Який епілятор краще вибрати для епіляції в домашніх умовах?
14.01.2018 0

Який епілятор краще вибрати для епіляції в домашніх умовах?

Епіляція
В закладки


Одним з найбільш зручних способів видалення небажаного волосся в домашніх умовах є епіляція. Вона робиться спеціальним приладом, який може позбавити вас від цієї проблеми на кілька тижнів. Ця стаття допоможе вам розібратися в видах епіляторів і зрозуміти, який епілятор краще вибрати, виходячи з особливостей вашої шкіри і волосся.

види епіляторів

епілятори який краще вибрати

Фото: домашні епілятори відомих виробників

Принцип дії будь-якого такого приладу однаковий - волоски видаляються шляхом висмикування їх в коренем, завдяки чому вони не ростуть протягом 2-х або 3-х тижнів, іноді й довше. Розрізняються механізми, що відповідають за висмикування волосся, в зв'язку з чим епілятори бувають:

  • Пружинні - ці прилади з'явилися раніше за інших. В основі механізму лежить пружина, яка обертається і вириває волоски. Діє це дуже ефективно, проте така пружина часто ламається, і її доводиться міняти.
  • Дискові - в цих приладах замість пружини використовуються диски. Видалення волосся відбувається за рахунок обертання цих дисків: коли вони перетинаються, то захоплюють волосок і виривають його.
  • Пінцетний - це найсучасніша і «довгограюча» різновид епіляторів. Замість пружини або дисків там в основі лежать спеціальні пластинки, що діють на манер пінцетів. Вони також захоплюють і виривають волоски з коренем.

Знаючи ці особливості, ви без праці зрозумієте, який епілятор краще вибрати саме вам.

Крім цього, існують більш сучасні і складні види епіляторів, такі як електро-, лазерні і фотоепилятори. Вони є міні-аналогами агрегатів для електро-, лазерної або фотоепіляції в салонах. Принцип їх дії зовсім інший, він полягає в тому, що на кожну волосину діє струм або високочастотний світло. Це пошкоджує волосяну цибулину і живлять її судини, в результаті чого цибулина гине або сильно деформується, і волосся відмирає.

Вибір епілятора для дому

Замислюючись про те, як правильно вибрати епілятор, в першу чергу звертайте увагу на виробника.

Такі фірми, як Panasonic, Braun, Phillips, Rowenta і т.д. є перевіреними і гарантують гарну якість приладів. Купуючи ж товар невідомих виробників, ви купуєте «кота в мішку».

Важливий фактор - ціна - залежить від «навороченності» приладу. Ви можете знайти епілятор в межах 1000 рублів, а максимальна їх вартість - близько 10,000. Чим дешевше прилад, тим він простіший.

Що входить в комплект епілятора?

що входить в комплект епілятора

Фото: звертайте увагу на те, що входить в комплект епілятора

  1. Охолоджуючі насадки, рукавиці або вбудовані вентилятори. Ці доповнення служать для полегшення процесу епіляції, зменшуючи больові відчуття. Вони допоможуть, якщо ваш больовий поріг не дуже низький. В іншому випадку потрібно буде купувати сильніші знеболюючі засоби.
  2. Насадки-тримери. Вони потрібні для підстригання волосся. Таке може стати в нагоді, якщо волоски занадто довгі, і вам потрібно трохи їх вкоротити до видалення волосся. Також ви можете з їх допомогою робити, наприклад, інтимні стрижки.
  3. Насадки-бритви. Діють як звичайні верстати, і потрібні для місць, де висмикувати волосся занадто боляче або протипоказано.
  4. Отшелушивающие насадки. Допомагають очистити шкіру від верхнього шару відмерлих клітин, що зменшує ризик появи врослого волосся.
  5. Масажні насадки. Також служать для полегшення болю.

Крім цього, ви можете вибрати епілятор, що працює від мережі або від акумуляторів. Останні зручно брати з собою в дорогу, або користуватися ними там, де немає можливості знайти розетку.

Вирішіть для себе, який вид приладу вам підійде більше, чи потрібні вам насадки, якщо так, то які, і в залежності від цього ви зрозумієте, який епілятор краще вибрати.

Прилад для електроепіляції

електроепілятор для будинку

Фото: прилад для домашньої електроепіляції

Процедуру електроепіляції раніше робили тільки в салонах, але тепер ви можете робити це самі у себе вдома. Однак важливо знати, що електроепіляція в домашніх умовах - це досить складна і в деякій мірі небезпечна процедура, до якої потрібно ретельно підготуватися.

Справа в тому, що при цьому способі епіляції на волосся впливає струм. По-перше, це може викликати алергію. По-друге, після епіляції на шкірі можуть з'явитися подразнення, рубці, фолікуліт (запалення волосяного фолікула), які будуть проходити дуже довго. Саме тому, перед тим, як братися за апарат для електроепіляції, рекомендується пройти навчання. Також, щоб марно не витрачати гроші на придбання цього апарату, краще один раз сходити в салон, обробити невелику ділянку шкіри і подивитися на реакцію. Якщо все буде в порядку, можна купувати апарат собі додому.

