Догляд за шкірою після 30
Втома шкіри і перші ознаки її старіння позначається після 30 ... Вам уже не вистачає повноцінного 8-годинного сну. Сліди вчорашньої втоми залишаються в куточках очей, губ, з'являються зморшки, млявість шкіри, набряки. Але ж так хочеться якомога довше зберегти молодість шкіри і сяйво очей!
Зрозуміло, базова програма догляду за шкірою не змінюється в цей період. Вона (шкіра), як і раніше, потребує очищення, тонізації, зволоження. Але основний акцент в догляді за шкірою після 30 слід зробити на харчуванні, оборону і відновлення еластичності і тонусу шкірного покриву.
А ось як цього досягти розповість вам Комора Краси. Допомогти в догляді за шкірою можуть деякі правила, дотримання яких вже через 3-4 тижні дасть очевидний результат.
Догляд за шкірою після 30: основні правила
- Правило 1. Повноцінний сон
Звичайно ж, часом його недостатньо. Але без нього - ще гірше. Червоні очі, набряклі повіки, темні кола під очима і «пом'ята» шкіра аж ніяк не додадуть вам привабливості. А ось скоротивши вживання рідини на ніч, ви тим самим усунете одну з причин появи набряків на ранок. Зайва рідина, в іншому випадку, не встигаючи піти з організму, накопичується і в прямому сенсі псує ваш зовнішній вигляд.
- Правило 2. Спеціальний догляд за шкірою навколо очей
Зрозуміло, що звичайний крем для обличчя не підійде для догляду за ніжною і чутливою шкірою в області навколо очей. Шкіра цієї зони не містить сальних залоз, і найбільш вразлива під впливом агресивних зовнішніх факторів. Саме в області навколо очей і з'являються перші зморшки.
Вибираючи засоби для догляду за шкірою навколо очей, обов'язково звертайте увагу на те, щоб обраний косметичний препарат пройшов офтальмологічний контроль.
- Правило 3. Акцент на виборі косметичних засобах
Відновлення еластичності, захист і харчування - ось те, на що необхідно зробити особливий наголос в догляді за шкірою після 30.
Вибираючи зволожуючі креми, віддавайте перевагу засобам, що містить колаген. Або ж компонентам в складі крему, які здатні стимулювати вироблення природного колагену. Такі препарати скорочують число дрібних зморшок і перешкоджають появі нових.
Для додатковий захисту шкіри вибирайте крем, що містить SPF-фільтр; або спеціальні креми, призначені для захисту від негоди.
Раз-два в тиждень шкіра потребує додаткового живлення. Тут мова йде про спеціальні маски для обличчя, насиченими вітамінами А, В і Е, фруктовими кислотами та іншими необхідними шкірі компонентами.
{ad1}Маски, як правило, володіють комплексним впливом, і одночасно є відновлюють, омолоджують і поживними для шкіри. Це можуть бути як покупні косметичні засоби, так і маски, приготовані в домашніх умовах (фруктові, масляні, глиняні).
Крім того, потрібно побалувати шкіру і антиоксидантної захистом. Для цих цілей добре підійде тонік на основі зеленого чаю з додаванням кількох крапель ефірного масла розмарину.
- Правило 4. Самостійний масаж обличчя
Якщо на відвідування косметичних салонів не вистачає часу або коштів, в домашніх умовах не зайвою процедурою для збереження молодості шкіри є виконання масажу. За допомогою легкого зволожуючого крему, який наносять строго по масажних лініях, рекомендують робити масаж обличчя протягом 7-10 хвилин 1 раз в 10-14 днів.
Рецепти домашньої косметології для догляду за шкірою після 30
Як ми вже розібралися, шкіра обличчя після 30 особливо потребує додаткового живлення, відновлення і омолодження клітин. Природа не залишилася байдужою і подарувала не один спосіб допомоги для збереження молодості і краси.
Мед, глина, чорний і зелений чай, дріжджі, рослинні масла, фрукти - все це з успіхом може застосовуватися в домашніх масках для боротьби з першими зморшками, передчасному їх появі, для підняття тонусу і еластичності шкіри. Давайте на конкретних прикладах розглянемо, які ж маски можна приготує з цих продуктів, враховуючи потреби шкіри.
- Рецепт № 1. Яблучний оцет
Яблучний оцет давно відомий як омолоджуючий і підтягує засіб шкіру. Як тільки його не застосовували: і ванну додавали для підняття тонусу шкіри, і волосся ополіскували водою з додаванням оцту для зміцнення волосся і боротьби з лупою, і компреси для обличчя робили.
Для того, щоб приготувати омолоджуючий компрес з яблучного оцту для шкіри його в 10-тикратному розмірі потрібно розбавити очищеною водою. У розчині оцту змочують марлеву серветку і прикладають на очищене обличчя на 5-7 хвилин.
Рецепт № 2. Мед
Не одне десятиліття утримує мед лідируючі позиції в якості компонента домашніх масок. Він і живить, і знезаражує, і з млявістю шкіри бореться.
При жирній / комбінованої шкіри можна додати 1 чайну ложку свіжого лимонного соку на 2 столових ложки натурального меду.
При сухій шкірі можна скористатися мигдальним маслом, змішавши його з медом у співвідношенні 1: 3. Не забувайте про заходи обережності, використовую медові маски. Мед - алерген!
- Рецепт № 3 Глина
Маски з глиною почали застосовувати ще в той час, коли поняття «домашній косметології» ще в принципі не існувало. А лікувальні і омолоджуючі властивості глини вже були встановлені.
Сьогодні глину розводити можна не тільки у воді, але і, посиливши вплив маски, розвести її в меду. Або додати в глиняну маску кілька столових ложок подрібненого листя морської капусти. Наносять таку маску на 15-20 хвилин.
- Рецепт № 4 Фрукти
Які тільки фрукти не використовують в домашній косметології! Це і м'якоть бананів, і абрикосів, і черешні (для нормальної шкіри). Для жирної / комбінованої шкіри підійде м'якоть вишні, червоної смородини, полуниці, чорниці. Для приготування маски м'якоть фруктів розминають і рівним шаром викладають на марлеву серветку, яку прикладають до обличчя на 10-15 хвилин.
- Рецепт № 5. Чайна заварка
Тонік, на основі заварки чорного або зеленого чаю, допоможе уберегти вологу в шкірі протягом дня. Крім того, зелений чай є антиоксидантом, а чорний - зміцнює стінки судин і має легкий знезаражувальним впливом на шкіру. Тонік на основі чаї, на відміну від маски, можна застосовувати щодня, а то й кілька разів на день (вранці і ввечері). А головне - його приготування вже точно не викличе у вас ніяких зусиль.
Будьте красивими, і нехай ваша шкіра залишається молодою!