вже й складно, якщо регулярно доглядати за нею і щодня виконувати зволожуючі процедури. Вже через деякий час руки придбають прекрасний зовнішній вигляд і засяють здоров'ям.

Комментарии (0)
Додати коментар
Червоні долоні - причини і лікування у дитини і дорослого
Вже ні для кого не секрет, що за станом шкірних покривів досвідчений лікар може визначити наявність у людини тієї чи іншої хвороби. А про що говорить почервоніння
Тріщини на пальцях рук, як позбутися в домашніх умовах
Руки жінки завжди на виду, тому вони повинні виглядати доглянутими і охайними. Однак для цього варто чимало потрудитися, адже саме руки стикаються з шкідливими миючими
Догляд за руками взимку
Догляд за руками взимку
Догляд за руками взимку
13.01.18 Догляд за руками
Зима - це найдивовижніше і незвичайний час року. Тріскучі морози, замети, вечірні посиденьки з гарячим чаєм біля грубки і очікування чогось чарівного. Що може бути
Ципко на руках, лікування в домашніх умовах
Незважаючи на те, що сьогодні жінка має в своєму розпорядженні величезний арсенал засобів по догляду за руками, все ще має місце бути таке явище як Ципко.
Чому з'являються розтяжки
Чому з'являються розтяжки
Чому з'являються розтяжки
23.12.17 Догляд за тілом
Розтяжки виглядають, як біло - рожеві рубці на шкірі. Найбільш уразливими для розтяжок місцями є живіт, груди, стегна і сідниці, іноді подібні нерівності виникають на