Електоепіляція зоні бікіні - епіляція волосся на лобку струмом
Електроепіляція - це ефективний метод радикального видалення небажаного волосся. Процедура проводиться на будь-якій частині тіла, тому епіляція струмом має безліч прихильниць. Метод має свої недоліки, головний з яких - це тривалий курс процедур.
Електроепіляція зони бікіні.
особливості електроепіляції
Метод заснований на руйнуванні волосяного фолікула електричним струмом. При травмирующем дії струму, волосок випадає, фолікул перестає функціонувати на довгі роки, а іноді і на все життя.
Радикальне видалення волосся - це процес тривалий. Для ефективного видалення рослинності в області лобка знадобиться курс щомісячних процедур від півроку до декількох років. Це пов'язано з особливістю життєвого циклу волосся. Так, одночасно в «робочому» стані знаходиться не більше 60% фолікулів, а інші в цей час неактивні. Коли функціонуючий фолікул закінчує свій активний цикл, волосся відмирає, а фолікул переходить в стан спокою. В цей же час активується інший фолікул, раніше неактивний, і починається ріст нового волосся.
Щоб повністю позбавитися від волосся, депіляція бікіні проводиться курсом, тривалість якого залежить від кількості фолікулів.
Таким чином, ефект від однієї процедури буде короткочасним - волосся випадуть, однак через кілька тижнів відросте знову, на цей раз з інших фолікулів. Так, послідовне вплив на активні фолікули раз на місяць призведе до того, що все цибулини будуть знищені, і зростання повністю припиниться.
Апарат для проведення процедури
Ефект помітний вже після однієї процедури, проте він буде короткочасним, якщо не продовжити курс електроепіляції. Результат після курсу видалення волосся можна побачити на численних фото клієнтів - шкіра гладенька, здорова і сяюча.
Переваги і недоліки
Електроепіляція впливає на будь-які волоски незалежно від їх товщини і кольору. Однак для проведення процедури необхідно, щоб їх довжина була не менше 4 мм. Переваги методу полягають в радикальному видаленні волосся практично на будь-якій частині тіла.
Недоліків у методу значно більше:
- сеанс триває довго;
- процедура коштує недешево;
- для радикального видалення рослинності буде потрібно тривалий курс;
- метод досить болючий.
Після процедури залишаються невеликі почервоніння, можливий свербіж і утворення рубців. Можливі побічні ефекти можна побачити на фото. Як правило, такі побічні ефекти проходять через 10-14 днів.
Почервоніння і подразнення після процедури
Ефект від процедури дійсно вражаючий, про що свідчать численні фото. За допомогою методу можна домогтися ідеально гладкої шкіри. Електроепіляція проводиться на всіх частинах тіла, крім пахвових западин.
види електроепіляції
Струмова депіляція буває двох видів: Пінцетний і голчаста.
Пінцетний метод заснований на видаленні рослинності на обличчі і тілі за допомогою струмопровідного пінцета. Косметолог охоплює пінцетом кожен волосок і по ньому проходить електричний розряд прямо в цибулину. Больові відчуття при цьому відсутні. Метод рекомендований для делікатних зон - бікіні або особи.
Мінусом Пінцетний методу видалення рослинності є тривалість кожної процедури. Через поверхневого впливу, необхідно обробляти кожен волосок не менше двох хвилин. В результаті електроепіляція особи триває близько півтори години. Струмова епіляція лобка може затягнутися аж до четвертої години.
Ще один метод впливу - це голчастий. Голка вводиться в кожен фолікул, а потім по ній проходить струмовий імпульс, що потрапляє безпосередньо в фолікул. Такий метод значно швидше, але і болючіше. Ви можете знеболити процедуру спеціальними засобами.
Принцип голчастого методу видалення волосків
Голки бувають декількох видів - для нормальної шкіри, для чутливої і для шкіри, схильної до появи алергічної реакції. Від виду голок залежить вартість процедури.
Голчастий метод видалення небажаного волосся викликає сильний дискомфорт. Після процедури можливе почервоніння і набряклість обробленої зони.
Побічні ефекти
Депіляція струмом має ряд побічних ефектів, що виникають внаслідок подразнення шкіри. Небажані наслідки виявляються при игольчатом видаленні волосся, Пінцетний видалення викликає їх дуже рідко.
Серед можливих наслідків:
- освіту маленьких ранок на місці волосся;
- утворення рубцевої тканини в області кожного фолікула;
- набряклість шкіри;
- свербіж по закінченню процедури;
- занесення інфекції.
Освіта ранок в результаті процедури - це нормально. Як правило, вони проходять через півтора-два тижні і не залишають слідів. Рубцева тканина, як на фото, утворюється в тому випадку, якщо при впливі на фолікул була обрана велика сила струму. Також рубці можуть з'явитися, якщо не доглядати за шкірою.
Набряклість, як правило, проходить самостійно за кілька днів. Сверблячка по закінченню сеансу також не є патологією. Головне не чесати шкіру, так як це може призвести до кровотечі і утворення рубцевої тканини.
Найсерйозніше з усіх можливих ускладнень - це інфікування шкіри. Це відбувається, якщо розчесати ранку і не обробити її антисептиком. Спеціаліст повинен обробити шкіру клієнта антисептиком відразу ж після закінчення процедури. Якщо цього не зробити, високий ризик інфікування.
Догляд за шкірою
Після процедури слід дотримуватися деяких рекомендацій:
- протягом двох тижнів слід обробляти шкіру антисептиком;
- заборонено відвідування лазні і прийняття сонячних ванн в перші два тижні;
- перші два дні не можна користуватися косметикою, духами і антиперспірантів.
У першу добу також рекомендується відмовитися від прийняття душу. Якщо процедура проводилася на обличчі, першу добу не можна вмиватися. Електроепіляція на обличчі викликає роздратування (як на фото вище), тому перші дні слід провести вдома.
Результат після курсу процедур
Протипоказання
Електричний метод депіляції досить травматичний, тому має ряд протипоказань:
- період вагітності;
- варикозна хвороба;
- серцево-судинні патології;
- цукровий діабет;
- онкологічне захворювання;
- будь-які вірусні та інфекційні хвороби;
- індивідуальна непереносимість.
При запальних захворюваннях процедуру робити не рекомендується через імовірність інфікування шкіри в результаті впливу струмом. При варикозної хвороби ніг процедуру можна проводити тільки на ногах, однак при необхідності можна видалити волоски на обличчі і руках з допомогою електроепіляції. При цукровому діабеті будь-які травмують методи видалення волосся протипоказані, це стосується і електричної депіляції. Також процедура не проводиться, якщо клієнт відчуває себе застудженим. В цьому випадку слід відкласти сеанс до одужання.
Відео: епіляція зони бікіні
Після першого сеансу можна побачити приголомшливий результат, шкіра стане гладкою, як на фото в модному журналі. Однак для закріплення ефекту знадобиться тривалий курс, в результаті якого волосся рости перестануть.