Суха шкіра рук. Причини, лікування сухості шкіри
Багато сучасні люди часто стикаються з проблемою сухості шкіри. Особливо часто задаються питанням, як вилікувати суху шкіру рук?
У період весняного авітамінозу проблема сухості рук стає знайома багатьом жінкам, а для них це особливо болісно. Але цю проблему можна легко вирішити, якщо забезпечити ручкам правильний і регулярний домашній догляд.
Сьогодні ми поговоримо причини і про різні методи лікування сухості шкіри рук.
косметичні масла швидко і ефективно допоможуть позбутися від сухості рук. Як ми вже відзначали, суха шкіра рук зустрічається часто. Причини, лікування цієї недуги дізнаємося дуже скоро.
Злегка нагрівайте на водяній лазні масло обліпихи. Втирайте його в шкіру рук щовечора або додавайте по 5 крапель в будь-який зволожуючий крем. Масло обліпихи дезінфікує, пом'якшує, живить шкірний покрив, загоює ранки і тріщинки.
Корисно для рук косметичне масло календули і мигдалю. Наносите по черзі щільним жирним шаром масла на суху шкіру.
Теплі ванночки - відмінний засіб в боротьбі з сухістю рук
Проваріть на повільному вогні корінь селери. Злегка охолодіть відвар і опустіть в нього кисті рук. Потім промокніть їх чистою м'якою серветкою. Рясно змастіть живильним кремом з додаванням 2 крапельок масла оливи.
трав'яна ванна зніме роздратування, пом'якшить шкіру, щоб не було такої проблеми як суха шкіра рук.
Змішайте по десертній ложці сухого подорожника, ромашки, череди і календули. Залийте окропом і настоюйте в термосі. Процідіть через 40 хвилин і влийте 3 краплі ефіру м'яти. Опустіть кисті в отриманий ароматний склад. Після процедури рясно обробіть руки оливковою олією.
Вітамінна ягідна ванночка зробить ручки ніжними і оксамитовими. Змішайте по великій ложці заморожених або свіжих ягід ожини, смородини, чорниці та малини.
Залийте холодною водою і прокип'ятіть. У готовий відвар влийте десертну ложку масла шипшини.
Допоможуть впоратися з надмірною сухістю рук домашні маски
1. Корисна картопляна маска. Зваріть два середніх картопляних бульби. Розімніть і додайте ложку огіркового соку і теплих вершків. Збийте в ніжне пюре. Отриману масу розподіліть по всій поверхні рук. Утепліть плівкою.
2. Поживна бананова маска усуне лущення і шорсткість шкіри. Збийте блендером стиглу м'якоть банана, ложку меду і шматочок вершкового масла. В отримане пюре додайте 2 краплі ароматного ефіру грейпфрута.3. Зволожуюча медова маска. Змішайте ложку рідкого меду з яєчним жовтком. Додайте десертну ложечку мигдалевого масла.4. Маска на сметані миттєво перетворить шкіру рук. Перемішайте 100 мл домашньої сметани з жовтком і чайною ложечкою льняної муки. Влийте кавову ложку соку свіжого лімона.5. Поживна вівсяна маска ефективно лікує сухість і пом'якшує ручки. Залийте гарячим молоком пластівці вівсянки. Добре перемішайте і додайте ложку масла оливи. Проведіть процедуру у вигляді теплого компресу на ніч.
Виконуйте ці нескладні процедури і насолоджуйтеся ніжною красою ваших ручок!
Догляд за пальцями і нігтями
Красиве обличчя завжди радує око, але доглянуті руки доставляють задоволення не тільки від погляду, а й від дотику. Є три речі, які допоможуть утримувати руки красивими: м'яка шкіра, доглянуті пальці і красиві нігті.
Причинами тендітних, блідих і сухих нігтів є недолік мінералів і вітамінів у вашому організмі. Найголовніше для лікування сухості шкіри - це гарне харчування. Залізо, кальцій і вітаміну А зробить ваші нігті міцними. Переконайтеся, що дієта дає вам всі ці мікроелементи.
