Шилак: покрокове нанесення в домашніх умовах
25.07.2018 0

Шилак: покрокове нанесення в домашніх умовах

Косметика
В закладки


Всім нам подобаються доглянуті руки, гарний манікюр, акуратно нафарбовані нігті. На жаль, навіть найдорожчі лаки здатні протриматися зовсім недовго. Варто вимити руки, помити посуд, попрацювати за комп'ютером і лак або тріскається, або сколюється збоку, або взагалі стирається з кінчиків нігтів.

Шилак: покрокове нанесення в домашніх умовах
Шилак дозволяє покриттю нігтьової пластини зберігатися довше, ніж звичайний лак

Але не все так сумно: вже не один рік є покриття нігтів спеціальним засобом, що має назву «шілак».

Покрокове нанесення в домашніх умовах, плюси, мінуси і корисні поради будуть описані докладно.

Інформація про сучасний Шілак

За своєю суттю шілак - це лак-гель. У його складі велику кількість лаку і досить незначне гелю. Засіб це ідеально підходить для тих, хто не може похвалитися міцними нігтями, хто постійно скаржиться на розшарування і ламкість нігтьової пластини. Унікальний склад засобу сприяє зміцненню нігтя, захищаючи його при цьому від негативного впливу навколишнього середовища.

Дія покриття нагадує амортизацію, аналогічним чином діючи при контакті нігтя з різними предметами. Це призводить до того, що пошкодити такий манікюр дуже складно.

Переваги та недоліки Шілак

Шилак: покрокове нанесення в домашніх умовах
Шилак дозволяє розігратися фантазії

Слід дізнатися докладніше про процедуру до того, як бігти в салон наносити шілак. Покрокове нанесення в домашніх умовах теж поки вивчати не варто. Перш за все, варто дізнатися про переваги і недоліки цього покриття, і тільки потім вирішувати, чи варто його наносити.

Отже, плюси цього модного покриття:

  1. Можливість відростити власні нігті. Дуже часто жінки з ламкими нігтями не можуть відростити їх навіть трохи, оскільки ніготь відразу ж ламається. Покриті Шілак, вони не гнуться, не відстають і не ламаються, тому можна отримати ту довжину, про яку давно мріялося. Покриття сприяє зміцненню нігтя, тому наносити його можна не тільки на слабку нігтьову пластину, а й дівчатам з міцними від природи нігтями.
  2. Довго тримається. Стирають шілак спеціальними засобами, фізичного впливу він не боїться. Носити його можна 2-3 тижні до корекції. Та й то, вона потрібна тільки тому, що свій ніготь відростає, і руки можуть виглядати неакуратно.
  3. Блиск. До складу засобу входять унікальні частинки, які не дозволяють покриттю тьмяніти, скільки б часу воно не знаходилося на руках.
  4. Великий вибір кольору. Сьогодні у продажу є величезна безліч квітів - від класичних до самих екстравагантних. Кожен сезон палітра доповнюється модними кольорами і різноманітними їх відтінками.
  5. Нешкідливий. Покриття не містить формальдегіди. Це говорить про те, що він не завдає шкоди здоров'ю і застосовувати його можна навіть вагітним. До складу покриття входять тільки щадні речовини.
  6. Можна зняти будинку. Якщо немає необхідності робити наступну корекцію, якщо покриття просто набридло - зняти його можна самостійно. Для цього необхідно придбати спеціальний засіб. Продається воно або в салонах, або в магазинах, що торгують товарами для фахівців нігтьового сервісу. До таких засобів обов'язково додається інструкція.

Переваги покриття, безумовно, привернули безліч жінок, які стали тепер його пристрасними прихильницями. Однак не тільки «світла» сторона існує у Шілак.

