Антицелюлітний масаж в домашніх умовах, види і техніка
10.01.2018 0

Антицелюлітний масаж в домашніх умовах, види і техніка

Целюліт
В закладки


антицелюлітний масаж в домашніх умовахКожна жінка в переддень пляжного сезону прагнути привести своє тіло в порядок - скинути з себе тягар зайвих кілограмів набраних за зиму, підтягнути животик і звичайно позбутися так званої «апельсинової кірки», целюліту на ногах (і не тільки).

Дорогі салонні процедури не всім по кишені, а виглядати на всі сто хочеться завжди не залежно від фінансового стану.

Позбутися від целюліту реально і в домашніх умовах, необхідно лише знати техніку і способи антицелюлітного масажу, про які ми і поговоримо.

Антицелюлітний масаж в домашніх умовах: техніка та види

Сам антицелюлітний масаж прибирає застійні явища, що виникли в тканинах через нерівномірний розподіл жирової тканини, яка в свою чергу спричинила порушення циркуляції крово- - і лімфообігу.

До основних видів даного масажу відносять:

1. Ручний антицелюлітний масаж - починають проводити з розігріву шкіри, попередньо завдавши в проблемні місця антицелюлітний засіб або масло для масажу. Поступово збільшують силу натиску, пощипують і розминають шкіру, головний критерій - масажні руху необхідно направляти знизу вгору (від колін до стегон), а на животі, повернувши за годинниковою стрілкою (кругові рухи). Тривалість даного масажу варіює від 15 до 40 хвилин, не більше;

2. Вакуумний антицелюлітний масаж - в домашніх умовах проводиться за допомогою спеціальних силіконових банок (продаються в аптеці). Нанесіть в проблемні місця масло або косметичний засіб і прикріпіть банки, потім просто водите ними від низу до верху, потім круговими рухами також від колін до стегон. Не старайтеся, 10-ти хвилин такого масажу на одній ділянці досить. На завершення сеансу трохи відпочиньте під теплою ковдрою, потім можна прийняти душ і обробити проблемні місця косметичним молочком або засобом проти целюліту;

{ad1}

3. Масаж у вигляді сухого розтирання - для цього необхідні допоміжні засоби, такі як махровий рушник, закручене в джгут, щітки з натуральною щетиною, масажні рукавиці. Під час масажу шкіра повинна бути сухою, розтирати необхідно протягом п'яти хвилин не частіше трьох разів на тиждень. Контролюйте силу натиску, не прагніть терти занадто сильно, ефективність це не посилить, лише травмує шкіру. Завершувати масаж слід після стійкого почервоніння шкіри. Після процедури підживити шкіру кремом.

Антицелюлітний масаж в домашніх умовах не тільки розгладить шкіру, позбавивши від «апельсинової кірки», а й за рахунок активації крово- - і лімфосістеми поліпшить загальний стан і підвищить імунітет. Звичайно, процедура ця досить болюча, однак ті поліпшення, які вона принесе, ви обов'язково відчуєте на собі.

  •          Покращиться приплив крові, і зміцняться стінки судин;
  •          Нормалізується клітинний обмін речовин і виведеться зайва рідина;
  •          Шкіра прийде в тонус і стане більш пружною;
  •          Нормалізується циркуляція лімфи і зникне «апельсинова кірка».

Як зробити антицелюлітний масаж в домашніх умовах

Один з найпростіших, а тому і найбільш поширених способів антицелюлітного масажу є масаж за допомогою щітки.

Новачкам слід вибирати щітку з досить м'якою щетиною, а згодом, коли шкіра пройде адаптацію, переходити на більш жорсткі.

Масаж проводите на розпарене сухе тіло (краще після прийому ванни) починаючи знизу поступово піднімаючись вгору. Щітку можна замінити масажером з «пальчиками». Ефективність не залежить від тривалості процедури, досить і 10-ти хвилин - головне регулярність.

Також ефективність масажу проти целюліту може посилити звичайний мед (2 ст. Л.) З додаванням ефірних масел (5 крапель). Мед наносять в проблемні місця, попередньо очистивши їх скрабом і спочатку злегка, а потім більш інтенсивно поплескують. Процедура добре виводить шлаки і триває до 10 хвилин. Досить 15-ти сеансів, щоб ефект був відчутний.

Крім цього боротися з целюлітом можна за допомогою крупнозернистою кавовій гущі. Її змішують з гелем для душу і цією масою вручну (без мочалок і губок) обробляють проблемні місця до почервоніння і невеликого печіння на шкірі.

Звичайно, існують деякі застереження і протипоказання до застосування антицелюлітного масажу:

  •          всілякі захворювання і пошкодження шкіри;
  •          захворювання інфекційного характеру;
  •          серцево-судинні захворювання;
  •          гемофілія;
  •          онкологічне захворювання;
  •          психічні розлади;
  •          варикозне розширення вен (особливо в оброблюваних місцях);
  •          проблеми гінекологічного характеру.
Комментарии (0)
Додати коментар
Антицелюлітний масаж ложкою
Доктор Кох, який розробив ексклюзивну техніку масажу столовими приборами довів ще раз: все геніальне просто. Розповість про це сайт Штучка.
Мед проти целюліту
Мед проти целюліту
Мед проти целюліту
15.12.17 Целюліт
Ми живемо в шаленому темпі: важка робота, постійні стреси і нервове перенапруження, нестача грошей, плюс неякісна їжа на ходу. Нашому організму складно з цим
Медовий масаж обличчя
Медовий масаж обличчя
Медовий масаж обличчя
14.12.17 Догляд за обличчям
Медовий масаж обличчя - процедура не тільки косметична, але і загально оздоровча для організму. Адже медовий масаж - це не тільки масаж в класичному його розумінні.
Ефірні масла від целюліту
Ефірні масла за останні десятиліття стали успішними продуктами в домашній косметології. Але, напевно, ніде вони не отримали такого поширення, як в боротьбі з целюлітом.
Баночний масаж обличчя
Баночний масаж обличчя
Баночний масаж обличчя
06.01.18 Догляд за обличчям
Що являє собою баночний масаж обличчя? У чому його переваги або недоліки в порівнянні з класичними масажними рухами?