Господарське мило від прищів на обличчі - чи допомагає, маски
У кожного будинку напевно є брусок господарського мила, але мало хто знає, як використовувати його проти прищів. Про це сьогодні детально розповість сайт ilady.kharkiv.ua.
Дешево - не означає погано
Дивно, чому настільки дешевий засіб, відоме ще з радянських часів, не тільки відмінно відпирає речі, але і здатне боротися з висипаннями на обличчі? Цікаво? Давай розберемося разом.
Згадай, як виглядає це важкий брусок? Малопрівлекательно, та й запах у нього - далеко не благоуханье троянд або долини гірського Алтаю. Вся справа в складі кошти і технології виробництва. З чого роблять господарське мило?
Відповідно до Держстандарту його виготовляють з жирів тваринного походження. На першому етапі виробництва змішують гідроксид натрію і масло. Потім мило варять кілька діб. Після чого заливають розчином хлориду натрію і через пару днів отримують кінцевий продукт.
Господарське мило випускають 3 категорій. Нас цікавить лише I - це той шматок, на якому вказана цифра не менше 70%. У такого мила вельми високий показник pH 10-12. Саме тому цей продукт має антибактеріальні властивості.
Як впливає на шкіру?
Чи допомагає господарське мило від прищів, судіть самі:
- Чудо-засіб є чудовим антисептиком. Допоможе при виникненні запальних процесів на шкірі: прищів і вугрів.
- Завдяки наявності солей натрію в складі має високий лужний показник, тобто не дає розмножуватися хвороботворним або патогенних мікроорганізмів на поверхні шкіри.
Після вмивання, сальні залози починають правильно функціонувати. Мильний розчин зупиняє ріст хвороботворних бактерій, знімає запалення, чудово очищає шкіру обличчя від забруднень.
Важливо пам'ятати, що разом з шкідливими бактеріями і жиром, змивається і корисний, захисний жировий шар. Тому, якщо у тебе комбінована шкіра, краще наносити маску вибірково на області, де робота сальних залоз посилена. Як правило, це зона чола і носа (так звана Т-зона).
Головна особливість при використанні мила в тому, що воно відмінно бореться із запаленням на ранній стадії, тобто на стадії формування висипань - коли прищі тільки починають з'являтися на обличчі.
застосовуємо правильно
Мало хто знає, як слід використовувати господарське мило проти прищів правильно. Сайт 6tu4ka.ru проведе лікнеп:
- Вмивати обличчя милом слід не частіше 1 разу на тиждень. Використовувати частіше можна лише для тіла і коли шкіра обличчя жирна і запалена досить сильно.
- Після використання чудо-мила обов'язково зволожуй шкіру. Мило її сильно сушить, тому застосування крему після процедури очищення - обов'язково.
- Якщо є прищі або вугри на тілі - додавай мильну піну в ванну. Такі релакс-процедури позбавлять тебе від прищів висипань на тілі.
- Купуй тільки мило I категорії.
Ці прості правила з використанням господарського мила, допоможуть вирішити проблему висипань на шкірі обличчя протягом місяця!
Маски в боротьбі з прищами
Особливою популярністю заслужено користуються прості у виготовленні маски на основі господарського мила для лікування прищів. Приготувати її можна з легкістю в домашніх умовах. У складі всього лише 2 інгредієнта: брусок мила і звичайна сіль.
Простий алгоритм дій:
- натри на тертці невеликий шматочок мила, щоб вийшло не більше 2 ст. ложок сировини;
- додай 5 г солі (чайна ложка);
- розведи теплою водою до однорідної суміші (як густа сметана);
- готово!
Нанеси на обличчя, старайся уникати області навколо очей, на чверть години. Змий спочатку теплою водою (для того, щоб розкрити і краще очистити пори), потім холодною. Холодна вода звужує пори, завершує процедуру.
Замість солі можна використовувати соду, вона також відома своїм протигрибковим і антибактеріальну дію. Але така маска з господарського мила від прищів досить агресивно впливає на шкіру обличчя. При невеликому запаленні застосовуй її 1 раз в тиждень. При вираженому запальному процесі не частіше 2 разів протягом тижня.
Який ефект очікувати?
Використовувати мило як косметичний засіб раз на тиждень можна всім жінкам. Досить вмиватися їм або обробляти проблемні ділянки шкіри кілька разів на тиждень. Результат побачиш зовсім скоро, а саме ти побачиш:
- чорні цятки зникли;
- пішло запалення і почервоніння на шкірі обличчя;
- вугри стали менш виражені, їх просто стане менше;
- жирний блиск зникне.
Але є жінки, які залишилися незадоволені результатами, шкіра на їхню думку:
- стала дуже суха;
- прищі повністю не пройшли.
Чому таке може статися:
- природа виникнення прищів не пов'язана з роботою сальних залоз (коли проблема запалень на шкірі обличчя виникає в результаті гормональних змін);
- занадто часте використання господарського мила як косметичний засіб (в цьому випадку шкіра сильно пересушується);
- нанесення маски на суху і мляву шкіру (господарське мило варто застосовувати при комбінованої або жирної шкіри обличчя, на запалених ділянках шкіри).
Але ти можеш легко уникнути негативних наслідків. Адже в статті все докладно викладено і описано. А правильне застосування господарського мила для лікування прищів дасть хороший, помітний результат вже зовсім скоро.