Переваги забарвлюючи chi
Бажання змінитися, щоб стати ще красивіше, часто ставить перед жінками складний вибір. Здорові або красиве волосся? Цим питанням задаються багато представниць прекрасної статі. Також іноді настає період в житті, коли хочеться якихось приємних змін. У цьому випадку фарбування шевелюри підійде як не можна до речі.
Фарби для волосся поділяють на три типи:
- відтінкові;
- стійкі;
- полустойкие.
Зі стійкими добре знайомі багато жінок. Це – класична фарба, що містить в собі аміак і перекис водню, яка дає хоча і швидкий, але найчастіше непередбачуваний результат. Для цієї фарби характерний задушливий хімічний запах, алергічні реакції і неможливість повернути натуральний колір волосся до тих пір, поки їх пофарбована частина не буде відстрижена. Такі фарби мають поганий вплив на структуру волосся: аміак вздыбливает кутикулу, потім під них проникає барвник, що змінює колір завдяки перекису водню.
Після цього кутикула ледве-ледве пригладжується з допомогою спеціального бальзаму – цілісність волосся безповоротно змінена. Через нетривалий час колір тьмяніє.
Як вихід – фарбування chi
Фарбування chi було винайдено Фаруком Шамі, американським перукарем, і за короткий час стало дуже популярним. До складу фарби chi входить спеціальний оброблений керамічний сплав, який з'єднаний з природного лугом. Вона, піддаючись впливу температури людського тіла, злегка піднімає кутикулу, тим самим дає можливість зволожуючого красящему крему, виготовленому на основі шовку, проникнути в нього.
Структура шовку близька за своїм складом з людським волоссям. Їх заряди молекул з'єднуються один з одним, лусочки закриваються. З цієї причини структура волосся під час фарбування не тільки не псується, а, навпаки, поліпшується – частинки шовку займають порожнє місце у кутикулі.
Технології шовкового фарбування вимагають високого професійного виконання. З їх допомогою можна здійснювати щадне освітлення волосся до десяти тонів, але ця процедура дуже складна. Спершу шевелюра вирівнюється за допомогою кератиновой емульсії, потім на неї наноситься спеціальний освітлюючий склад. Після закінчення строку дії він змивається речовинами, нейтралізуючими луг. Наприкінці результат закріплюється спеціальним препаратом, що складається з рідкого шовку.