Крім того, якщо суха шкіра рук для лікування попарте руки у ванні з теплою водою. Додайте трохи м'якого миючого засобу, наприклад, для вмивання особи, і ніжно помасажуйте руки. Не тримайте руки в воді більше 5-7 хвилин. Переконайтеся, що ви вже зняли лак для нігтів.
Корисний масаж для рук і пальців
Щоб зберегти вашу шкіру молодою, використовуйте масаж рук і пальців з мигдальним маслом перед сном. Взимку використовуйте жирні вершки, наносячи їх на руки на ніч і надягаючи бавовняні рукавички.
{ad1}Лосьйон для рук і тіла повинен стати вашим найкращим другом. Зберігайте крем в вашому столі і в вашому автомобілі.
Для профілактики від сухості шкіри рук, поставте на кухню зволожуючий мило для рук. Не використовуйте для миття рук засіб для посуду. Неважливо, що пишуть виробники посудомийних засобів, які складові в них входять, щоб видаляти жир. Ви уявляєте, що вони будуть робити з натуральними маслами на вашій шкірі?
Для очищення шкіри рук, знову їх намочіть і нанесіть сіль. Після цього почистіть їх під водою і нанесіть на суху шкіру зволожуючий лікувальний крем, який можна придбати в аптеці.
Тримайте нігті доглянутими
Тримайте нігті акуратними, навіть займаючись домашніми справами. Чи знаєте ви, що нігті набухають, коли вони намокнуть, а потім скорочуються, як висихають?
Набухання і усушка занадто часто виснажує сили нігтьового покриття. Щоб уникнути цього, носите гумові рукавички під час миття посуду або при використанні рідких миючих засобів. Вони також захищають нігті від соскабливания, коли ви використовуєте абразивні жорсткі губки і щітки.
Для лікування грибка нігтів, додайте кілька крапель екстракту кісточок грейпфрута в питну воду, або масло чайного дерева. Знайти ці продукти легко в вашому місцевому магазині здорового харчування або онлайн в мережі інтернет.
Догляд за руками і профілактика
Захистіть ваші руки від пилу, забруднення і хімічних реакцій - весь час намагайтеся носити рукавички, особливо роблячи роботу в саду, або під час миття посуду.
Віддавайте перевагу мити руки м'яким милом. Висушіть руки і нанесіть хороший зволожуючий крем на них. Слід використовувати зволожувач, в якому міститься молочна кислота. Вона є невід'ємною частиною ефективності крему для рук.
Можна також використовувати щотижневий нічний крем для рук перед сном. Слід вибрати правильний догляд за шкірою рук для запобігання шкідливого впливу сонячних променів і сухої погоди на них.
Щоб ручки привертали увагу, використовуйте прикрашають аксесуари. Підберіть легкий елегантний браслет і красиві колечка. Обов'язково подбайте про те, щоб додати трохи блиску вашим рукам, на пальцях яких буде прекрасно виглядати красиве колечко!
Домашня парафінотерапія для рук: корисність процедури та етапи виконання
Коли вас турбує суха шкіра рук, важливо знати причини і лікування цієї недуги. Парафінотерапія - одна з найбільш ефективних процедур для оздоровлення, омолодження і живлення шкіри рук. До того ж за парафінотерапією не обов'язково звертатися в салон - дівчата і жінки можуть навчитися проводити її самостійно вдома.
Парафінотерапія в косметології - це відновлення шкіри рук за допомогою теплого парафіну. Ця терапія позитивно впливає на багато процесів, що виникають в клітинах шкіри.
Ефективність протягом всієї процедури
Пояснюється це властивостями парафіну, в першу чергу - здатністю довго зберігати тепло, і поступово розігрівати шкіру. Якщо робити процедуру регулярно, суха шкіра рук вас більше не буде турбувати ніколи.
Парафінотерапія створює ефект лазні: Торкаючись шкіри, нагріває її. Йде розширення пір, активуються потові залози і разом з потом з організму виділяються токсини, частинки пилу, вихлопних газів.
