Фруктові маски для обличчя в домашніх умовах
Фрукти смачні і корисні, тому улюблені багатьма.
І жінки, що піклуються про свою красу, не тільки вживають їх в їжу, але і застосовують в якості натуральних поживних засобів для догляду за шкірою обличчя.
Адже фруктові домашні маски повністю натуральні, чого не можна сказати навіть про самих дорогих фірмових кремах і професійних засобах по догляду за шкірою.
Тому сьогодні Комора Краси розповідає про те, якими властивостями володіють фруктові маски для обличчя, і як їх можна приготувати в домашніх умовах.
Маски для обличчя з фруктів: косметичні властивості
Для шкіри однаково корисні як екзотичні, іноді важкодоступні фрукти, такі як манго або авокадо, так і звичні всім яблука, банани та груші.
Фрукти наповнюють шкіру що містяться в них вітамінами і мікроелементами, інтенсивно живлять, зволожують шкіру, сприяють позбавленню від дрібних шкірних недоліків і в деяких випадках запобігання зморшок.
І про те який вплив чинять на шкіру ті чи інші фруктові маски повідають наші рецепти.
Народні рецепти фруктових масок
-
яблучні маски
Яблучні маски, завдяки багатому хімічному складу яблук, збагачують шкіру вітамінами, зволожують, очищають її, більш того - вони підходять усім типам шкіри. Так, маска, що поєднує натерті яблука і морква, ефективно зволожують шкіру. Нормалізує стан жирної шкіри яблучно-яєчна маска.
Для її приготування пів-яблука очищають від шкірки і насіння, натирають і змішують з білком яйця, який перед цим збивають. Маскою обробляють шкіру на 15 хвилин, після чого змивають.
Зробити веснянки менш яскравими, «замаскувати» їх допомагає маска, приготовлена за таким рецептом: половину очищеного яблука натирають, змішують з 2 столовими ложками рослинного масла, медом, яблучним оцтом і аскорбінової кислотою (кожен інгредієнт - по чайній ложці). Правила нанесення аналогічні першому рецептом.
-
бананові маски
Банан славиться здатністю зменшувати жирний блиск шкіри, і в той же час зволожувати суху шкіру, а також розгладжувати невеликі зморшки. Мають бананові маски і легким відбілюючим впливом. Так, зволожує шкіру бананово-молочна маска, для приготування якої півбанана натирають і змішують з 2 ложками молока (при дуже сухій шкірі можна взяти вершки). Приготовану суміш наносять на обличчя, через 15 хвилин маску знімають тампоном, просоченим молоком.
{ad1}Омолоджуючий ефект надає наступну домашнє засіб: натертий плід банана (столову ложку) з'єднують з такою ж кількістю меду і 2 ложками йогурту, потім додають вівсяну муку, щоб вийшла маска густої консистенції. Тримають маску також 15 хвилин.
-
гранатові маски
Не менш корисний для шкіри і яскравий гранат. Його сік застосовують для зменшення жирності шкіри, звуження пор, як протівоугревие і відбілюючий засіб. Скраб з гранатових кісточок добре очищає шкіру від відмерлих частинок і чорних крапок, а також відбілює її.
Рецепт його наступний: висушені кісточки трохи подрібнюють в кавомолці, змішують їх з такою ж кількістю соку граната і лимона і зеленим чаєм (чаю трохи більше). Такий скраб витримують 10 хвилин і змивають теплою водою.
Жирність шкіри зменшується, якщо регулярно застосовувати наступну маску: шкірку граната подрібнюють на тертці, змішують зі столовою ложкою гранатового соку і збитим білком. Правила нанесення маски стандартні: її витримують чверть години і змивають.
-
апельсинові маски
Соковитий апельсин тонізує шкіру, освіжає, живить і пом'якшує її. Цей фрукт корисний для всіх типів шкіри. Помітний освіжаючий ефект надає така маска: плід апельсина очищають, нарізають на шматочки і перетворюють в кашку, яку наносять на обличчя і шию. Змивають хвилин через 15.
Живить шкіру апельсиново-бананова маска з додаванням меду: півбанана розминають, змішують з 3 ложками соку апельсина і 0,5 ложки меду. Спосіб нанесення і зняття маски - стандартні.
-
Маски для обличчя з хурми
Багата фосфором, залізом, кальцієм хурма живить шкіру всіх типів. Підходить цей фрукт і для чутливої шкіри: м'якоть хурми (2 ложки) з'єднують з сиром і сметаною (по 1 ложці), змішують і наносять на шкіру обличчя (шар повинен бути достатньо товстим), через 15 хвилин маску змивають кип'яченою водою.
Змішана маска з хурми, яблука, ківі і груші комплексно живить і вітамінізує шкіру. Для сухої, зрілої шкіри можна додати в таку маску трохи сметани. Після 15-хвилинної процедури маску знімають з обличчя серветкою і вмиваються.
-
лимонна маска
Лимонні маски - ще один спосіб зволожити і тонізувати шкіру. Лимон насичує шкірний покрив вітамінами, освітлює веснянки, а також звужує пори і бореться з прищами. Суху шкіру можна зволожити за допомогою такого засобу: в рівній кількості змішують лимонний сік, мед і вівсяну кашу (каші можна взяти трохи більше). Шкіру обробляють маскою на 10 хвилин, потім очищають за допомогою ватного диска.