Перш, ніж звертатися до покрокового нанесення в домашніх умовах, необхідно розглянути і його недоліки:

  • Першим мінусом Шілак є вартість процедури. Середня ціна дорівнює вартості звичайного нарощування. Крім того, корекція, яку необхідно робити кожні 2-3 тижні, теж коштує досить дорого. Якщо ж ростуть нігті швидше звичайного, то і коригувати їх потрібно частіше. З огляду на, що вдома зробити його може далеко не кожен, кінцева ціна таких нігтів дуже висока.
  • Другий мінус, про який не повідомляють в салонах - небезпека розвитку хвороб. Покриття стійке, міцне, однак воно схильне температурним колізій. Наприклад, під час прибирання в рукавичках, при митті посуду від вологи і тепла ніготь розширюється. Після завершення «мокрою» роботи, відповідно, повертається до звичайного стану.
  • Така, навіть короткочасна, деформація здатна привести до виникнення мікротріщин в покритті. Крізь ці тріщинки потрапляє вода і бруд, що є відмінною середовищем для розвитку бактерій. З огляду на довговічність Шілак, цим організмам цілком вистачить часу, щоб прижитися на новому місці і почати підточувати здоров'я нігтя. Одне з найпростіших захворювань, в цьому випадку, - грибок.

Будь-який косметичний засіб має свої переваги і недоліки. Матова помада Вів'єн Сабо (відгуки про яку полярно протилежні) також може стати предметом спору красивих жінок. Ознайомитися з характеристиками цього косметичного тренда можна, перейшовши за посиланням на необхідний сайт.

Що потрібно для шілак-манікюру

Тепер необхідно з'ясувати, якими пристроями і матеріалами робиться шілак. Покрокове нанесення в домашніх умовах буде нижче, поки потрібно придбати інструменти. І вдома, і в умовах салону процедура робиться за однією технологією. Відповідно, інструменти ідентичні. Вартість мінімуму можна зменшити, наприклад, вибираючи не дуже відомі марки виробників.

Щоб втілити в життя покрокове нанесення шілак в домашніх умовах, слід придбати наступне:

  • манікюрні інструменти: пилку, що має абразивность 220-240, лопаточку, щипчики для нігтів, апельсинову паличку;

  • щіточку для очищення нігтів;

  • базове шілак-покриття;

  • праймер (обезжириватель або дегідратор);

  • засіб, що видаляє кутикулу;

  • ультрафіолетову лампу. Рекомендується придбати пристрій потужністю 36 Вт;

  • тонує покриття шілак;

  • серветки без ворсу;

  • фінішне покриття шілак;

  • рідина для зняття Шілак;

  • фольгу і спонжіком.

Іноді замість спеціальної рідини, яка видаляє липкий шар, застосовують медичний спирт, але все ж фахівці вважають, що це погіршує результат.

{ad1}

Якщо ви плануєте робити покриття шілак, покрокове нанесення якого в домашніх умовах описано нижче, тільки собі, на перших порах можна обійтися тільки одним кольором базового покриття. Якщо ж планується обслуговувати клієнтів, необхідно надати їм вибір кольору.

Якщо планується робити дизайн, необхідно придбати два відтінку Шілак, використовуваного в якості основного покриття. У продажу є набори, в які входить колір і блискітки або слюда. Можна вибрати два і більше контрастні кольори. Холодні кольори краще поєднувати з холодними, так само, як і теплі компонувати один з одним. Напівпрозорий шілак не буде виглядати з щільним, аналогічно - глянець з перламутром.

Технологія Шілак: покрокове нанесення в домашніх умовах

Шилак: покрокове нанесення в домашніх умовах
Шилак доступний і домогосподаркам

Ну ось, тепер рішення прийнято, інструмент придбаний - можна накладати шілак. Покрокове нанесення в домашніх умовах допоможе швидко зрозуміти технологію і обійтися без серйозних помилок.

  1. Необхідно надати потрібну форму краю нігтя. Для цього використовується пилка.

  2. Для того, щоб шілак краще «причепився» до нігтя, можна додатково обробити поверхню нігтьової пластини шліфувальної пилкою.

  3. Для пом'якшення кутикули необхідно нанести спеціальний засіб.

  4. Зробити манікюр. Переважно сухий, але при бажанні можна і з мацерацією. Варто, однак, пам'ятати, що в воді руки тримати можна зовсім недовго. Користуватися кремом або олією можна.

