Мицеллярная вода - яка краще. Огляд популярних міцелярних вод
Для краси ніжної шкіри існує величезну кількість доглядають косметичних засобів. Виробниками пропонується своя мицеллярная вода, яка краще, розібратися часом складно.
Суть роботи міцелярної води полягає в усунення всіх проблем, що накопичилися на шкірі забруднень, шкірного сала, які в подальшому ведуть до закупорки пір і формування прищів. Постійно користуватися цим засобом не можна, адже вона може викликати лущення шкіри. Найчастіше на флаконах з водою вказується, що змивання косметичний продукт не вимагає.
Насправді питання це є спірним.
Жива вода для шкіри
Кожна людина хоча б раз у житті чув жахливі історії про дію поверхнево-активних речовин (далі - ПАР) на шкіру. Почервоніння, подразнення, лущення шкіри, контактний дерматит - ось далеко неповний перелік «наслідків» використання косметики, що містить агресивні ПАР.
Проте багато людей не знають, що вже давно з'явилося засіб, здатний не тільки м'яко очищати шкіру, але і дбайливо піклуватися про неї. Йдеться про міцелярної воді.
У звичайних умовах вона вдає із себе прозору рідину, злегка пінливу при збовтуванні. Спочатку цей тип очищення був придуманий лікарями-дерматологами для людей, чия чутлива шкіра не брала звичайні засоби для вмивання, і навіть проста вода була неприйнятна. Зараз вона використовується навіть для обробки шкіри новонароджених.
Мицеллярная вода (яка краще, дізнаємося трохи пізніше) названа на честь свого головного структурного компонента - міцели. За своєю формою ця молекула дуже схожа на порожниста куля: зовнішній його шар утворюють гідрофільні молекули, внутрішній - гідрофобні.
такебудова дозволяє міцелі ефективно захоплювати бруд з поверхні шкіри і «замикати» її всередині себе. Природа походження цієї молекули подарувала їй електронейтральність, яка є гАранті повністю безпечного для шкіри очищення.
На сьогоднішній день на ринку існує величезна кількість видів міцелярної води від різних виробників. Як правило, варіанти покупки розрізняються за ціною і за типами шкіри, для який призначений засіб.
Даний тип очищення переважно використовувати людям з сухою, чутливою або комбінованою шкірою (Відповідні рекомендації завжди пишуться на етикетці води) - тоді досягається максимальний ефект без відчуття плівки на обличчі.
Часто виробники міцелярної води пишуть про те, що її не потрібно змивати з шкіри. У зв'язку з тим, що даний засіб є, перш за все, очищує,прибирати його з лиця водою - обов'язкова умова коректного використання, незважаючи на написи на упаковці. Особливо це стосується тих видів міцелярної води, в яких використовуються агресивні консерванти - такі речовини неодмінно потрібно змивати з шкіри.
У складі міцелярної води присутні речовини, які не потрібно змивати. Виробники косметики трохи змінили склад, а напис про змоги не змивання залишилася.
В цілому,мицеллярная вода є самим універсальним засобом для дбайливого очищення шкіри обличчя. Якісне засіб від перевіреного виробника буде надійним соратником у боротьбі за красу шкіри.
{ad1}Види міцелярної води
На полицях з косметикою присутня величезна кількість коштів, але потрібно вміти правильно підібрати саме те, що підійде шкірі.
Також вода повинна виконувати свою пряму функцію - змивати косметику, навіть таку, як стійкі матові помади від «Вів'єн Сабо», відгуки про яких можна почитати, натиснувши на посилання.
Тепер важливо розібратися,яку воду вибрати, а від покупки чого потрібно утриматися.
1) У складі полокасамери. Саме ця мицеллярная вода не змиваються, адже належить до тих, які не вимагають змивання.
2) На основі емульгаторів. Дані речовини об'єднують разом з со-розчинниками. До них відноситься пропіленгліколь. Саме це засіб не можна залишати на шкірі після нанесення, адже в подальшому з'явиться сухість, лущення та свербіж.
Нічого натурального, одна хімія. Хоч до складу увійшли і штучні інгредієнти, шкоди вони не приносять, але і користі теж. Якщо не використовувати такий засіб щодня, то шкіра залишиться в тому ж стані, як і раніше.
З представленого списку міцелярних вод, яка краще кожна дівчина вирішує для себе сама. Не рідко вибір залежить не тільки від складу, а також від виробника і вартості.
Переваги міцелярної води
1) Якщо не користуватися засобом щодня, то сухості шкіри і роздратування не викликає.
2) Чи не залишає неприємного відчуття після застосування і жирних слідів.
3) Допомагає перемогти навіть найстійкіший макіяж.
Негативні сторони кошти
1) Після нанесення на шкіру залишає липкі сліди і блиск.
2) При щоденному використанні шкіра стає сухою і починає лущитися.
3) Компоненти, що знаходяться в складі води не рідко викликають алергічні реакції на шкірі.
Вибір кращої з кращих
Вперше засіб з'явився ще у Франції.Вона використовувалася не для зняття макіяжу, а з метою підсушування почервоніння на шкірі. Сучасні виробники швидко перейняли для себе склад такого популярного засобу, як міцелярно вода, яка краще розібратися часом дуже складно.
Щоб впоратися з нелегким завданням, найкраще уважно читати склад на флаконі.
1) Мицеллярная вода від LOREAL. На флаконі вказано виробниками, що засіб бореться зі стійким макіяжем, усуває забруднені пори, і покращує зовнішній вигляд шкіри. Вона є дуже економічною і ціна вважається цілком прийнятна.
Негативна сторона полягає в тому, що після себе на шкірі залишає неприємну липку плівку, яку потрібно обов'язково змивати.
2) Засіб від GARNIER. Мицеллярная вода повинна прибирати всі забруднення з поверхні шкіри і макіяж. Після застосування так само залишається неприємна плівка. За ціною, якщо порівняти з попереднім варіантом,коштує трохи дешевше, тому, коли вибір залежить від ціни, можна вибрати саме такий варіант.
3) Косметичний засіб від EVELINE. До складу виробники включили, крім стандартних компонентів, ще й гіалуронову кислоту. Її функцією єнадання еластичності вікової шкірі. Крім очищення від забруднень і макіяжу, ще й відрізняється доступною ціною.
4) Мицеллярная вода від VICHI. Ціна заявленого продукту не зовсім зіставляється з заявленим якістю. З забрудненнями засіб справляється погано, та й водостійкий макіяж теж. Висока ціна пов'язана з джерелом, з якого видобувається основний компонент - це термальні води. Найголовніше в продукті - якість, а якщо немає різниці, навіщо ж платити більше?
5) BIODERMA. Засіб, судячи з відгуків споживачів, отримало найбільшу кількість позитивних відгуків.Крім поставленого завдання, з якою вона справляється, відрізняється ще й доступною ціною. На відміну від води інших виробників, представлена в різних ємностях, які дозволяють вибрати найбільш прийнятну.
Відгуки від дівчат про продукцію мицеллярная вода, яка ж краще, гідні, і на чому зупинити свій вибір, кожна вирішить для себе самостійно.
Кому-то важливий догляд за шкірою після використання, а кому і сам процес якісного демакіяжу. Щоб не нашкодити ніжній шкірі, найкраще після застосування її змити. Це стане вірним рішенням, щоб уникнути алергічних реакцій або сухості шкіри.