Епіляція воском в домашніх умовах
Епіляція воском в домашніх умовах - процедура видалення зайвих волосків на тілі, вона ж - ваксинг, треба зауважити, не з приємних, хоча і має давню історію.
Розповідають, що ще за часів княгині Ольги вдавалися до методу видалення непотрібних волосків за допомогою воску та гарячої смоли. І з того часу суттєво механізм не змінився.
Звичайно, салони краси навперебій пропонують послугу епіляції воском будь частин тіла. Хоча ми розуміємо, що процедура це явно не з дешевих.
Але що ж поробиш, всі розуміють, що краса вимагає жертв. І не тільки матеріальних. На що тільки не погоджуємося ми, жінки, щоб завжди виглядати на всі 100%.
І тому сьогодні Комора Краси розповість вам як правильно провести ваксинг в домашніх умовах, чого від неї очікувати і до чого готуватися.
переваги процедури
Епіляція воском дозволяє ефективно видалити небажані волоски практично з будь-якої частини тіла (в області брів, над губою, в пахвових западинах, на руках і на ногах).
І безперечно, епіляція воском - процедура ефективна. Крім того, забезпечує тривалий результат. Ріст волосся, віддалених за допомогою воску, відновлюється не раніше ніж через 2-3 тижнів. А за деякими відомостями, ще й сповільнюється при постійному проведенні ваксинга.
«За» воскову епіляцію виступає доступність цієї процедури і швидкість її застосування в домашніх умовах.
На тіло накладають куплені смужки воску, які через деякий час буквально зривають з шкіри разом з непотрібними волосками (вони залишаються у воску).
Разом з волоссям, віск видаляє відмерлі клітини шкіри, що проводить до її оновленню, ніжності і гладкості.
{ad1}Недоліки та ризики при проведенні воскової епіляції
Головним недоліком процедури є її хворобливість. Особливо це стосується людей, які мають чутливу шкіру. Незалежно від того, вирішите ви проводити ваксинг в салоні або вдома, уникнути болючих відчуттів вам не вдасться.
Знизити больовий поріг чутливості помаже одна-дві болезаспокійливих таблетки, випитих перед початком процедури (це в першу чергу стосується тих, хто вперше вирішив випробувати на собі всі принади епіляції воском).
Існують і ризики «побічних ефектів» в цій процедурі. Під час епіляції воском в домашніх умовах видаляються не тільки непотрібні волоски, але і так звані «Пушкова», що через деякий час може зробити їх твердими і жорсткими.
Крім того, часом після видалення волосся проти його зростання, в подальшому він починає вростати під шкіру, провокуючи свербіж і запалення. Ну і, зрозуміло, як і будь-яка процедура, ваксинг має свої протипоказання.
- У загальній кількості протипоказань - варикозне розширення вен, шкірні освіти - бородавки і родимки, цукровий діабет.
- Ну і зрозуміло, що індивідуальна непереносимість компонентів в складі воскової маси також є протипоказанням до даної процедури.
Як проводити процедуру самостійно
- Восковий складу необхідно перевірити на індивідуальну переносимість, для цього попередньо наносять незначна його кількість на зап'ясті.
- Область шкіри для епіляції попередньо дезінфікують. Для цього підійде очищающий лосьйон, що містить в своєму складі спирт. Після цього шкіру рекомендують присипати дитячою присипкою.
- Воскові смужки наносять виключно у напрямку росту волосся. Знімають, а вірніше сказати зривають воскові смужки різким рухом проти росту волосся. Решта поодинокі волоски можна видаляти пінцетом.
- Залишки воску з шкіри ліквідують за допомогою косметичної серветкою. Шкіру ще раз дезінфікують.
- На завершення на область епіляції слід нанести заспокійливу масло або охолоджуючий гель.
Суть всієї процедури епіляції зводиться до того, що на шкіру наноситься розігрітий віск, який щільно прилягає до поверхні. Разом з тим, розплавлений віск обволікає волосся, ніж висмикує його з коренем при різкому зняття воскової смужки.
В результаті ви отримуєте очищену від непотрібних волосків, гладку шкіру. До речі, цей спосіб чимось схожий на шугаринг.