У будь-якому випадку, перед використанням уважно прочитайте інструкцію і подивіться відео, яке додається до електроепіляторов.

Електроепіляція в домашніх умовах

електроепіляція в домашніх умовах

Фото: процедура електроепіляції приладом для домашнього використання

За кілька днів до процедури потрібно збрити волосся, щоб вони встигли відрости на 5-6 мм. Безпосередньо перед епіляцією обробіть шкіру анестетіческого засобом. Можна використовувати креми (найпопулярніший - «ЕМЛА», наноситься за півтори-дві години до процедури) або спреї (наприклад, Лідокаїн). Без знеболення електроепіляція в домашніх умовах буде вкрай неприємною, тому не нехтуйте цією порадою.

Після того, як ви знеболив потрібну ділянку, протріть його спиртом, щоб очистити шкіру. Далі - найважче. Потрібно ввести голку або вольфрамову нитку під шкіру, прямо в цибулину волоса, і пустити струм. Прибравши голку (нитка), пінцетом витягніть волосок. Повторюйте це до тих пір, поки не позбудетеся від усіх волосся.

Після процедури потрібно обробити шкіру знезаражувальним засобом. На проепілірованном ділянці можуть з'явитися ранки, припухлості або роздратування. Це нормальне явище, воно пройде протягом доби.

догляд за шкірою після епіляції

Фото: обробіть ділянки тіла після процедури знезаражувальним розчином (хлорогексідіном)

Однією процедури не вистачить, щоб видалити все волосся, оскільки на момент епіляції великий їх відсоток знаходиться в сплячому стані. Вам доведеться повторювати епіляцію щомісяця до тих пір, поки ви не видалите всі прокидаються волоски. В середньому на це потрібно 6-7 сеансів. Інтервал між ними обов'язково повинен бути не менше місяця.

Протягом доби після електроепіляції не мочіть шкіру. Наступний тиждень утримайтеся від відвідування бань, басейнів, саун, не наносите на шкіру ніяких речовин, що містять хімію, що не засмагати. У разі виникнення будь-яких проблем зі шкірою не займайтеся самолікуванням, а негайно зверніться до лікаря.

режими електроепіляції

  1. Електроліз. Тут використовується гальванічний струм. Ви вводите голку під шкіру, і навколо неї утворюється луг. Вона проникає до волосяного фолікула і руйнує його.
  2. Термоліз. При термолизе ток нагріває цибулину волоса, внаслідок чого вона гине. Тут потрібно дуже точно вводити голку, інакше не буде ніякого ефекту. Цей спосіб повинен здійснюватися тільки кваліфікованими фахівцями.
  3. Бленд. Тут поєднуються електроліз і термоліз, що дає кращі результати.
  4. Флеш. Використовується струм, як і при термозіле, проте сила його впливу більше, а час впливу на волосся - менше. Цей спосіб більш безболісний, ніж інші.

Для домашнього використання краще купувати апарат, який поєднує в собі різні режими епіляції. Крім того, можна вибрати апарат з голками або вольфрамовими нитками, або з тим і іншим.

Поради та рекомендації

При використанні будь-яких видів епіляторів (крім лазерного, фото- і електро) можлива поява врослого волосся. Щоб цього уникнути, потрібно регулярно обробляти шкіру скрабом (2 рази на тиждень), а також використовувати в душі жорстку мочалку. Кожен день наносите зволожуючий крем.

Пам'ятайте, що видалення волосся епілятора протипоказано при вагітності / в період лактації, при наявності шкірних захворювань, подразнень, ранок, при варикозному розширенні вен, онкологічних і будь-яких інших серйозних захворюваннях. Перед використанням будь-яких засобів для епіляції попередньо проконсультуйтеся у косметолога або вашого лікуючого лікаря. А після цього ви вже зрозумієте самі який епілятор вам краще вибрати.

Комментарии (0)
Додати коментар
Який епілятор вибрати, які бувають епілятори, як працюють, як знеболюють
День у день, ми, жінки, прагнемо наблизити свій зовнішній вигляд до ідеального: одягаємося в красиву білизну і одяг, завивати вії, оновлюємо манікюр, виконуємо макіяж,
Лазерний епілятор для домашнього використання: вибір і використання
З проблемою зростання небажаного волосся на ділянках тіла стикаються достатню кількість жінок самого різного віку. Раніше для вирішення цієї проблеми було не так вже й
Епілятор для зони бікіні: правила користування в інтимній області
Епілятор для делікатного області бікіні слід вибирати ретельно, уважно вивчаючи характеристики приладу. Тільки правильно вибраний пристрій і уважне його використання
Епіляція в домашніх умовах - 5 способів видалити волосся
Кожна жінка прагне до того, щоб завжди бути красивою і доглянутою. Один з головних елементів доглянутості - відсутність небажаного волосся на тілі, і вирішити цю
Чи можна видаляти волосся на обличчі епілятором?
Боротьбу із зайвою рослинністю на своєму тілі жінки ведуть постійно. Але більш за все їх напружують волосся на обличчі, зростання яких регулювати необхідно частіше, ніж