Але на цьому корисна дія парафіну не закінчується. Разом з теплом парафін передає шкірі воду, мікроелементи, поживні речовини.
А остиглий парафін стягує шкіру, створюючи таким чином,ліфтинг-ефект.
Корисний результат парафінотерапії:
• Знімає больові відчуття в руках, зміцнює суглоби.
• Відновлює клітини шкіри, тканини, лікує мікрорани і тріщинки.
• М'язи кистей рук розслаблюються, розігріваються і приходять в тонус.
• Виводить токсичні речовини.
• Поліпшується приплив крові до шкіри рук, а разом з ним ток поживних речовин з організму.
• Суха шкіра харчується вологою з парафіну, що відновлює водний баланс.
• Результат можна отримати вже після першої процедури, регулярна парафінотерапія має лікувальний ефект на шкіру рук.
Однак парафінотерапія можна проводити не всім, навіть якщо у вас суха шкіра рук. При не звичні причини сухості, лікування може не підійти.
Не можна проводити процедуру в наступних випадках
• Цукровий діабет.
• Підвищений тиск.
• Варикоз на руках.
• Шкірні хвороби, алергічний висип.
• Відкриті рани.
Що потрібно для процедури
Для парафінотерапії будуть потрібні:
• Парафін (очищений продукт).
• Ванна, ємність для водяній лазні.
• Плівка або целофан.
• Термоварежкі (можна замінити рушниками).
• Поживний крем, скраб, аромамасла.
Як здійснювати домашню парафінотерапія (покроково)
1. На одну процедуру парафінотерапії косметичного парафіну буде потрібно близько 200 грам твердого.
2. Шматок парафіну необхідно розплавити. Для цього готується водяна баня, в спеціальній, бажано закритій ємності (щоб в парафін не потрапила вода). Увага! Температура розігрітій маси перед нанесенням повинна бути не більше 40 градусів.
3. Поки парафін розтоплюється, варто зайнятися руками і трохи розігріти і їх теж: розпарити в теплій ванні, зробити масаж, можливо навіть зі скрабом. Шкіра очиститися, приплив крові покращиться. Після нанести крем для рук.
4. Розтоплений парафін повинен перебувати в зручній ємності, куди опускають руки на кілька секунд і виймають, потім, через рівний проміжок часу знову опускають - і так до п'яти підходів.
5. На руках утворюється воскова оболонка, значить, пора обернути їх плівкою або закутати в целофанові пакети, а зверху надіти термоварежкі або укутати рушником.
6. Коли пройде півгодини можна знімати і оболонки, і застиглий парафін. Руки сильно мити не обов'язково, досить легко сполоснути і знову змастити кремом.
У холодну пору року парафінотерапія небажано робити незадовго до виходу на вулицю - холод може знищити весь позитивний ефект. Крім того, слід врахувати, що один шматок твердого парафіну застосовується лише тільки один раз, оскільки збирає в себе шкідливі речовини зі шкіри.
Якщо у вас звичайні причини сухості шкіри рук, ви знаєте причини і пробували різні способи лікування, робити парафінотерапія з косметичними цілями можна з частотою раз в тиждень, до 10 процедур.
Після, щоб ефект зберігся надовго, досить повторювати раз в 3 тижні. Восени і взимку парафінотерапія особливо корисна, і в цей період робити її якомога частіше - один, або два рази на тиждень.
З метою лікування суглобів рук, м'язового болю, парафінотерапія роблять до 20 разів через день або щодня. При необхідності можна повторити через два місяці.
Сьогодні ми постаралися розкрити для вас корисну інформацію по темі: Суха шкіра рук, причини і лікування даного недуга.Надеемся, інформація, яку ми розповіли, була для вас актуальною і корисною.
Бережіть себе і будьте здорові, дорогі жінки і дівчата!
Дізнайтеся прямо зараз про лаку від грибка нігтів Деміктен. Переваги, ціна, відгуки.