  5. Гарненько витерти ніготь засобом для дезінфекції. Воно не тільки позбавить ніготь від шкідливих бактерій, але і прибере жир, що перешкоджає рівному нанесенню. Дочекатися повного висихання.

  6. Нанести базове покриття шілак. Покрокове нанесення в домашніх умовах передбачає послідовну обробку кожного пальця, так і роботи 4-4-2. Це означає, що спочатку наноситься лак на 4 пальці однієї руки, потім поміщається під лампу. Після цього те ж саме проробляється з 4 пальцями іншої руки. В останню чергу працюють з великими пальцями. Полимеризовать базовий шар рекомендується 25 секунд. Наносять цей вид гелю в один тонкий шар.

  7. Покриття кольором. Його рекомендується наносити двома шарами, кожен з яких «сушиться» 2 хвилини в ультрафіолетових променях. Шари потрібно робити дуже тонкими, перед нанесенням кожного пензлик трохи вичавлюють.

  8. Нанести тонкий шар фініш-покриття. При нанесенні потрібно «запечатати» кінчик нігтя, завдаючи покриття прямо по його кромці. Полимеризовать 2 хвилини.

  9. За допомогою спонжіком необхідно видалити липкий верхній шар, використовуючи призначене для цього засіб.

  10. Після закінчення роботи нанести на кутикули масло, втерев його масажними рухами.

Процедура ця досить складна технічно. Однак при деякому досвіді і наявності всіх необхідних інструментів, нанести шілак в домашніх умовах цілком можливо. Покроковий опис нанесення ще більше спрощує цю процедуру.

Минуло два тижні ... Як зняти шілак

Якщо з якоїсь причини відправлятися на корекцію ви не бажаєте, можна і вдома видалити шілак. Існує не тільки покрокове нанесення в домашніх умовах, але і аналогічна інструкція для зняття покриття.

Найпоширеніший спосіб вимагає нескладних матеріалів: лист фольги, косметичні диски з пресованої вати, паличка для відсунення кутикули і ацетон або аналогічний засіб, яке видаляє лак - воно повинно бути з ацетоном. Необхідно зробити наступні дії:

  • ватяні диски розділити на два шари і розрізати навпіл. Приготувати їх 10 одиниць;
  • нарізати фольгу такими смужками, які буде зручно обертати навколо пальців;
  • змочити вату в ацетоні (або аналогу), помістити на ніготь, обернути фольгою;
  • почекати 15-20 хвилин;
  • зняти компреси з пальців;
  • відшарувалися покриття видалити паличкою;
  • якщо не весь гель-лак зійшов, необхідно повторити все з початку;
  • вимити руки з милом, обробити маслом кутикули.

Руки краще змастити кремом.

особливості нанесення

Шилак: покрокове нанесення в домашніх умовах
Набір необхідних речей для Шілак в домашніх умовах

Існують деякі хитрощі, знаючи про які, можна прискорити процес. Результат буде куди більш ефектним.

  • Всі верстви потрібно наносити дуже тонким шаром. Якщо вони будуть товщі необхідного, лак може згорнутися або відшаруватися. Іноді це можна запобігти нанесенням закріплювача.
  • Під час манікюру обов'язково видалити кутикулу. Якщо цього не зробити, вона не дозволить Шілак лягти рівно. Це, в свою чергу, призводить до швидкого відшарування покриття.
  • Краще вибирати матеріали відомих фірм або перевірених постачальників. Порядок нанесення необхідно дотримуватися неухильно.
  • Краще застосовувати пом'якшувальну кутикулу засіб на фруктових кислотах. Якщо ж вдалося отримати лужний засіб, знежирювати необхідно з особливою ретельністю, щоб покриття не відшаровується.

Іноді шілак відшаровується, не дивлячись ні на точне дотримання інструкцій, ні на якість матеріалів, ні на досвід майстра. Найімовірніше, виною всьому особиста непереносимість - зустрічаються нігті, які не сприймають ні один матеріал. Іноді це відбувається через прийом призначених лікарем препаратів, вітамінів або з вини гормонального збою.

