Антицелюлітні обгортання
01.02.2018 0

Антицелюлітні обгортання

Целюліт
В закладки


антицелюлітні обгортання в домашніх умовахСьогодні існує безліч способів боротьби з целюлітом: маски, скраби, масажі, ванни. Подібні процедури проводяться як в спеціалізованих салонах, так і в домашніх умовах.

Але найбільш ефективними вважаються антицелюлітні обгортання, які ви легко зможете зробити в домашніх умовах.

Суть процедури полягає в наступному: на проблемні ділянки наносяться певні кошти, які ретельно втираються в шкіру і змиваються через певну кількість часу. Обов'язковою умовою є використання плівки для обгортання проблемних ділянок тіла.

Антицелюлітний ефект досягається за рахунок того, що застосовувана суміш містить активні речовини, які, покращуючи кровообіг, виводять з шкіри токсини, роблячи її гладкою.

Якщо обгортання виконано за всіма правилами, після його застосування можливе зменшення обсягів на 1 см.

Антицелюлітні обгортання розігрівають шкіру, посилюючи приплив крові, завдяки чому і відбувається видалення зайвої рідини і жиру.

Гарного результату можна досягти, застосовуючи такі продукти, як мелену каву, мед, червоний перець, гірчицю, розтоплений віск.

Але не слід захоплюватися - проводити обгортання з такими речовинами не можна жінкам, які мають ніжну чутливу шкіру.

Які бувають антицелюлітні обгортання

Для того щоб схуднути і позбутися целюліту, застосовують гарячі і холодні обгортання.

Гарячі обгортання найбільш ефективні, але вони мають ряд протипоказань. Ось тільки деякі з них:

Їх не можна робити вагітним жінкам.

Жінкам, які мають гінекологічні захворювання і страждають від варикозного розширення вен.

Холодні обгортання практично не мають протипоказань. Вони прекрасно тонізують шкіру, сприяючи продовженню її молодості.

Домашні антицелюлітні обгортання: основні правила

Щоб домогтися гарних результатів, антицелюлітні обгортання необхідно виконувати за всіма правилами.

Для того щоб робити їх в домашніх умовах, необхідно придбати поліетиленову або харчову плівку. Для більшого ефекту слід використовувати теплу ковдру.

{ad1}

Знадобиться також і мисочка для приготування антицелюлітного складу. і паперові рушники.

Перед виконанням процедури шкіру слід ретельно очистити, скориставшись скрабом, який теж можна приготувати самостійно, наприклад, з випитий кавовій гущі. Він допоможе позбутися від відмерлих клітин шкіри, що зробить проникнення антицелюлітного складу більш ефективним.

Потім на шкіру наносять суміш, обмотуються щільно поліетиленом і ховаються теплою ковдрою. Термін дії обгортання становить 20 - 25 хвилин.

Деякі косметологи вважають, що при цьому краще розслабитися і спокійно полежати з закритими очима. Однак багато хто схиляється до того, що, виконуючи антицелюлітний обгортання в домашніх умовах потрібно активно рухатися. Для досягнення більшого ефекту можна надіти спортивний костюм і позайматися фізичними вправами.

Після закінчення процедури, суміш слід ретельно змити і нанести на шкіру крем з антицелюлітним ефектом. Іноді холодні і гарячі обгортання чергують один з одним.

Домашні антицелюлітні обгортання застосовують курсами. Зазвичай їх виконують тричі на тиждень протягом місяця. Потім роблять перерву і курс повторюють.

При цьому необхідно скорегувати раціон харчування і регулярно займатися спортом.

Антицелюлітні обгортання: рецепти

Не варто захоплюватися складними складами для виконання таких процедур. Для них можна використовувати прості продукти, які завжди знаходяться під рукою.

  • Можна використовувати мед і молоко. Причому останнє може бути сухим, - це навіть зручніше. Порошок розбавляють невеликою кількістю води і змішують з медом, який необхідно попередньо розтопити на «водяній бані».

Іноді молоко замінюють яєчним жовтком. У будь-якому випадку, можна додати в суміш масло лимона або апельсина.

  • Гарного ефекту можна досягти, використовуючи антицелюлітний обгортання з кавою, додавши в неї деяку кількість масла розмарину і апельсина.
  • В якості основи для подібних обгортань застосовують оливкова, абрикосове, мигдальне масло, додаючи в них масло лимона, апельсина або розмарину.
  • Найбільш ефективними вважаються гарячі антицелюлітні обгортання, наприклад, з меду і водоростей, які можна придбати в аптеці. Спосіб їх використання зазначений на упаковці. Зазвичай водорості заливають водою і чекають, поки вони розбухнуть. Потім додають яєчний жовток, камфорне масло і масло апельсина. Потім все ретельно перемішують і наносять на шкіру проблемних зон.
  • Великого ефекту можна домогтися, використовуючи обгортання з червоним перцем. Його найкраще використовувати в бані. Спочатку необхідно змішати в рівних кількостях червоний перець, мускатний горіх в порошку, ефірну олію кориці. Потім слід додати вершки, оливкова олія і півсклянки меду. Якщо на тілі є ранки або шкіра чутлива, таке обгортання застосовувати не можна.
Комментарии (0)
Додати коментар
Виноградне обгортання, як зробити в домашніх умовах
Гаряче або холодне бертиваніе в домашніх умовах, виконане послідовно і акуратно, мало чим відрізняється від аналогічної салонної процедури.
Сольові обгортання
Сольові обгортання
Сольові обгортання
15.01.18 Целюліт
В даний час все більшої популярністю користуються процедури обгортання. Їх роблять з маслом, медом, різними складами, все залежить від того, яких результатів ви хочете
Обгортання при варикозі
Ні для кого не секрет, що такий діагноз, як варикозне розширення вен тягне за собою купу обмежень.
Лімфодренажной обгортання, як проводити процедуру
Сьогодні велике поширення набуло лімфодренажной обгортання, яке можна проводити як в спеціалізованому салоні під наглядом фахівців, так і в домашніх умовах.
Глина для обгортання від целюліту, як робити процедуру
Кожна жінка, для досягнення ідеальних форм свого тіла, здатна на багато що. Навіть брудом може вимазатися, аби для краси. І в цьому немає нічого поганого.