Дігтярне мило для особи, домашні маски і нюанси використання
Дігтярне мило - це не що інше, як суміш звичайного господарського мило з дьогтем. А дьоготь - це смола берези, що отримується шляхом печіння кори дерева.
Ще з найдавніших часів дьоготь отримав заслужену повагу в різних галузях медицини і косметології.
Пропорції дігтярне мила - 90% звичайного господарського і 10% дьогтю. Саме такої кількості дьогтю вистачає, щоб наситити шматочок мила цим, безсумнівно, дуже корисним засобом.
І, не дивлячись на свій дуже непривабливий запах, мило з незапам'ятних часів і до цього дня активно використовується для боротьби з шкірними проблемами.
Якими властивостями володіє шматочок дігтярне мила?
- Дігтярне мило - це відмінний антисептик, причому абсолютно натуральний. Він здатний впоратися практично з усіма проблемами на шкірі, будь то прищі, фурункули, або навіть екземи та грибки на шкірі.
- Завдяки своїм відмінним показниками в процесі відновлення шкіри, це засіб використовується для загоєння ран і саден різного походження. Мило допоможе при гнійних ранах, при опіках, обмороженнях і саднах.
- Так як дігтярне мило відлущує верхній шар відмерлих ороговілих клітин, його можна застосовувати в лікуванні шрамів після прищів.
- Також воно сприяє омолодженню шкіри обличчя, адже воно здатне стимулювати кровообіг. За допомогою мила багато домагаються відмінного ліфтинг-ефекту.
- І це не всі плюси дігтярне мила: воно має ще й відбілюючим властивістю і звужує розширені пори.
- Такі захворювання як псоріаз, лишай, екзема і короста, крім основної терапії, успішно лікуються і за допомогою цього засобу. Навіть підшкірний кліщ на обличчі демодекс і той безсилий перед його протипаразитарними властивостями.
Чому дігтярне мило для обличчя залишилося забутим?
На сьогоднішній день вибір косметичних засобів просто величезний. І звичайний брусок дігтярного мило залишився забутим. Але його ефективність і натуральність при цьому нікуди не поділася.
Так, приємно пахнуть гелі для вмивання ніжної консистенції, дбайливі пілінги і маски просто неможливо не купити. Але наскільки натуральний, а головне - безпечний їх склад? На жаль, на око це ніяк не визначити.
Лише в останні роки, «наситившись» застосуванням хімії, стали віддавати перевагу натуральній косметиці. А дігтярне мило - це до того ж і копійчаний варіант, безумовно, натуральної доглядає косметики.
{ad1}Дігтярне мило, протипоказання та застереження в застосуванні
Незважаючи на достоїнства дігтярне мила, є у нього і абсолютні протипоказання.
Першим, звичайно ж, є непереносимість компонентів. Якщо у вас є схильність до алергічних реакцій - будьте обережні, так як алергія на це мило може розвинутися раптово.
А також, мило не можна використовувати власникам сухої шкіри, так як воно має сильну підсушують ефектом.
Навіть при комбінованому типі шкіри з милом слід бути якомога обережнішими.
Тим, у кого шкіра нормальна або жирна, при боротьбі з прищами потрібно спостерігати за реакцією шкіри. Якщо стан шкіри не страждає, то можна милом можна вмиватися і пару раз в день.
Постарайтеся не допускати попадання мильного кошти на слизові.
Запах мила дуже сильний і стійкий, тому тримайте цей засіб в герметичній упаковці. Але це не є перешкодою до його використання, адже завжди можна щось придумати, наприклад, використовувати аромамасла або затиск для носа.
Так як це мило лужне, його не можна використовувати разом з кислотними продуктами, наприклад, з цитрусовими.
Як ви вже зрозуміли, це засіб досить серйозне, тому використовувати його слід з обов'язковими подальшими процедурами.
- Незалежно від типу шкіри після вмивання Дегтярний мило шкіру потрібно обробити безспиртовій лосьйоном для обличчя або тоніком. Так відновитися природна шкірна середу.
- І після процедури обов'язково потрібно зволожити шкіру кремом. Так шкіра буде захищена від негативного впливу лугу, що не буде висушувати і стоншується. Адже недостатньо дбайливими процедурами стан проблемної шкіри можна і погіршити.
Дігтярне мило для особи, застосування
Дігтярне мило від прищів
При проблемній шкірі дуже корисна так звана маска з піни дігтярне мила. Її можна використовувати як на все обличчя. Так і на окремі висипання. Все залежить від індивідуальної реакції шкіри.
Також можна нанести і розм'якшені маленькі шматочки мила на прищики. Подібні маски можна залишати на обличчі не більше 10-15 хв. Після, все змивається теплою водою.
Мильна скраб для обличчя
Якщо потрібно поскрабіровать особа, то на піну можна присипати трохи крупної солі, а якщо мета - позбутися від чорних крапок, то сіль замінюється звичайної харчовою содою. Так час «носіння» маски збільшується до півгодини.
Мильна піна для підтягування шкіри обличчя
А якщо шматочок мила натерти на тертці, розбавити водою і збити піну, вийде відмінний засіб для підтягувала маски для обличчя та шиї. Тоді пінку потрібно нанести на проблемні ділянки в два шари. Другий шар наноситься тільки після висихання першого. Далі все змивається водою. Так можна «підтягнути» і шкіру в області декольте.
Глиняна маска з дьогтем для проблемної шкіри
Іноді для приготування масок використовують і дьоготь в чистому вигляді. Так, можна збагатити маску декількома краплями дьогтю, для отримання прекрасного результату.
Наприклад: при проблемній шкірі можна змішати столову ложку глини, кілька крапель дьогтю з відваром календули.
Дьоготь з молоком або мигдальним маслом
Також можна використовувати для розведення і тепле молоко або мигдальне масло. У таку досить щадну суміш, дьогтю можна крапнути і побільше.
Дігтярна маска для обличчя з овочами
Маска з овочами дуже корисна для шкіри. Так, в суміш з трохи пропареної гарбуза і сирої картоплі додає кілька крапель аптечного дьогтю. Таку маску можна носити до півгодини.
Після нанесення маски, шкіра також потребує догляду. Все залишається колишнім - тонік без спирту або лимонна вода і обов'язково зволожуючий крем.