Як правильно користуватися пристроєм місце для пахв і ніг без болю
Серед домашніх методів видалення небажаного волосся епілятор займає лідируючу позицію. Електроепіляція підходить для будь-якої ділянки тіла, включаючи ноги і зону бікіні, а робити її зовсім нескладно. Видалення рослинності проходить швидко, користуватися пристроєм легко і безпечно, а ціна приладу доступна кожному.
Епілятор на сторожі гладкої шкіри
Як працює прилад
Новачки часто не знають, що таке епілятор і як їм правильно користуватися. Епілятор являє собою пристрій, що видаляє волосся з коренем, шляхом роботи декількох десятків маленьких пінцетів. При включенні приладу, пінцети починають рухатися із заданою швидкістю, захоплюючи і вириваючи волоски в епіліруемой зоні.
Електроепіляція дозволяє позбутися небажаного волосся на довгий термін, аж до чотирьох тижнів. Точний результат буде залежати від особливостей швидкості росту волосся на тілі жінки.
Переваги приладу:
- простота використання;
- універсальність (підходить для ніг, використовується в зоні бікіні і пахв);
- довгостроковий результат;
- компактність;
- доступна вартість.
Підібрати епілятор можна на будь-який смак і гаманець. Існують прості бюджетні моделі зі скромною комплектацією, а також багатофункціональні пристрої, оснащені безліччю насадок, зробити епіляцію якими практично безболісно.
Як проходить обробка зони пахв
Недоліків у епілятора два. По-перше, метод болючий, а по-друге існує ризик вростання волосся через їх видалення. Уникнути вростання волосків можна, якщо навчитися правильно робити процедуру, а ось біль доведеться терпіти.
Як правило, хворобливість присутній тільки в перші дві-три процедури, а потім шкіра звикає. Особливий дискомфорт відчувається при переході зі звичайною бритви або крему для депіляції на використання електроепіляції.
Як використовувати епілятор
Правильно користуватися пристроєм місце легко, варто лише пристосуватися до цього процесу. Такий метод підходить для всіх зон, включаючи область бікіні, ноги і пахви.
Багато губляться, не знаючи, чи можна голити пахви пристроєм місце. Ніяких протипоказань для цього немає. Єдиний нюанс - голити пахви незручно. Проте, виробники намагаються зробити всіляке, щоб виправити цю ситуацію, тому на ринку можна зустріне моделі зі спеціальними насадками, які спрощують видалення волосся в зоні пахв.
Епіляція ніг - не настільки приємна, як результат від неї
У базовій комплектації епілятор має широку головку, призначену для того, щоб обробляти ноги. Пристосувавшись, можна їх проводити і інші частини тіла звичайної головкою, наприклад, видаляти волоски в зоні бікіні, а також пахви. Моделі подорожче комплектуються спеціальними насадками - для епіляції в інтимній зоні, в області пахв і вусиків.
Наступні поради допоможуть навчитися користуватися пристроєм місце:
- Щоб процедура була безболісною, слід попередньо розпарити шкіру, а також зробити масаж.
- Потім необхідно обробити епіліруемой зону антисептичним засобом. Також рекомендується протерти голівку приладу.
- Для епіляції знадобляться обидві руки. Однією рукою слід проводити включеним приладом проти лінії зростання волосків. В цей же час, іншою рукою слід натягувати шкіру.
- Після процедури потрібно знову обробити шкіру антисептичним розчином або кремом проти вростання волосків. Прилад необхідно промити і почистити.
Якщо виникають питання і труднощі, на допомогу прийде наша стаття про знеболювання епіляції.
Електроепіляція проводиться тільки на відросло волосся, довжиною не менше 4 мм. Короткі волоски пінцети приладу не зможуть їх проводити.
Поради новачкам
Тим, хто тільки починає користуватися пристроєм місце, на допомогу прийдуть кілька простих порад, що робити, щоб отримати максимум результату і мінімізувати больові відчуття.
Купивши новий епілятор, слід спочатку робити епіляцію ніг. Ноги менш чутливі, що дозволить швидше звикнути до болю.
Найбільш болючою, на думку жінок, є зона бікіні. У цій області волосся товсті і жорсткі, тому робити епіляцію і виривати їх дуже боляче.
Користуватися пристроєм дуже просто
Голити пахви епілятором боляче тільки спочатку, через кілька процедур шкіра звикає. Це обумовлено малою площею оброблюваної зони.
Найкраще проводити епіляцію в останній день менструації або через кілька днів після неї. У цей проміжок часу шкіра менш сприйнятлива до болю, тому електроепіляція стає практично безболісною.
Жінки відзначають, що больові відчуття притупляються в проміжок меду 18 та 20 годинами вечора, тому цей час найбільш сприятливо для видалення небажаного волосся.
Слід запам'ятати, що епілятором видаляють волосся строго проти лінії їх росту.
знеболення процедури
Вгамувати біль під час процедури можна за допомогою спеціальних спреїв з анестезуючу ефектом. Як правило, це спреї і лосьйони з лідокаїном.
Краще вибирати спрей - його зручно наносити, на відміну від лосьйону. Також можна скористатися ампулою препарату. Для знеболення однієї зони знадобиться зробити розчин з половини ампули, розведеної такою ж кількістю звичайної води. Щоб не було боляче під час процедури, лідокаїн підходить найкраще. Шкіра німіє, і больові відчуття при видаленні волосся скорочуються вдвічі.
Гаряча ванна допоможе знизити біль
При видаленні рослинності в зоні бікіні використовувати лідокаїн слід обережно, щоб випадково не потрапити на слизову.
Також перед процедурою можна випити таблетку будь-якого нестероїдних протизапальних препарат. Це дозволить значно притупити больові відчуття і стійко витримати процедуру.
Дорогі моделі епіляторів комплектуються спеціальними охолоджуючими і масажними насадками. Це дозволяє зняти неприємні больові відчуття. Найбільш безболісної вважається електроепіляція під водою, проте для цього підходить тільки бездротове пристрій з влагозащитним корпусом, вартість якого «кусається».
У косметичних магазинах часто можна зустріти різні креми і лосьйони з охолоджуючим ефектом. Їх рекомендується застосовувати при видаленні волосся з ніг, руки або під пахвами, щоб не було боляче, проте в інтимних зонах користуватися охолоджуючими кремами не рекомендується.
Протипоказання і запобіжні заходи
Депілятором не можна користуватися вагітним жінкам. Больові відчуття, які відчувають матір'ю під час процедури, можуть викликати ряд неврологічних захворювань у немовлят.
Від приладу слід відмовитися на останніх стадіях варикозного розширення вен, так як це може негативно позначитися на подальшому розвитку захворювання.
Електроепіляція заборонена при наявності шкірних подразнень, ран або гнійних запалень. В іншому випадку можна випадково занести інфекцію і погіршити стан.
Не рекомендується голити занадто короткі або занадто довгі волоски. У першому випадку процедура не матиме ефекту, а в другому волоски будуть плутатися навколо пінцетів і біль значно посилиться.
Відео: Мінуси і плюси епілятора
Використовувати епілятор дуже просто, достатньо лише спробувати. Больові відчуття з часом притупиться, але повністю не зникнуть. Проте, це кращий спосіб позбутися від небажаного волосся вдома.