Порушення технології завжди призводить до відшарування покриття. Обов'язково потрібно підготувати ніготь за всіма правилами.

Шари повинні бути не тільки тонкими, але і рівномірними. Наплив, іноді утворюється на кінчику нігтя, призводять до відколів і відшарування.

Зменшення часу полімеризації призводить до зміщення покриття. Крім того, недотримання співвідношення потужності лампи і часу впливу веде до деформації Шілак.

Для того, щоб покриття радувало тривалий час і не завдавало клопоту при нанесенні, необхідно дотримуватися правил зберігання:

  • Невідкриті флакони зберігати не більше 2-х років;

  • Розкриті щільно закручувати, кожен раз прибираючи з горлечка складу;

  • Зберігати всі кошти в темних, сухих місцях. Уникати нагрівання;

  • Перед використанням розмішати. Змішувати вміст різних флаконів не можна - це веде до погіршення якості.

Дотримання цих нехитрих правил дозволить мати рівне, блискуче покриття.

Яскраві ідеї для довготривалого манікюру

На смак і колір, зрозуміло, всі фломастери різні, проте більшість дівчат воліє дотримуватися квітів, не тільки підходять до нагоди, а й модних в конкретному сезоні. Наприклад, на сьогодні актуальні яскраві кольори, прикраса стразами або візерунками.

Фахівці вважають, що популярне в цьому сезоні райдужне покриття не здасть своїх позицій і в наступаючому році: для його виконання необхідно мінімум три кольори.

Завжди актуальний френч. Причому, як натуральний, так виконаний контрастними кольорами. Модними в 2017 році будуть бордові нігті, сливові, баклажановие і натуральні.

Все більшої популярності набуває мереживний дизайн шілак. Покрокове нанесення в домашніх умовах наступне:

  • Для цього потрібні шматочки мережива. Їх обробляють базою-шілак і прикладають до нігтів.
  • Після цього наносять колір-покриття і сушать, як і належить за інструкцією. Для такого дизайну можна не тільки використовувати даний мереживо, а й застосовувати наклейки або навіть самостійно розмалювати ніготь пензликом.
  • Якщо нігті ще не встигли відрости, їх теж можна прикрашати. Модні в цьому сезоні смуги, які, до того ж, візуально подовжують нігті.

Ну і звичайно ж, завжди в моді здорові нігті. Тому так важливо не тільки дотримуватися технологію нанесення, але і уважно прислухатися до своїх відчуттів, при корекції або зняття Шілак уважно оглядати нігті на предмет пошкоджень.

Комментарии (0)
Додати коментар
Лікування нігтів після шелаку в домашніх умовах
Лак-гель давно користується популярністю і навіть частіше використовується в порівнянні з нарощуванням гелем і акрилом. Після нанесення засобу на нігті милуватися
Шелак в домашніх умовах
Шелак в домашніх умовах
Шелак в домашніх умовах
24.01.18 Догляд за нігтями
Доглянуті руки з гарним манікюром є візитною карткою будь-якої жінки. Недоліком покриття нігтів звичайним лаком є ​​той факт, що він недовговічний і може обдерти в
Ніготь зламався що робити
Ніготь зламався що робити
Ніготь зламався що робити
11.02.18 Догляд за нігтями
Красиві руки і доглянуті нігті по праву вважаються «візитною карткою» жінки. Вони надають всьому її образу вишуканість і благородство.
Фото новинки дизайну чорно-білих нігтів гель-лаком
Місячний манікюр. Даний вид покриття нігтьової пластини покладається чітких контурах замальовки лунки (прояснені частини біля основи нігтя).
Фото дизайну червоно-чорних нігтів гель лаком, в стилі френч, зі стразами, а також гелієвих нігтів колір червоний з чорним
Існує безліч технік виконання манікюру з дизайном нігтів в чорно-червоному кольорі, від покриття самим звичайним лаком, до нарощування, однак, на даний момент величезну