Епіляція гарячим воском в домашніх умовах
З давніх-давен жінки стежили за своїм тілом, позбавляючись від небажаної рослинності. Для цього використовувалися різні засоби.
Сьогодні ця процедура також актуальна. Проводиться вона всілякими, сучасними способами. Це і гоління верстатом, фотоепіляція, лазерна епіляція, шугарінг.
Гідне місце серед них займає епіляція гарячим воском, який проводиться на основі натуральної смоли.
Щоб пом'якшити дію гарячого воску на шкіру, до складу додаються рослинні масла. Необхідною компонентом є і діоксид титану. З його допомогою структура воску стає кремообразной і м'якою.
Після проведення процедури шкіра набуває гладкість і практично ніколи не буває подразнень.
Сьогодні для того, щоб процедура була більш приємною, в гарячий віск додають фруктові наповнювачі та ефірні масла. Випускається гарячий віск у різних формах. Це можуть бути диски, гранули, брикети або бруски.
Особливості застосування гарячого воску
Будучи натуральним матеріалом, гарячий віск для депіляції відноситься до засобів біодепіляція і застосовується для видалення волосся на чутливих ділянках шкіри. До них відноситься зона бікіні і пахвові западини.
Гарячий віск застосовується також і для видалення волосся на обличчі. Він спеціально розроблений таким чином, щоб ефективно обробляти ті зони на тілі, де шкіра ніжна, а волоски ростуть безладно в різних напрямках.
Гаряче засіб наноситься на тіло за допомогою шпателя. Для видалення волосся таким методом не застосовуються смужки.
Принцип депіляції полягає в наступному: віск нагрівається до 60 градусів і наноситься на шкіру. Така температура дозволяє «розпарити» шкіру, відкривши пори. Завдяки цьому, волоски видаляються практично без болю і досить легко.
Для проведення процедури необхідно підготувати ємність для розтоплення воску і шпатель. Наносити віск можна і рукою. Консистенція воску повинна нагадувати рідкий мед.
{ad1}Як правильно проводити процедуру
Перш ніж почати депіляцію, ділянку шкіри обробляють спеціальним лосьйоном, щоб процедура була найменш болючою. Шкіра повинна бути абсолютно сухою і максимально знежиреної. Деякі припудривают її до проведення процедури тальком. Це - попередній етап.
Для розтоплення воску можна використовувати звичайну каструльку. Але краще за все не економити і придбати для цього спеціальне обладнання - воскоплав. Він дозволить нагріти матеріал до певної температури і зберігати її протягом всієї процедури. Користуватися таким обладнанням досить просто, дотримуючись інструкції.
Після того, як віск розігрівся, його дістають невеликими порціями і наносять на невеликі ділянки у напрямку росту волосся. Після остаточного його застигання і перетворення в «корж», віск видаляється проти напрямку росту волосся.
Така депіляція мало травмує шкіру і за рахунок підвищення температури тіла, практично безболісна.
Прибрати віск можна за допомогою ватного тампона з маслом, яке надає протизапальний і пом'якшувальний ефект.
До наступної процедури шкіру рекомендується змащувати лосьйоном, що перешкоджає росту волосся. Для цих цілей можна використовувати спеціальну сироватку і нанести її потрібно відразу ж після обробки шкіри олією. Це саме той момент, коли пори шкіри найбільш відкриті. Нанесення такого засобу також має запобігти вростання волосся.
Переваги та протипоказання гарячого воску
Для досягнення позитивного результату, при проведенні епіляції гарячим воском необхідно дотримуватися певних рекомендацій та дотримуватися правил.
Наприклад, волоски не повинні бути менше 5 мм. Причому вони повинні бути неодмінно чистими, так як короткий і брудний волосинка не «зчепиться» з воском.
Існують і ще деякі протипоказання.
- Депіляцію гарячим воском не можна проводити після солярію, відвідування лазні або пілінгу. Після її виконання не рекомендується хоча б протягом доби засмагати на сонці.
- Ні в якому разі не можна застосовувати воскову депіляцію, якщо на шкірі є відкриті ранки, подряпини або новоутворення, такі як папіломи або бородавки.
- Не рекомендується її використовувати і при варикозному розширенні вен і цукровому діабеті.
Так як ця процедура досить доступна і малобюджетна, то її можна виконувати не тільки в спеціалізованому салоні, але і в домашніх умовах.
Її можна робити один раз в 2 - 3 тижні.
При регулярному проведенні епіляції, волоски на тілі стають набагато тонше і світліше, і протягом тривалого часу їх кількість постійно зменшується.